KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chanel

Ár:   25010 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2018. január 2.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2001

Illatcsalád: citrusos-virágos

Fejjegyek: narancs, mandarin, narancsvirág, bergamot

Szívjegyek: mimóza, jázmin, török rózsa, ylang-ylang

Alapjegyek: tonkabab, pacsuli, édes mirha (opoponax), vanília, vetiver, pézsma

Ár: 35000 Ft , Eladó: Nikolaj
Állapot: 100 ml, pár fújás hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel megbeszélés szerint. Előreutalás után postázom is, a postaköltség a vevőt terheli.
Ár: 3700 ft postán maradóként , Eladó: HuAnita
Állapot: 10 ml, Helyszín: Kistarcsa, fizetés: Előre utalás után küldöm ajánlott postán maradóként.

Marcsi66

2018. december 13.

Nem is tudom hogyan tudnék élni nélküle, igazi a varázslat,mert amikor magamra fújom, ugyanazt a csodát élem át,mint amikor életemben először megéreztem az illatát... csak néhány illat képes erre,
UP.Na jó elmondom,ez az egyetlen a nagyon sok közül,amit használok,plusz amit még ismerek,nekem az ELSŐ,és tényleg a szív diktálja,nem az ész,mert van ennél ütősebb parfümöm is,Nagyon tetszett a Delina,(csak a sima) és csak azért tudtam elengedni,mert ezt SZERETEM,,,,nincs utódja még ennek a kompozíciónak szerintem,v én nem tudok róla,,,....ja hát azokat én ismerem amik hasonlóak!!!!

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 13.

morgana009

2018. december 13.

Félve ruháztam be rá, mert nagyon karakteres elegáns illet, de szerintem nagyon nyerő. Határozott, elegáns, csak annak javaslom, ami erre szeretne erősíteni. Mielőtt megvásároltam nagyon sokszor próbálgattam drogériákban. Vakon semmiképpen nem venném sem nekem sem másnak.

morgana009
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

hencyta

2018. november 29.

A legcsodásabb illat, összehasonlíthatatlanul jobb mint bármi amit eddig használtam.

hencyta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

karaibrahimgil

2018. november 24.

Hálószobaillat.
Nem tudok elvonatkoztatni a Keira Knightley-val (akit egyébként különösebben nem szeretek színészként, és nem gondolok rá nőideálként sem) készített reklámfilmtől. Volt már egy edt-m, amikor Kvintől hozzájutottam az edp verzióhoz: igazából nem érzem a kettő közötti különbséget. Mindkettőt szeretem, sőt mostanában hajmosás után fújok egyet belőle a hajamra. A férjem odavan az illatáért, ami nagy szó, mert a tetemes gyűjteményem közül egy kezemen meg tudom számolni, hány parfümöt dicsért meg rajtam. Igen, ebből kettő a Mademoiselle...
Mert a Mademoiselle-ben tényleg van valami pasizós, amit attól függetlenül is imádok viselni, hogy nem feltétlenül szeretnék csábítani.
Így is nőies, határozott, szexis illat, ami magabiztossá tesz.
Ahogy Keira Knighley-t is, akit a reklámfilm megtekintése alatt eszméletlen jó nőnek gondoltam.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Hálószobaillat.
Így is nőies, határozott, szexis illat, ami magabiztossá tesz.

Lilu003

2018. november 24.

Megjelenése óta szinte minden parfüm listán az első helyen áll. Nagyon kíváncsi voltam mivel varázsol el ennyi embert, bár az ára miatt kicsit féltem, nehogy szerelem legyen. Még fellángolás se lett a végén. Én elismerem, hogy nagyon karakteres és elegáns illat. Azt viszont nem igazán értem, hogy ennyi féle korosztály áradozik erről a parfümről. Olyan nőktől hallottam, hogy a világ legjobb parfümje, akik LVEB-t, Good girl-t vagy La Nuit Tresor-t használnak. Teljesen más kategória ez az illat. Elegáns, érettebb korosztály tudja igazán magabiztosan viselni. Pár év múlva újrapróbálom, most még nem tudok vele azonosulni.

Lilu003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

dalma9

2018. november 19.

Ajandekba kaptam de imadom!! Biztosan ujra fogom venni, egyszeruen tokeletes illat. Elsorek kicsit neheznek tunhet, de a boron enyhul es rendkivul elengans, nem is beszelve arrol, hogy egesznap erezheto ez a csoda.

dalma9
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 19.

verocska

2018. november 15.

A legtartosabb es kifinomultabb parfumom, nem lehet vele mellélőni. Szerencsere nagyon lassan fogy, egy fujas boven eleg.

verocska
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

ivor

2018. november 5.

Sajnos van egy összetevője, nem jöttem még rá, melyik, ami számomra iszonyúan tolakodó és irritáló, és, ráadásul sok parfümben megtalálható. Nem az én világom.

ivor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 5.

Agnyecko

2018. november 1.

Sima szappanszag, ráadásul férfiszappan. Hihetetlenül lagymatag, végig olyan, mintha rajtam ragadt volna valami nem tolakodó illat egyik összetevőjének halvány, de kitartó maradéka. Hatósugara rajtam nem értelmezhető: ha nem fújnék a kezemre belőle (amit az orrom alá tudok dugni így meggyőződve róla, hogy használtam parfümöt) 5 perc múlva elfelejteném, hogy rajtam van.
Szerintem ez az oka annak is, hogy én bizony még soha senkin nem fedeztem fel ezt a ....... hm, semmit.

Agnyecko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

drz400

2018. október 24.

Egész életemben szinte az öszes parfümtől rosszul voltam. Csak nagyon laza mistet mertem használni. A nagy kedvencemet kivonták a forgalomból, ekkor úgy döntöttem kipróbálok néhány parfümöt, az olyan felnőtt dolog. Elég sokat próbáltam mire eljutottam ehhez, körülbelül ő volt az egyetlen amit meg bírtam állni és nem a "meh" vagy a "bleh" kategória volt. Azóta nagyon megszerettem! Sőt már találtam másokat is amik tetszenek, lassan hozzászoktatott a parfümök világához. Amolyan gateway drug ez nekem :), de ő az abszolút kedvenc, mindennapi parfümöm.

drz400
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene
Színezékek: CI 14700, CI 42090

Színező anyag. (Piros)