KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   25010 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 25010 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2018. január 2.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 25010 Ft

Megjelenés éve: 2001

Illatcsalád: citrusos-virágos

Fejjegyek: narancs, mandarin, narancsvirág, bergamot

Szívjegyek: mimóza, jázmin, török rózsa, ylang-ylang

Alapjegyek: tonkabab, pacsuli, édes mirha (opoponax), vanília, vetiver, pézsma

Ár: 25010 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 3000 ft , Eladó: ViktoriaB
Állapot: Új, replika, Helyszín: --, fizetés: Postai utánvét lehetséges banki utalás után :)
Chanel Coco Mademoiselle EDP 50ml használt
Ár: 17000 , Eladó: aidaa
Állapot: használt, kb.3/4-ig megvan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

UPanda

2018. április 15.

Sosem értettem, hogy sokan miért magasztalják az egekbe ezt az illatot. Többször is fújtam a csuklómra a Müllerben, de büdösnek tartottam és azonnal letöröltem magamról.
Aztán a kíváncsiság győzött: ma nem töröltem le. És láss csodát! Kb. félnóra múlva valami isteni, púderes, imádnivaló illata lett. Órák óta a csuklómat szaglászom, annyira kellemes! Tuti, hogy veszek belőle! Azért 1 csillagot levonok, mert lassan bontakozik ki.

UPanda
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 15.

Nixe

2018. április 14.

Púderes illata van, finom. Sajnos nem tartja jól az illatot, után kell fújni.

Nixe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Púderes illata van, finom. Sajnos nem tartja jól az illatot, után kell fújni.

albertinablogg

2018. április 10.

Régen megőrültem ezért az illatért. Aztán valami más történt. Kaptam egy nagy kiszerelést Karácsonyra, de idővel nem használtam. Aztán egyszer ismét fújtam magamra és romlott volt. Kiábrándultam abban a percben.

albertinablogg
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

CRD

2018. április 1.

Sokáig nem használtam, mert Chances vagyok, abból mind megvan és az Allure összes változata, valamint a No 5 L’Eau és a No 19 Poudre. A többi Chanel illat számomra eddig öregesnek hatott, kerültem őket, magamon nem tetszettek, pl. a No 5 a 90 éves nagyim signature illata 30 éve....
Karácsonyra kaptam aztán ebből egy 100mls üveggel anyukámtól-aki nagy Chanel hívő-és bár először megijedtem, de azóta töretlenül imádom!! Rendkívül elegáns, nem való mindenkinek, nem laza, nem könnyed, nem hobókás, hanem ELEGÁNS. Szerencsére nem öreges, mint a No 5-szerintem-hanem csodás. A párom imádja rajtam, és rengeteg bókot kapok mindig amikor ezt viselem.
Kifinomult, elegáns, stílusos nőknek szívből ajánlom, nagyon fogják szeretni:)!

CRD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 1.

Kifinomult, elegáns, stílusos nőknek szívből ajánlom, nagyon fogják szeretni:)!

Colette221

2018. március 28.

A kisasszony számomra egy örök klasszikus marad. Pár napja vettem itt KM-en egy 50 millis kiszerelést, de már előtte is használtam bőven. A nappali és esti parfümöm is. Télen és nyáron is szoktam magamra fújni -megfelelő mértékkel- , mert egyszerűen szeretném érezni. Nyilván egy kutyasétáltatásra, vagy pedig egy szimpla túrázásra nem ezt használom. Azért többet érdemel. :) Nagyon sok bókot kapok, mikor ezt fújom magamra, és főleg férfiaknak tetszik. Az lehet, hogy rengetegen használják, de ez engem sosem érdekelt. Nem egyszer éreztem már én is idegeneken, de nem az ugrott be, hogy "jaj ne, már megint valaki ezt fújta magára", hanem az, hogy "húú, de finom illata van". Sok utánzatot készítenek, szóval manapság vigyázni kell. A csövön látszik leginkább, hogy hamis-e vagy sem. Az eredetinek szinte láthatatlan a csöve. Külföldi oldalakon is olvastam, hogy a 2017-es verzió kevésbé tartós (szerencsére nekem régebbi kiadású van), ha ez igaz, akkor szégyelheti magát a Chanel, nem egy olcsó parfümről van szó.

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

Andi0608

2018. március 27.

Nem is értem miért kerültem el ilyen sokáig ezt a csodát!?! Eddig is a tudatomban volt “coco mademoiselle” de talán az tántorított el a kipróbálásától, hogy az egyik kolléganőm egyfolytában azt hajtogatta, hogy öregasszonyos illata van. Mostanában voltunk bulizni a barátainkkal és kifelé menet elsuhant mellettünk egy leányzó aki diszkréten húzta maga után ezt az illatot.. a barátnőm meg is jegyezte: “hát igen! A jó öreg coco még mindíg tudja a dolgát :) -gondoltam magamban ez lenne az “az öregasszonyos” illat??? Erre azért rápróbálok ha parfüméria közelében járnék. És ki is próbáltam! Mondanom sem kell, hogy leesett az állam :) Isteni, nőies, elegáns, klasszikus, érzéki és még sorolhatnám holnapig... na és a tartósságáról nem is beszélve!!! Fürdés után is éreztem a csuklómon! Elképesztően tartós, szigorúan 1 nagyon max 2 fújás, mivel igen erős illat. Próbálgattam még 2x3x hogy biztos összeillünk-e, azt hiszem igen. Beleszerettem, alig várom, hogy beszerezzem! :)

Andi0608
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

nagybvivien

2018. március 20.

Páromtól kaptam 2 éve egy üveggel. Első kifújás: fuuu, ez borzalmas, vajon hogyan mondom el neki? :) Majd fél óra múlva: hűűűűű, mégiscsak odab...ós! Azóta is benne van a top 5-ben :)
Tartóssága tökéletes, este is érzem magamon.
Összetéveszthetetlenül felismerhető :)
És tapasztalatom szerint imádják a férfiak.

nagybvivien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Tartóssága tökéletes, este is érzem magamon.
Összetéveszthetetlenül felismerhető :)
És tapasztalatom szerint imádják a férfiak.

carolinett33

2018. március 20.

Nagyon elegáns, nőies, gazdag illat, nyilván minőségi, tartós (több napig ruhán), számomra olyan operába menős illat.
Nem szubjektíven szoktam pontozni a parfümöket, hanem minőség alapján, mert hát illatban mindenkinek más tetszik, de ebben olyan szinten nincs semmi érzékiség vagy különlegesség, nem mond semmit azon kívül, hogy "jól be vagyok parfümözve", hogy nem tudok rá max pontot adni.
Persze jó illat stb de annyira semmitmondó....

carolinett33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Persze jó illat stb de annyira semmitmondó....

Judinci

2018. március 19.

Fantasztikus illat, szuper tartósság, nálam abszolút No1!!

Judinci
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

Fantasztikus illat, szuper tartósság, nálam abszolút No1!!

Kremcica

2018. március 15.

Nem bírtam magammal és vettem belőle 5 ml-es fújóst. Szerintem (bár nem kérdeztem rá) de ez már a kiherélt új változat lehet mert nem olyan "erőmű" tartósságú mint mondjátok. Valahogy nagyon idegennek érzem magamon hiába próbálkoztam vele többször is... citrusos nyitás után kicsit élesen virágos pacsulis, kicsit maszkulin. Mégis ultranőies illat csak én nem így vagyok nőies. :) Ha becsukom a szemem az az érzés fog el hogy ez a tipp-top elegáns, kimért nőci illata aki egyszerre akar visszafogott, de mégis a figyelem középpontja lenni. A minőséget érezni rajta ez kétségtelen.

2017. június 1
Tegnap volt egy ahha-élményem. Megszaglásztam ezt (utána az Yves Rocher So Elixirjét ami ennek a remek dupeja) és rádöbbentem hogy már rengetegszer éreztem másokon csak nem tudtam hogy ez az. Úgy jártam vele mint a Lancome LVEB parfümjével, mire megszagoltam addigra annyiszor éreztem másokon hogy hiába tetszik sosem venném meg magamnak, mert már annyian használják. Egyszerűen csalódás. Egyébként nekem ez egy virágos-édes-kissé citrusos inkább őszi-tavaszi alkalmi illat számomra. Bár sok fiatal használja (vagy ennek dupejait ) de mint illat én inkább érettebb komoly nőkön tudom elképzelni. Az ára pedig röhej. A parfümök drágák, de nem hiszem hogy ennyit valóban ér még ha Chanel is a neve.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

2017. június 1

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene
Színezékek: CI 14700, CI 42090

Színező anyag. (Piros)