Chanel

Ár:   30 360 Ft, 43 340 Ft, 58 320 Ft és 74 190 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2019. május 11.

Ár:   30 360 Ft, 43 340 Ft, 58 320 Ft és 74 190 Ft
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2001

Illatcsalád: citrusos-virágos

Fejjegyek: narancs, mandarin, narancsvirág, bergamot

Szívjegyek: mimóza, jázmin, török rózsa, ylang-ylang

Alapjegyek: tonkabab, pacsuli, édes mirha (opoponax), vanília, vetiver, pézsma

Ár: 5ml/3500,- , Eladó: Livi555
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postán maradóval, packeta, foxpost
Chanel Coco Mademoiselle hair mist
Ár: 22000 , Eladó: Drnagy
Állapot: Pár fújás hiány, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalás

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

bubblejoo

2024. április 27.

Nálam egyelőre ez A parfüm. Fiatalos elegancia jut róla eszembe, 18 évtől a 30-as évekig el tudom képzelni. Nem ez a mindennapi parfümöm, de ha kell egy kis bátorítás, rögtön magamra fújom. Ha rákerül a hajamra vagy a kabátomra, napokig érezni lehet, amit egyáltalán nem bánok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 27.

Eta86

2024. április 14.

Bocsánat előre is azoktól akik szeretik ezt a parfümöt,de nekem fuuu olyan citromos,poros wc illatosítóra emlékeztet Nekem se nem édes,se nem Ahogy kifujom egy régi ház jut róla eszembe ahol,egy idős hölgy lakik,aki egyedül öregszik meg,nincs senkije, magányos, szomorú.Az illat nagyon lehangoló.Én az édes illatokért vagyok oda, attól mindig boldog leszek.Lehet még kell +10 év hogy értékeljem, bár szerintem mi sose leszünk barátok ☹️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 14.

Dina.toth

2024. április 9.

Anyukám használta, és mindig kicsinek én is kaphattam belőle egy fújást.. bár inkább a középkorú korosztálynak ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 9.

Miane007

2024. március 25.

Tartós, nőies, de ezt a parfümöt tudni kell viselni. Nálam időbe telik, amíg szerelembe esik a bőrömmel és nem marad émelyítően erőteljes, de megéri várni. A Chanel illatok között abszolút kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 25.

Syncron89

2024. január 24.

Nekem Ő a parfüm. 11 éve használom, egyből felismernek róla, vele is azonosítanak. Szokták is mondani a munkában, hogy tudták, hogy megérkeztem...Ha kifogy, minél hamarabb be kell szerezzem, mert hiányzik. Használok más parfümöt is, de ez az egyetlen, amit mindig újraveszek, ha kifogy. Kb egy évig elég egy 100 ml-s üveg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 24.

daliah

2023. november 30.

Én és a Chanel… viszonzatlan szerelem ez. Pedig imádom a házat, képes vagyok tweedkosztümben (na nem eredetiben) játszótérre vinni a gyerekeimet, működnie kéne, de ő nem akarja.
A legtöbb illatuk nem szép rajtam, az eleje savanyú, a leszáradása férfias. A kedvenc parfümös youtuberem is így van vele, szerinte a Chanel-DNS, azon belül a Chanel által használt pacsuli a ludas (szereti a pacsulit, én is szeretem, de ez más).
Így vagyok ezzel is, savanyú indulás után kapok egy borotvahabos, gyógynövényes illatot. Egy nő, aki a strapában elfelejtett nő lenni, de azért időnként próbálkozik: rúzsoz, de az a fogán köt ki, leborotválja a lábát, de ehhez jó neki a férje borotvahabja, felvesz egy blúzt, de kivasalni már nem volt ideje.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 30.

floracska6

2023. október 6.

Örok klasszikus, méltán az egyik legkedveltebb illata a Chanel háznak.
Mindig lesz belőle itthon, szamomra olyan ez a parfum mint a kis fekete ruha: alap. Szerintem sosem unom meg, még ha sok egyeb idoszakos kedvencem is van mellette.
Mindig meglep mikor öregasszonyosnak irjak le szerintem nagyon fiatalos, friss es citrusos, legalabbis rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 6.

Örok klasszikus, méltán az egyik legkedveltebb illata a Chanel háznak.

Dorsi1

2023. augusztus 3.

Szerintem sokan félreértik ezt az illatot. Talán azért, mert a Chanel márka összeforrt a gyöngysorral és eleganciával. Talán nem ártana megnézni a márka parfümhöz készített reklámját. A főszerepben egy belevaló, fiatal színésznő motoron.. Se nem dívás, se nem túlzottan elegáns. Letisztult illat a modern, vagány, stílusos nők számára. A stílus pedig nem egyenlő az eleganciával. Lehet egy stílusos nő elegáns, de nem feltétlenül és nem mindig. Ez a parfüm pedig viselhető hétköznapra és alkalmakra is. Úgy tökéletes ahogy van. Legalábbis számomra biztosan. Engem egyáltalán nem zavar, hogy sokan viselik. Mert egy nőt nemcsak a választott parfüm jellemez, hanem a teljes megjelenés, kisugárzás is. Tinilányoknak szerintem még nem való, idősebb hölgyeknek, akiknek nagyon fiatalos stílusuk van viszont igen. De leginkább 25-30 felett tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 3.

Szana22

2023. július 22.

Megillatolva, tesztelgetve az Intense változatot e felé váltottam az irányt, és amennyire az nem tetszett ezzel szemben is fenntartásaim voltak... De hölgyeim, nőtásaim! Ez igen!
Na ez Mademoiselle! :D
Finom, kecses, úri hölgynem érzem magam :)
Olyan igazi nőnek, nem nagyasszonynak, hanem a nőnek aki ápolt, jó illatú, ad magára, tiszta és a videlkedése is finom.
Emellett az illat mellett nem fogok leállni a sarki boltban veszekedni a sorban állóval... Ilyenekre nincs idő és értelmetlen. A pulzusom a helyén marad, nyugodt vagyok, Chanel életérzésem van.
Higgadt maradok és előkelő. Nem használok csúnya szavakat, nem húzom a számat... ha valakinek valami nem tetszik akkor emelt fővel hagyom ott a szituációt s az egyetlen ami megmarad nekik utánam az, hogy Chanelt hordok ;)

Ehhez az illathoz kicsit fel kell nőni
Kell az a 30 év élettapasztalat
Mikor már nem akarsz vattacukor illatú lenni vagy csíkhúzós.

Tökéletesen megnyugtat ez az illat.
Én például a levendulát nem igazán szeretem, de ez az én levendulám, az illat ami megnyugtat.
Parfümnél ilyet még nem éreztem
Ha magamra fújom szelíd leszek és türelmes. Az orromat nem bántja, hanem simogatja. A lelkemet ellazítja és a gondok összetörpülnek.

Nem mondom kellett pár év hogy mi ketten működjünk, mert a pacsuli meg a citrusok eddig kellemetlenek voltak nekem illatokban, de ebben szépen muzsikálnak együtt.
Pont tökéletes balanszban van minden
Pici szappanosságot is érzek benne, miután elkezd leszáradni az illat.

Tartóssága az nem őrületes, én egy 4 órát érzek magamon, folyamatosan halványodva.
Ennek utána is jártam és valóban az újkori Chanel illatokat is megbabrálták és rég nem olyan intenzíven projektálnak mint anno.
Ez lehetne jobb is.
Az intenzitása sem erőszakos, rajtam gyorsan bőrközelivé válik.

Egyszóval minden gyönyörű ebben az illatban, de bár ne újítottak volna rajta.
5 csillagot adnék, de 4 mert jó lenne hosszabb ideig érezni az iilatot

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 22.

Na ez Mademoiselle! :D
Finom, kecses, úri hölgynem érzem magam :)

Ehhez az illathoz kicsit fel kell nőni
Kell az a 30 év élettapasztalat
Mikor már nem akarsz vattacukor illatú lenni vagy csíkhúzós.

Tökéletesen megnyugtat ez az illat.
Parfümnél ilyet még nem éreztem

Pont tökéletes balanszban van minden
Pici szappanosságot is érzek benne, miután elkezd leszáradni az illat.

Ez lehetne jobb is.
Az intenzitása sem erőszakos, rajtam gyorsan bőrközelivé válik.

Egyszóval minden gyönyörű ebben az illatban, de bár ne újítottak volna rajta.
5 csillagot adnék, de 4 mert jó lenne hosszabb ideig érezni az iilatot

AKiss

2023. június 27.

Ahogyan különböző divatstílusok, az egyes parfümök sem illenek mindenkihez. A bőr sajátossága, illata alkot kompozíciót a parfüm illatával. Parfümöt ajánlás útján sosem szabadna vásárolni. Itt lehet 600 elégedett vélemény, ha a te bőröd nem "kompatibilis" a parfümmel, vagy ha az illat-információ az agy megfelelő területén ellenérzést vált ki, magyarul valamiért nem tartod jó illatnak.

Az agy és bőr viszont a tökéletes természet területe. A természet(ed) választja ki, mi illik hozzád.
És a természet szerencsére független a társadalmi státusztól is. Mitől is érdemel bárki a sok pénze miatt jobbat, mint más kevésbé gazdag?

Egyetértek a lelki vonatkozással, miszerint élvezni kell, örülni neki, örömet okozni magadnak az illattal (is). Ha megteheted, ha elég jó vagy saját magadhoz ahhoz, hogy feltedd naponta akár többször is magadnak a kérdést: "hmm, mihez lenne most kedvem?", akkor ápolt vagy lelkileg. Ápolt a sarki Coopban is, a könyvvel teával a fotelben is, a menő cégeknél dolgozva is, közalkalmazottként professzorok tudományos segítségnyújtásánál is, ...

Válasszatok úgy illatot, mint társat 😊

Nálam harmóniát erősített meg ez a parfüm 💛

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. június 27.

Válasszatok úgy illatot, mint társat 😊

Nálam harmóniát erősített meg ez a parfüm 💛

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Benzophenone-3, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene
Színezékek: CI 14700, CI 42090

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Egyszerűbb néven oxybenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-360 nm hullámhosszú) ellen véd. Magas stabilitású összetevő, amely véd más összetevőket is az UV-sugárzás okozta károktól. A oxybenzone viszonylag gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. Az összetevő használatát Palau-ban betiltották a korallokat károsító hatása miatt. Az összetevővel kapcsolatban felmerült a gyanú, hogy elősegíti a bőrben a káros szabad gyökök képződését. A Wikipédia azt állítja, hogy manapság az oxybenzone a leggyakrabban előforduló allergén a fényvédőkben. További információ a smartskincare-en.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.