Chanel

Ár:   30 360 Ft, 43 340 Ft, 58 320 Ft és 74 190 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2019. május 11.

Ár:   30 360 Ft, 43 340 Ft, 58 320 Ft és 74 190 Ft
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2001

Illatcsalád: citrusos-virágos

Fejjegyek: narancs, mandarin, narancsvirág, bergamot

Szívjegyek: mimóza, jázmin, török rózsa, ylang-ylang

Alapjegyek: tonkabab, pacsuli, édes mirha (opoponax), vanília, vetiver, pézsma

Ár: 5300 , Eladó: Helenbeak

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Madison

2023. január 26.

Több mint 10 éve használom. Klasszikus, elegáns illat. Rajtam mindig megdicsérik. Én imádom, de a borsos ára miatt próbálgatni kell vásárlás előtt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 26.

Dollyyy807

2023. január 24.

Nagyon jó parfüm, igazi klasszikus, erős, karakteres illat ezért szeretem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 24.

Nagyon jó parfüm, igazi klasszikus, erős, karakteres illat ezért szeretem. :)

szucsnecsilla

Korcsoport: >54
2023. január 12.

Hát ide is eljutottam! Soha nem gondoltam volna, hogy megveszem. A Givenchy III. és a Chanel N 5 után, mégis elcsábultam, pedig ebben nincs is aldehid,
ami az én gyöngém, mivel imádom. Nekem kicsit szúrósan-citrusosan nyit, de változik, szelidül, narancsos-vaniliás virágcsokor lesz. Nem hiába ilyen sokan szeretik, szeretjük, igazi klasszikus. Elegáns, ehhez is kor kell, tiniknek nem ajánlom. Összetett csoda, nem egy vattacukor pamacs szirupos illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. január 12.

Frufru3

2023. január 11.

Azt hiszem ez lenne az a parfüm, amit "eredetiben" megvennék, ha kedvem szottyanna 30--50 ezret elkölteni egy illatra. Többfajta utánzatát végigpróbálgattam, de mindet letettem a közepén, mert szúróssá váltak :(. Pedig annyira szerettem őket is, de itt most tényleg az eredeti a kerek egész. Magamra fújtam a minap és nem akarom kimosni a pulcsimat, kabátomat :)), annyira finom! Olyan elragadó, nőies, virágos illatfelhő! furcsa olvasni, hogy valakinek öregasszonyos. Ja, és egyszer ismerősöm egy 100ml-es változatot továbbajándékozott és én is kipróbáltam 1 esti gyors fújásra és továbbadtam😃!!!! Nooormáááliis????😅 Sajnos akkoriban még egy friss virágos illatot kerestem és azt se tudtam, mi ez, annyit megállapítottam, hogy nem is olyan rossz és szerintem ez tetszene a férjemnek, majd végül egy barátunké lett, ahol az egész család ezt fújta :). Na az volt a furcsa, hogy teljesen másnak éreztem az anyukán, mint a lányain! A fiatal lányokon (18 alattiak) iszonyat finomak voltak, rajtuk éreztem a legjobban, bájos virágos illatfelhő, úgyhogy tényleg van valami ebben a bőrkémia dologban, vagy a fújás mennyiségben.
Remélem, mire odajutok, hogy egy kis eredeti példányom lesz, nem butítják le, vagy rontják el, ahogy olvastam itt a tapasztalatokat a későbbi gyártmányokról. 🤗

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 11.

majalino

2023. január 1.

Kellemes, noies, tartos illat.
Csak ajanlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 1.

Kellemes, noies, tartos illat.
Csak ajanlani tudom.

Tündérvirág

2022. december 29.

Végtelenül elegáns, határozott, nőies illat. Nem vad, nem hivalkodó. Tinilányokon nem tudnám elképzelni, kizárólag 25 felett.

Update: férjemtől megkaptam most karácsonyra. Ő nem szereti azokat az illatokat, amiket használok. Jelenleg kedvenc parfümöm lett. Közeledve 40 felé, úgy érzem, ez az ami igazán illik hozzám :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 29.

LumiereSouvre

2022. december 6.

Kedvenc Chanel illatom valaha! Tartós, kellemes, nyugis, nőies.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 6.

Kedvenc Chanel illatom valaha! Tartós, kellemes, nyugis, nőies.

Pati90

2022. november 28.

Örök klasszikus, mint a kis fekete ruha fehér gyöngy fülbevalókkal. ☺️. Volt szerencsém használni, mert a diplomaosztomra kaptam egy üveggel. Nagyon finom, tartós, elegáns, igazi francia klasszikus parfüm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 28.

scentriata

2022. október 26.

Töretlenül tart a szerelmünk már évek óta. Nem tudott eltántorítani az sem, hogy "tömeg"illat, hogy a legtöbbet hamisított és leutánzott illat, az sem, hogy a szűk környezetemben is többen használják. Még úgy sem, hogy van, akinek én adtam el.... (fújósban....) A legcsodásabb rózsás illat, rajtam hatalmas szillázzsal és több órányi tartóssággal. 4-6 óra minimum. Gyönyörű citrusos nyitány, és bújik is elő a rózsa és a jázmin ami végig kísér. Majd néhány óra múlva felsejlik vmi kis édesség is., de nem olyan mértékben, mint az Intense változatban. (amit szintén imádok) A pacsuli szépen megágyaz ezeknek a virágoknak. Szóval még mindig ő a szignatúra illatom..... Heti 7 napból legalább 3-szor őt fújom, már évek óta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 26.

buzavirag

2022. október 25.

I S T E N I.
Így tudom jellemezni. :) Már egy éve szemezek vele, most végre rászántam magam. Az itteni vélemények alapján féltem, hogy nem lesz tartós, és ezért sajnáltam rá a pénzt. Meg egyébként is sokallok érte kiadni ennyit. Az M-betűs német drogériában vettem egy 35 ml-es mennyiséget, gondoltam kezdésnek elég ennyi. A Batch number alapján 2022. júliusban gyártották. Abszolút tartós, bőrön, ruhán egyaránt. Elég egy fújás, egésznap érzem az illatát. Másnap is, de akkor már inkább csak a hajamon. Szívem szerint ezzel fürödnék. Nagyon tetszik az illata, rajtam enyhén fanyar, de ugyanakkor kicsit édeskés is. Sokkal jobb vagyok vele. Biztos, hogy újra fogom venni, de akkor már a nagyobb kiszerelést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 25.

I S T E N I.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Benzophenone-3, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene
Színezékek: CI 14700, CI 42090

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)