Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. július 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2003.

Illatcsalád: ciprusos-virágos

Fejjegyek: ananász, írisz, pacsuli, rózsabors, jácint

Szívjegyek: jázmin, citrom

Alapjegyek: pézsma, pacsuli, vanília, vetiver

Chanel Chance EDT fújósok
Ár: 1500-, 2900- , Eladó: RekaKrem
Állapot: 5-10 ml frissen fújt fújósok, Helyszín: Pécs, fizetés: Posta, foxpost (pluszban az árhoz)
Chanel Chance EDT fújósok
Ár: 5 ml 1700 Ft, 10 ml 2900 Ft + postaktg , Eladó: Lin
Állapot: Üveg fújósba átfújva, Helyszín: --, fizetés: Utalás beérkezése után postázom
Sissy26

2013. augusztus 2.

Kedves Medora! Annyira jó volt olvasni, hogy más is tud ilyen csodálattal beszélni egy illatról :)

Én nagy rajongója vagyok a Chanel illatoknak, de ez a parfüm az örök kedvenc. Igazi igazi nőnek érzem magam, önbizalmat, bátorságot ad. Még mielőtt elfogyott volna, a kedvesem meglepett egy újabb üveggel...szóval ezerszeresen szerelem és nőiesség, gyengédség és erő egyben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Monica Desideri

2013. július 31.

Ez számomra egy 1000 pontos illat!
Maga a nőies csoda!!!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 31.

Ez számomra egy 1000 pontos illat!
Maga a nőies csoda!!!!!!

Kriszti0711

2013. július 6.

Egyszerűen tökéletes!:)
IMÁDOM!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 6.

Egyszerűen tökéletes!:)
IMÁDOM!

malilalum94

2013. május 19.

Az illata tényleg nagyon jó , tökéletesen passzol hozzám.
Viszont az nagyon hamar elillan :/Igaz , hogy edt,de még ahhoz képest is....óránként újra kell fújnom:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

Az illata tényleg nagyon jó , tökéletesen passzol hozzám.

zsuzsuska

2013. április 8.

legjobb parfüm a világon!már nagyon régóta használom és mindig eldöntöm,hogy most valami mást veszek,újítok,de sose sikerül,nem bírom ki,hogy ne vegyem meg...nekem ez a favorit meg a Zen(shiseido),de ez a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 8.

terke29

2013. március 27.

Majd két hét tesztelgetés után bizton jelenthetem ki,hogy sem ez,sem a trió másik két tagja nem az én világom.Jó,jó,finom kis könnyű illatocskák tavaszra nyárra,rügyfakadásra,de nálam nem bejövős most egyik sem,én jelen pillanatban valami karakteres,nehéz,kemény illatra vágynék,és ezek egyike sem az.Persze ettől még jó illat mind,csak nem nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 27.

sydneyke001

2013. március 12.

A legdögösebb illat a világon.
Már a második üveggel fogyasztom.
Ez a kedvencem.
Szigorúan csak buliba vagy randira.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 12.

A legdögösebb illat a világon.
Már a második üveggel fogyasztom.
Ez a kedvencem.
Szigorúan csak buliba vagy randira.

andrea.horvath79

2013. február 27.

Talán signature illatom is lehetne, mert 10 éve mindig újra és újra veszem. Nem a világ legjobban sikerült parfüme, viszont egy igazi jolly joker. Ha nem tudom eldönteni, hogy mit fújjak magamra, akkor szinte biztos, hogy erre esik a választásom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 27.

Flicka

2013. február 9.

Nagyon összetett illat, eleinte csak a pacsulit éreztem magamon és rögtön fejfájást kaptam tőle. Ma már kicsit "megszoktuk egymást", egy vidám, virágos illat. Szuper nőies és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 9.

c.ancsa

2013. február 4.

Ezt használom kb 5 éve! Nem szeretem váltogatni az ,,illataimat." Nem használok egyszerre több fajta tusfürdőt, egyik nap egyik, másik nap másik, parfümre ez méginkább igaz. Friss, üde illat, elegánsan nőies, nem tolakodó, nem tömény. Sokan nyárinak mondják... Én használom télen is, biztosan azért mert utálom a telet és szeretnék egy kis nyarat belecsempészni. :) Már nagyon megszokta az orrom, szóval váltani fogok, de nem azért mert nem szeretem!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 4.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate