KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   25010 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 25010 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2018. január 2.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 25010 Ft

Megjelenés éve: 2001

Illatcsalád: citrusos-virágos

Fejjegyek: narancs, mandarin, narancsvirág, bergamot

Szívjegyek: mimóza, jázmin, török rózsa, ylang-ylang

Alapjegyek: tonkabab, pacsuli, édes mirha (opoponax), vanília, vetiver, pézsma

Ár: 25010 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 3000 ft , Eladó: ViktoriaB
Állapot: Új, replika, Helyszín: --, fizetés: Postai utánvét lehetséges banki utalás után :)
Ár: 3000 ft , Eladó: ami2015
Állapot: 3-4 alkalommal próbált, Helyszín: --, fizetés: utalás után postázom

Barbara92

2018. január 22.

Kifinomult, nőies, édes, bájos, dögös egyszerre. Ez az illat, hogy maradhatott ki eddig az életemből? Eszméletlenül tartós és varázslat az illata. Egyszer legalább az életben ennek a polcon a helye.

Barbara92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Laurencia

2018. január 17.

Közhelyes?Mindenki viseli, boldog, boldogtalan?Rengeteg belőle a hamisítvány?Tucatillat?
Igen tudom és értem is ezeket az érveket, de én ahogy öregszem, egészen más aspektusból kezdem az illatokat szemlélni.
Parfüm gardróbomban nincs még egy olyan darab, amely kisebb, vagy nagyobb szünetekkel, de 17 éve megtisztel a jelenlétével és vélhetően soha nem is fogok már megválni tőle.Nem véletlenül írtam azt, hogy megtisztel, a Kisasszony ugyanis pont olyan illattá válik a bőrön, amilyet megérdemlünk.

Életem minden egyes fázisában másként funkcionált : 2001-ben mikor megjelent, még csak huszonhárom éves voltam és e parfüm megtestesítette mindazt, ami csak szerettem volna lenni: okos, szép, elegáns, ellenállhatatlan.Kivételes alkalmakkor használtam ő volt a legizgalmasabb illatom, grandiózusnak éreztem, nagyviláginak, egy igazi különlegességnek amihez még kicsi voltam,mégsem volt rajtam disszonáns, a levegőben lógott a nővé válásom ígérete általa és ővele. Szerettem és viszont szeretett.
Huszonnyolc évesen egy volt a sok közül, a felfele induló karrierem, a butaságom, a túlzásba vitt drámai gesztusaim, az önfejűségem, megakadályozták azt, hogy szépnek lássam, ekkor hozakodtam elő azzal -saját magam önáltatására-hogy ez tucatillat és ennél én sokkal több vagyok.( megmosolyogtató nem igaz?)
Harminchárom évesen kaptam egy újabb impulzust, addigra már tudtam különbséget tenni jó és rossz közt, megnyugodtam, tudtam, hogy a túlkapásoknak semmi értelme, kezdtem érzékelni a saját határaimat, a drámakirálynő jelmezt ilyenkor már el lehet csomagolni. Édesanyám egyik barátnője adta újra a kezembe mondván Jacques Polge sosem téved és majd megértem.Nem bizony, nem téved és megértettem: akkor újra a nőiség, a virágos érzet, a szépség kvintesszenciája lett.
Harminchét évesen a niche orientálok megszállotjaként, immáron bolond kis világom nyári, kora őszi darabjává vált: a gyümölcsössége, a lágysága, a végtelen játékos oldala, a narancsvirág szúrása üdítő zuhanyként hullott rám a fenevad oudok és fűszerek melletti lazításképp.Elfogadtam az életem, a gyengeségeim, tudtam,hogy merre megyek előre, és már tudtam mire és kikre nincs szükségem.
Idén negyven leszek és nem vagyok ettől annyira kiborulva ( na jó DE:) Bárcsak visszakaphatnám a huszonnyolc éves külsőm a mostani eszemmel.Kő kövön nem maradna ebben az esetben anyukám szerint.
Mit tartogat nekem még a Coco Mademoiselle?Nem tudom, most egy csodálatos citrusos rózsa, amely maga a nyugalom megtestesülése.Férjem számára, ez az otthon, a stabilitás, az állandóság, ÉN.

Mondhat nekem mindenki amit akar: ez a Chanel ház legnagyobb dobása és az azóta nyudíjba vonult mester parfümőr Polge egyik legnagyobb alkotása, még saját maga szerint is: "A Coco Mademoiselle illattal egy új, modern azonosságot akartam adni az összetevőként felhasznált természetes anyagoknak. Ezáltal könnyedebbé tettem az összhangot, és kimondottan olyan jellemzőket választottam, amelyek engem is nagyon inspiráltak. Eltávolítottunk minden betolakodó illatot és csak az alapvetően szaglószervi elemeket hagytuk meg. Ezzel is megőriztük Chanel filozófiáját: elvettük mindazt, ami felesleges. A legjobbat viszont megtartottuk."

Akkor fogod igazán megérteni, amikor már megszabadulsz minden feleslegtől, és maradsz pusztán TE, önmagad, a nő.

Laurencia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 17.

csakmoni

2018. január 16.

Mivel mind a két kedvencemet, a Zent és a Prada Tendre-t is ehhez hasonlították, vettem egy kisfújóst. Sajnos, nem hasonlítanak, csak annyiban, hogy citrusos-pacsulis mindhárom. Ha a CM-et magamra fújom, első meghökkenésemben még mindig megbánom, annyira nem szeretem a fejillatát. A pacsulis leszáradása már inkább kedvemre való. Azt az illatélményt, a mit a másik kettőtől kapok, ez nem nyújtja a számomra. Viszont vitathatatlanul tartósabb és van hatósugara is, ami a másik kettőnél sajnos igen csekély. Ráadásul a bennem lakozó sznob is erőteljesen hadakozik a Chanel ellen. No meg az ára sem az én kategóriám. Azt viszont teljesen megértem, miért szeretik sokan ( "ha ezzel befújom magam, egész nap illatozik, stb.). És hát nem egy cuki édesség, virágos kis semmiség, elég úttörő lehetett ezzel a maszkulin jelleggel, amikor megjelent.

csakmoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 16.

Eszter a panda

2018. január 11.

Nagyon tiszta, kifinomult illat. És eszméletlen tartós. 24 órás ügyelet előtt fújtam belőle és meg másnap is éreztem a munka végén. Elég drága, reptéren szereztem be többszöri tesztelés után, de nekem megéri. Szerintem nem tucat illat, már csak az árát tekintve is nehéz lenne ezt állítani. Nekem ez egy nagyon nőies parfüm.

Eszter a panda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Szeszi009

2018. január 9.

Nálam sajnos nem működik, ismerek olyat akin igen és rajta finom illat,de semmi extra...Rajtam az illata sajnos órák után sem javul.Tény ,hogy tartós és nem tucatillat . Az árát nem éri meg , de a Chanel marketingesei jó munkát végeznek , ezért alakulhatott ki ekkor 'Mademoiselle kultusz'. Ha mégis meg szeretnéd vásárolni, előtte teszteld le szerintem.

Szeszi009
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Mariann1807

2018. január 8.

Apa Franciaországban dolgozik pár éve, ő hozta nekem az 5ös Chanelt. Az valahogy nem az én világom. Nekem túl erőteljes, szappanos volt. De járt hozzá egy minta ebből a csodából. Olyannyira megfogott, h a legközelebbi alkalommal ilyet kértem tőle. Rendkívül nőies, elegáns illat. Sajnos már elfogyott, pedig csak különleges alkalmakkor használtam. Egyik legjobb illat, amivel találkoztam eddig .

Mariann1807
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Anna922

2017. december 31.

Különleges illat, elhagyva a kislányos édes illatvilágot ez már egy kiforrott, határozott ugyanakkor játékos fiatal nő illata.

Anna922
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Cintia04

2017. december 18.

Pár évvel ezelőtt ezzel az illattal ki tudtak volna űzni a világból egyszerűen taszított, nem bírtam elviselni de, hogy mennyit változunk és vele együtt az ízlésünk is arra az a példa szolgál, hogy én mennyire megszerettem ezt az illatot. Megtört a jég és eljött a varázslat ideje. Egyik nap amikor olyan szomorú volt az idő egész nap szakadt az eső de az embernek menni és menni kell ugye, kezembe került egy fújós ezzel a folyékony csodával. Mivel én hiszem és tudom, hogy mindennek oka van és okkal történik az ami így vettem a célzást és arra a napra őt választottam bár tudtam régen mennyire ellenszenves volt ő nekem de mondom egyszer élünk és fújás, fújás, fújás és kész, lesz ami lesz mi együtt leszünk, együtt létezünk a mai napon. Mondanom sem kell milyen jól és magabiztosan éreztem magam benne, igazi dáma és maga a nő illata. Bevallom nektek töredelmesen, hogy a környezetemben igen leszoktak erről az illatról mert folyik a cukor mánia és azt hagyom, hogy fújják ez meg marad nekem meg nektek akik igazán tudjátok értékelni a finom illatokat! :) Mindennapos használatra még kicsit merésznek érzem magamnak mivel én abszolút megtaláltam magam az Allure vonalban és a Sensuelle a kedvenc jelenleg azt is használom de őt is be kell majd egyszer szereznem és az, hogy tartós nem kérdés. Végül elérkeztünk a sok évnyi ellenszenv után oda, hogy mennyire jól érzem magam benne...hmmm milyen érdekes igaz? Illatok, jönnek, mennek mégis vannak olyanok amik visszatalálnak hozzánk...ez olyan jó érzés, annyira szép...mert ugye ami menni akar azt hagyni kell menni ami meg eleve hozzánk tartozik az végül mégis visszatalál. Szép dolgok ezek csak meg kell élni és be kell fogadni őket. Én örülök, hogy egymásra találtunk végül! :)

Cintia04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

rinike

2017. december 10.

Nekem nem jön be ez az illat, de volt már akin tetszet. Alapból nekem egyik Chanel se jön be... Viszont tartósak ezért a 3 pont

rinike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Barbi77

2017. december 8.

Chanel - Mademoiselle = Az örök szerelem maga
Régóta kerestem olyan illatot, ami tökéletesen passzol hozzám, amiben igazán megtalálom önmagamat.
Az ember lánya amíg fiatal és kiforratlan személyiség, sok parfümöt kipróbál magán. Megy az aktuálisan felkapott divat-illat után, ész nélkül fújkálja magára az épp menőnek vagy épp kevésbé menőnek tartottakat (ezen jómagam is átestem, több ízben).
A nyári szezonhoz már évekkel ezelőtt megtaláltam a tökéletes parfümöt, ezért kerestem egy intenzívebb illatot télire, a hidegebb időszakra is.
Valami olyat álmodtam meg, ami mindenképpen figyelemreméltó és hosszan megmarad nemcsak a bőrömön, de mások emlékezetében is. Mert sokszor egy-egy illat élethosszig tartó benyomást tud hagyni a másik emberben, akár tudat alatt is.
Olyat kerestem, ami fűszeres, markáns, de mégsem tolakodó (lásd Cacharel - Édenje).
Ami vibráló és érzéki, mégis visszafogott és nőies. Ami tisztaságillatú, ugyanakkor bűnre csábító. Ami ünnepi és egyedi, semmi máshoz nem hasonlító és semmi mással nem összekeverhető. Hát ez a illat nem más, mint a Chanel-ház remekműve: Mademoiselle.
Ez egy csoda, egy real masterpiece. Túlzás nélkül mondom, ez az illat egy kevésbé dekoratív hölgyből is királynőt varázsol egy perc alatt!
Az egyik legdrágább parfüm, amit valaha használtam, de minden cseppje megéri az árát, nálam biztosan maradós lesz.
A negyvenedik születésnapomra leptem meg vele magam, úgy gondoltam, mert megérdemlem. Az egyik legjobb döntés volt az életemben.
Maximálisan jár az öt csillag. Örök szerelem marad. Tökéletes darab.

Barbi77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 8.

Chanel - Mademoiselle = Az örök szerelem maga
Maximálisan jár az öt csillag. Örök szerelem marad. Tökéletes darab.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene
Színezékek: CI 14700, CI 42090

Színező anyag. (Piros)