Chanel

Ár:   30 360 Ft, 43 340 Ft, 58 320 Ft és 74 190 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2019. május 11.

Ár:   30 360 Ft, 43 340 Ft, 58 320 Ft és 74 190 Ft
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2001

Illatcsalád: citrusos-virágos

Fejjegyek: narancs, mandarin, narancsvirág, bergamot

Szívjegyek: mimóza, jázmin, török rózsa, ylang-ylang

Alapjegyek: tonkabab, pacsuli, édes mirha (opoponax), vanília, vetiver, pézsma

Ár: Megegyezés szerint, csere nem érdekel! , Eladó: UPanda
Állapot: Minimális hiányzik belőle, Helyszín: Balatonalmádi, fizetés: Postázható
Ár: 15000 , Eladó: Bamo
Állapot: 45 ml/ latott mennyiségben, Helyszín: budapest, fizetés: személyes, utalás
titikutyus

2019. május 24.

Karakteres, megosztó illat. Valaki vagy imádja, vagy el sem bírja viselni. Több Chanel illatot szeretek, több Chanel parfümöm van, de ez az illat nekem nem tetszik. Nem értem a hatalmas kultuszt, ami övezi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Nikki1202

2019. május 24.

Nekem túl erőteljes az illata, magamon sajnos nem tetszik,viszont kétségtelenül sokáig bírja az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

dnl

2019. május 22.

A legcsodálatosabb női illat, amelyet emberi elme valaha kigondolhatott, és amelyet emberi kéz valaha megvalósíthatott.
Sokan nem tudják, de az illatfelhő, amit magad után hagysz, illetve az az illat, amit közvetlenül szagolsz a csuklódról, nem ugyanaz.
Így jön létre az az eset (elég gyakran), hogy az a néhány fiatal kis fruska, akik a munkahelyemen viselik ezt a mesterművet, nap mint nap hipnotizálnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

hencyta

2019. május 20.

Imádom, nem tudom megunni pedig évek óta használom. Rengetegen megdícsérik és az itteni véleményekkel ellentétben én nem érzek különösebb változást (lehet csak kifogtam a még régi üvegcséket :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

neederika

2019. május 4.

A kedvenc, isteni, tökéletes! Kb. 30 évesen kezdtem használni, de azóta is. Hihetetlen tartós, csak 1-1 fújás a fülem mögé és este is érezni még. Általában a reptéren veszem, ott sokkal olcsóbb (Stansted Anglia(.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Ferita

2019. május 3.

Többször nekifutottam már tesztelgetni magamon. Tetszett,de nem éreztem késztetést megvenni. Most,hogy közeledik a 4.X úgy éreztem megértem,”felnőttem” hozzá. Beszereztem egy kis üveges maradékot és most érzem az összhangot magunk között. Most nem érzem,hogy elnyom és uralkodni akarna felettem. Én viselem őt.
Sajnos el kell kezdenem uralkodni magamon és megfontoltan nem összevásárolni minden nekem tetsző parfümöt,mert kisasszonyra gyűjtenem kell! 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 3.

Smonika

2019. április 25.

Kedvenc parfümjei közé tartozik. Imádom. Tartós, kellemes , nőies illata van. Egésznap érezni az illatát mégsem zavaró...
IMÁDOM

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

IMÁDOM

hszimonetta

2019. április 15.

A legnőiesebb illat, amivel valaha találkoztam. Régóta szemezek vele, most Müller -20%-os Glamour kuponnal sikerült megszerezni. Nekem ez inkább ilyen "munkába járós" illat, esti bulikhoz a tömény édes illatot szeretem, mint a Trésor Midnight Rose, vagy a La vie est belle. De a hétköznapokra szerintem tökéletes választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Vvn

2019. március 5.

Tartós, imádják rajtam az emberek és én is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

Tartós, imádják rajtam az emberek és én is.

Axela8

2019. március 2.

Már nem tudnék nélküle élni, ennél jobb parfüm nincs és nem is lesz, legalábbis számomra. Sokáig elvagyok vele így megéri az árát. Isteni, szuper tartós. Nincs mit tenni ez szerelem..:))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene
Színezékek: CI 14700, CI 42090

Színező anyag. (Piros)