Chanel

Ár:   25010 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2018. január 2.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2001

Illatcsalád: citrusos-virágos

Fejjegyek: narancs, mandarin, narancsvirág, bergamot

Szívjegyek: mimóza, jázmin, török rózsa, ylang-ylang

Alapjegyek: tonkabab, pacsuli, édes mirha (opoponax), vanília, vetiver, pézsma

Chanel Coco Mademoiselle fresh body cream 150 g
Ár: 14000+ptk , Eladó: RenataB
Állapot: Új, de doboz nincs hozzá , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyesen, vagy Foxpost-tal
Ár: 9500 , Eladó: pacito17
Állapot: próbált, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki utalással, mpl automatába küldöm
Slysziszi

2019. február 12.

Soha nem volt még olyan parfüm, amiből miután elfogyott vettem volna megint. Ez az első ilyen illat. És már ki tudja hányadik üveggel fogyasztom, még mindig nem untam meg :) Nehéz és tartós illat, így én nyáron nem használom, csak a többi időszakban. Nálam abszolút kedvenc.

Slysziszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

Lilu003

2019. január 20.

Megjelenése óta szinte minden parfüm listán az első helyen áll. Nagyon kíváncsi voltam mivel varázsol el ennyi embert, bár az ára miatt kicsit féltem, nehogy szerelem legyen. Még fellángolás se lett a végén. Én elismerem, hogy nagyon karakteres és elegáns illat. Azt viszont nem igazán értem, hogy ennyi féle korosztály áradozik erről a parfümről. Olyan nőktől hallottam, hogy a világ legjobb parfümje, akik LVEB-t, Good girl-t vagy La Nuit Tresor-t használnak. Teljesen más kategória ez az illat. Elegáns, érettebb korosztály tudja igazán magabiztosan viselni. Pár év múlva újrapróbálom, most még nem tudok vele azonosulni.

Lilu003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Anett0721

2019. január 13.

Fantasztikusan szép, összetett alkotás. Csupa meglepetés, csupa réteg. Egyszerre friss és fűszeres, virágos és édes, könnyed és alkalmi. Rajtam óráról órára változik, először élesen virágos, aztán fűszeres lesz, majd édes, és leszáradáskor újraindul a kör. Mégis egy egészet alkot az egész viselés alatt, egyszerre felpezsdít és átölel. Sok imádott illatom van, legtöbbjük az emlék miatt amit hordoz (minden kedvencemet bizonyos időszakok vagy emlékek alapján választottam), de ő úgy került a kedvencek közé, hogy még semmilyen közös emlékünk, élményünk nincs és ez hatalmas szó! Nálam azok a mindent ütő illatok, amiktől szó szerint libabőrös leszek. Hát tőle megrázkódtam és végigfutott rajtam a libabőr, és innen tudtam azonnal, hogy lesz történetünk.

A replikája (Lidl-ös Suddenly) megvan tavaly óta fújkálásra, szép az is, de korántsem összetett. Ez a különbség a kettőjük között, meg persze a tartósság. Ŕóla a saját topikjában írtam már.

Anett0721
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 13.

Renike77

2019. január 12.

Ez a fiatalos elegancia illata. Nem édes, hanem virágos-pacsulis, igazi kifinomult illat.
Ehhez képest nagy hatósugárral, kiváló tartóssággal.
Ennek megfelelően közkedvelt, így elég gyakran szembejön, és az emberek pillanatok alatt beazonosítják :-). De ez nem von le az értékéből, mert pl. ha biztonsági játékot akarunk, jó választás. Irodába, értekezletre, vacsorára, randira, mindenhova.
A férfiak imádják :-), bár ez első szaglásra nem biztos, hogy lejön. De nekem is így ajánlották, és tényleg..

Renike77
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

Ehhez képest nagy hatósugárral, kiváló tartóssággal.

kanaka

2018. december 24.

Legyél bár kíváncsi, avagy megrögzött parfüm-mániás, nem kerülheted el az ikonok egyikét: A Kisasszonyt.
Mégsem állíthatom, hogy felhőtlen lenne a kapcsolatunk. Nem is egyértelmű lassan évek óta.

Ugyanis az első fújáskor azonnal gyomorszájon ütött. Erősen, akaratosan hatott és nem akart semmi áron hozzám simulni. Annyira saját egyénisége van, hogy úgy éreztem sokáig, hogy nem határozottá tesz, hanem elbizonytalanít. (Ugyanis sokszor nem voltam biztos benne, hogy a környezetemet nem émelyítette-e el azonnal.) Az biztos, hogy ha autóba készül az ember, akkor semmiképp ne az utolsó pillanatban fújja magára! Kell neki egy lecsillapodási idő, míg a fejjegyek visszahúzódnak.

Már-már ott tartottam, hogy megválok az 50ml-nyi parfümtől, de aztán adtam még egy esélyt neki.

Hetek múlva ismét elővettem. Talán az segített, hogy hűvösebbre fordult az idő, így a fejjegyek viselhetőbbek. Leszáradás után már kellemes, kifejezetten tartós. Néha-néha egészen jólesett.
Nem kétlem, hogy valakinek tökéletesen harmonizál a bőrével és/vagy a személyiségével. Ugyanakkor félő, hogy sok esetben egy csipet státuszszimbólum és sznobizmus is kézen fogva jár vele.

Újra nem venném. (Többet vártam tőle.) Sokkal színesebb annál a világ, mintsem hogy hozzá kössem magam és ne adjak lehetőséget az újabb csodáknak.

kanaka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 24.

eeeee

2018. december 22.

Rajtam édes, virágos illat, nem illik hozzám. Ez az illat nem én vagyok, de másokon tetszik, megértem mit szeretnek rajta olyan sokan.

eeeee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

Marcsi66

2018. december 13.

Nem is tudom hogyan tudnék élni nélküle, igazi a varázslat,mert amikor magamra fújom, ugyanazt a csodát élem át,mint amikor életemben először megéreztem az illatát... csak néhány illat képes erre,
UP.Na jó elmondom,ez az egyetlen a nagyon sok közül,amit használok,plusz amit még ismerek,nekem az ELSŐ,és tényleg a szív diktálja,nem az ész,mert van ennél ütősebb parfümöm is,Nagyon tetszett a Delina,(csak a sima) és csak azért tudtam elengedni,mert ezt SZERETEM,,,,nincs utódja még ennek a kompozíciónak szerintem,v én nem tudok róla,,,....ja hát azokat én ismerem amik hasonlóak!!!!

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 13.

morgana009

2018. december 13.

Félve ruháztam be rá, mert nagyon karakteres elegáns illet, de szerintem nagyon nyerő. Határozott, elegáns, csak annak javaslom, ami erre szeretne erősíteni. Mielőtt megvásároltam nagyon sokszor próbálgattam drogériákban. Vakon semmiképpen nem venném sem nekem sem másnak.

morgana009
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

karaibrahimgil

2018. november 24.

Hálószobaillat.
Nem tudok elvonatkoztatni a Keira Knightley-val (akit egyébként különösebben nem szeretek színészként, és nem gondolok rá nőideálként sem) készített reklámfilmtől. Volt már egy edt-m, amikor Kvintől hozzájutottam az edp verzióhoz: igazából nem érzem a kettő közötti különbséget. Mindkettőt szeretem, sőt mostanában hajmosás után fújok egyet belőle a hajamra. A férjem odavan az illatáért, ami nagy szó, mert a tetemes gyűjteményem közül egy kezemen meg tudom számolni, hány parfümöt dicsért meg rajtam. Igen, ebből kettő a Mademoiselle...
Mert a Mademoiselle-ben tényleg van valami pasizós, amit attól függetlenül is imádok viselni, hogy nem feltétlenül szeretnék csábítani.
Így is nőies, határozott, szexis illat, ami magabiztossá tesz.
Ahogy Keira Knighley-t is, akit a reklámfilm megtekintése alatt eszméletlen jó nőnek gondoltam.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Hálószobaillat.
Így is nőies, határozott, szexis illat, ami magabiztossá tesz.

dalma9

2018. november 19.

Ajandekba kaptam de imadom!! Biztosan ujra fogom venni, egyszeruen tokeletes illat. Elsorek kicsit neheznek tunhet, de a boron enyhul es rendkivul elengans, nem is beszelve arrol, hogy egesznap erezheto ez a csoda.

dalma9
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene
Színezékek: CI 14700, CI 42090

Színező anyag. (Piros)