Chanel

Ár:   30 360 Ft, 43 340 Ft, 58 320 Ft és 74 190 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2019. május 11.

Ár:   30 360 Ft, 43 340 Ft, 58 320 Ft és 74 190 Ft
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2001

Illatcsalád: citrusos-virágos

Fejjegyek: narancs, mandarin, narancsvirág, bergamot

Szívjegyek: mimóza, jázmin, török rózsa, ylang-ylang

Alapjegyek: tonkabab, pacsuli, édes mirha (opoponax), vanília, vetiver, pézsma

KERESEM Chanel Coco Mademoiselle EDP
Ár: Max 27.000ig , Eladó: doriivargaa
Állapot: Uj, hasznalt, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 2300/3900 , Eladó: egyedszilvi
Állapot: 5-10 ml-s fújós!, Helyszín: Siofok, fizetés: postan maradoként,személyesen, vagy foxi
Lina14

2019. október 25.

Kellemes, tavaszias, nem túl édes, nem túl citrusos, meleg illat, de rajtam sajnos gyorsan fűszeressé válik és ellillan a könnyedsége. Rajtam ezt sok parfüm csinálja, sajnos nem nekem találták ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

riatai

2019. október 18.

Csak azért írok egy 511. véleményt, mert ha ilyen sokan szeretik az nem lehet véletlen. ( bár lehet, negatív vélemény is akad itt) Összefoglalni egy mondatban nem tudom ezt a parfümöt. Az első szippantás is különleges, de a leszáradása valami csodás. Amikor órák múlva megérzem magamon, akkor is elégedett vagyok vele. Nem tudom, mikor mit érzek ki, de tetszik. Tartós, kortalan illat. Nálam a Mademoiselle és a Chance vetekszik. De nem is akarok választani, egyszer az egyik, máskor a másik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 18.

vzsm02

2019. október 16.

Nem lehet a sok vélemény mellett újat írni róla, tartós, nőies, meghatározó. Nekem nagyon nagy kedvenc, nem olcsó, de egyre többször érzem másokon, ennek ellenére abszolút nem tucatillat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

dorci993

2019. október 8.

2019.10.08. Az elmúlt 5 évben is abszolút töretlen a szerelem. Ez az illat kísért többek között mikor férjhez mentem, és mikor átvettem a diplomámat, az első napomon az első "igazi" munkahelyemen, és még sorolhatnám. Amikor tudom, hogy nehéz nap elé nézek, gyakran fújom; egyfajta páncélként vesz körül, mert visszaidézi mindazt a jót, amit átéltem benne. Amíg kapni lehet, elképzelhetetlen, hogy ez az illat ne legyen a polcomon.

2014.09.29. Százkilencvensokadik véleményként nem hiszem, hogy tudnék akármi újat írni erről az illatról. A hosszú litánia helyett így ennyire szorítkozom:a 30-egynéhány résztvevőt számláló illatgyűjteményemből az egyetlen, amiről semmiképpen sem tudnék lemondani :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

dragonfire

2019. október 2.

A legtökéletesebb parfüm amit valaha megvettem. Az én illatom. Igaz, hogy különleges alkalmakra és eseményekre használom az ára miatt, de nagyon megéri, mert két fújás elég egy egész estére! Imádom a virágos illatát!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Moringa

2019. szeptember 29.

Nem kedvelem a designer parfümöket, nagyrészt csak niche parfümöt vagy 100% tisztaságú olajokból összeállított illatokat tudok elviselni magamom. 1-2 kivétel van csak, és ez az egyik. Niche parfümökhöz képest erősebb, harsányabb de ez mégis igazán különleges és finom. Ha tényleg csak egy fújást használok és nem viszem túlzásba, számomra ez az illat megtestesíti a luxus életérzést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Gyöngy05

2019. szeptember 29.

Szomorúan olvasom, hogy változott az illat. Nekem is régről van egy üveggel, még egy határ menti duty free boltban vettem és imádatom ennyi év után is töretlen. Egyszerre több parfümöt használok, és a borsos ára miatt őt elsősorban csak alkalmakra szoktam (jó, volt, hogy elcsábultam, és munkahelyre, mindennapokban is fújtam néha). Ha választanom kéne, a sok parfümöm közül, lehet, hogy a Mademoiselle lenne a befutó, pedig vannak még minőségi, drága illataim. Ez a régi kiadás nagyon erős, tartós, különleges illat. Rajtam annyira jó, annyira illik a személyiségemhez, stílusomhoz, a bőröm kémiájához, hogy csak dicséretet kaptam a környezetemtől miatta. Kielemezni nem akarom, hisz sokan megtették már előttem, lényeg, hogy gyönyörű és imádom viselni. Viszont fogytán az üveg, hamarosan esedékes lesz újravásárolnom, és most elbizonytalanodtam, hogy hol, milyen kiadásút keressek, hogy ne érjen csalódás. Mikor az ember zsigereibe már beleég egy illat, akkor elvárja ugyanazt a minőséget minden vonatkozásban, nem szívesen adja alább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Anett0721

2019. szeptember 22.

2019 január 13.: Fantasztikusan szép, összetett alkotás. Csupa meglepetés, csupa réteg. Egyszerre friss és fűszeres, virágos és édes, könnyed és alkalmi. Rajtam óráról órára változik, először élesen virágos, aztán fűszeres lesz, majd édes, és leszáradáskor újraindul a kör. Mégis egy egészet alkot az egész viselés alatt, egyszerre felpezsdít és átölel. Sok imádott illatom van, legtöbbjük az emlék miatt amit hordoz (minden kedvencemet bizonyos időszakok vagy emlékek alapján választottam), de ő úgy került a kedvencek közé, hogy még semmilyen közös emlékünk, élményünk nincs és ez hatalmas szó! Nálam azok a mindent ütő illatok, amiktől szó szerint libabőrös leszek. Hát tőle megrázkódtam és végigfutott rajtam a libabőr, és innen tudtam azonnal, hogy lesz történetünk.

A replikája (Lidl-ös Suddenly) megvan tavaly óta fújkálásra, szép az is, de korántsem összetett. Ez a különbség a kettőjük között, meg persze a tartósság. Ŕóla a saját topikjában írtam már.

Up. 2019 szept.: Végül nem lett történetünk. Azaz volt, néhány alkalommal, amikor őt fújtam, de azt éreztem, mi nem egymásnak lettünk teremtve. Az illat szép, elegáns, friss, virágos. De nem én vagyok, nem az én illatom, valahogy idegen voltam saját magamnak is amikor rajtam volt. Ezért megtettem azt a lépést, amiért a parfüm használó nők egy emberként hördülnek fel ha leírom: elcseréltem Őt egy olyan illatra itt egy kedves krémmániással nyáron, amely illat én vagyok. A cukros, unalomig szidni divatú La vie est belle-re. Mert a cukros, édes illat az én bőrömön dorombol, "haza érkezik", míg a virágos tavaszi illatok (rajtam ilyen volt CM) csak elidőznek velem de sosem válunk eggyé.
De ettől sosem lennék képes lehúzni a csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

De ettől sosem lennék képes lehúzni a csillagot!

Phoenix19

2019. szeptember 22.

Engem aztán nem érdekel, hogy rengeteg utánzata van és mindenféle küllemű meg eredetű nő fújja. A parfümök titka mindig az, hogy ki fújja. Az illat is olyan, mint egy ruha, egy trampli nő hiába vesz fel elegáns holmikat, maskarának fog tűnni, mert nem tudja viselni, mert látszik rajta nem ehhez van szokva. Ugyanez igaz a parfümökre is. Madamoiselle-t még senkin nem éreztem bármilyen hihetetlen, viszont Angelt a mai napig sokszor, legutóbb egy olyan hölgyről jött az illat, hogy bár nem tudom, de nehezen tudom elképzelni, hogy az eredeti csillagocskát tartotta a kezében mikor magára fújta. Régen nem szerettem a Mademoiselle-t. "Erősnek" éreztem, harsánynak és tolakodónak. Mostanra viszont egyik kedvencemmé vált. Az utóbbi időben nagyon gyakran használom, szeretek lubickolni az illatában. Nagyon karakteres illatnak tartom, semmivel össze nem hasonlítható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Milva07

2019. szeptember 18.

Update:Levél képzeletbeli barátnőmnek...

Drága Coco! " Az évek jöttek, mentek, s te elmaradtál...."De ma új fejezet nyittatott barátságunk könyvében. Reggel 5-kor, még sötétben és félálomban éreztem, hogy az ősz illata itt van már a kertekben és önkéntelenül is feléd nyúltam. Egy fújás a nyakamba, mély szippantás és a boldogság: megint összetalálkoztunk s már nem vagy mindenki barátja, lehetsz újra az enyém, s az én rajongásom a tiéd.
Megérte a hosszú böjt, újra látom és tudom értékelni minden szépségedet. Remélem, megbocsájtod csalfaságom, s most már itt maradsz velem....

Mikor megkaptam ezt a gyönyörűséget, még nem lehetett csak itt-ott hozzájutni nálunk. Nekem a férjem egy külföldi útjáról hozta, és amikor először használtam, arra gondoltam: megérkeztem...Telt-múlt az idő, rajongásom először kissé alábbhagyott, majd halványulni kezdett, végül szinte elmúlt. Sajnálom, hogy ilyen tucatillattá vált, én nem vagyok az....Lehet, hogy csak másolatok, sőt valószínű, de fáj a szívem, ha az iskola körül, a sarkon füstöt fújó 15-16 éves leánykákon megérzem az illatot: nem ezt érdemelné:( Persze ennek ellenére jár az öt csillag, finom, tartós illat, és a citrusos/pacsulis parfümök a gyengéim, nincs mit tenni. De kár érte...
Kiegészíteném egyik kedvenc versem pár sorával:
" Lehullott, mint a csillag,
elhamvadt, mint a tűz,
elolvadt, mint a hó
s megromlott, mint a méz." ( Dsida Jenő)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Update:Levél képzeletbeli barátnőmnek...

Kiegészíteném egyik kedvenc versem pár sorával:
" Lehullott, mint a csillag,
elhamvadt, mint a tűz,
elolvadt, mint a hó
s megromlott, mint a méz." ( Dsida Jenő)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene
Színezékek: CI 14700, CI 42090

Színező anyag. (Piros)