KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   25010 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 25010 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2018. január 2.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 25010 Ft

Megjelenés éve: 2001

Illatcsalád: citrusos-virágos

Fejjegyek: narancs, mandarin, narancsvirág, bergamot

Szívjegyek: mimóza, jázmin, török rózsa, ylang-ylang

Alapjegyek: tonkabab, pacsuli, édes mirha (opoponax), vanília, vetiver, pézsma

Ár: 25010 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Chanel Coco Mademoiselle EDP 100 ml
Ár: 4000 , Eladó: kocsisanna91
Állapot: pár fújás hiányzik, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás, posta; személyes átvétel is lehetséges
1 ml-s és 2 ml-s üveg fiola mintának
Ár: 5*1 ml + 5*2 ml össz: 10 db - 1.100 Ft postaköltséggel , Eladó: Verona5
Állapot: új, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra, vagy személyesen

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Erina

2018. július 13.

Sajnálom.... Hogy nem előbb próbáltam ki.
Nekem naaaagyon tetszik. Hasonlít az EDT-hez, de ugye az sokkal lágyabb. Ez a csoda viszont, eszméletlen szépen simul a bőrhöz, nem tudok kiemelni egy konkrét illatjegyet, amit érzek, hanem egy csodás harmónikus illattá tevődnek össze, és adnak egy gyönyörű illatot. Viszont azt is megértem, hogy miért ennyire megosztó. Bizony kell hozzá a megfelelő hangulat, alkalom, nem egy boltba rohangálós illat, meg kell tisztelni azzal hogy akkor és ott viselem, ahová illik. Ja! Én még a régebbi verziót szereztem be, mert ahogy több helyen olvastam, sajnos őt is megreformálták, és ez már nem az igazi, így akinek van a 2008-as előttiből, az óvja és féltse minden cseppjét! ☺️😉💗

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

Sajnálom.... Hogy nem előbb próbáltam ki.

nygigi

2018. július 13.

Sokan oda meg vissza vannak ettől az illattól, de nekem nem sikerült megszeretnem, pedig többször kipróbáltam magamon.

nygigi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 13.

Valentina0930

2018. július 11.

Engem sajnos a rosszullét kerülget, ha megérzem ezt a parfümöt. Pedig idővel egész kellemes illata lesz, na de azt kivárni..A pacsulit úgy általában nem kedvelem, és szerintem nagyon érezhető benne, pedig nagy reményeim voltak a többi illatjegy miatt, hogy szeretném majd.

Valentina0930
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.

Whiteorchid

2018. július 11.

Érződik, hogy minőségi, rétegzett (+rózsás, nőies, kifinomult), de túl sokak által hordott illat.

Whiteorchid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 11.

Szucsandrea1

2018. július 11.

Többször újra vásároltam már kisebb kiszerelésekben, számomra a tökéletes illat. Finom, nőies, tartós.

Szucsandrea1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.

csikosmatyas

2018. július 10.

Engem vallatni lehetne vele. De komolyan megvenné bárki, ha nem lenne rajta hogy sánel?

up. Őszintén kezdem megsajnálni!
Ez egy jó karban lévő 50+os visszafogott elegáns nő illata. Az eredeti!
E helyett a fél város a borzalmas hamisítványaiban úszik (a másik fele a la vie est belle-ben😒). Könyörgöm otthonkára piacra még a másolatot se!!!

csikosmatyas
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 10.

up. Őszintén kezdem megsajnálni!
Ez egy jó karban lévő 50+os visszafogott elegáns nő illata. Az eredeti!

fragmaniac

2018. július 5.

Vagy 10 évig feléje sem néztem a parfümériákban. Le sem teszteltem sokáig, mivel köztudott, mennyi utánzata van, meg hogy húúú de sokan használják. És ejött a pillanat, hogy akartam egy komolyabb karótnyelt illatot, irány a chanel polc. Ez így lehet furán hangzik, csak már annyi szélsőséges jelzővel ellátott illat volt a polcomon, hogy szinte reggelente nem tudtam eldönteni melyikkel kínozzam a kollégákat...:-) vissza az illathoz: az utánzatai meg sem közelítik, és én talán kétszer éreztem máson. És nem karótnyelt, de komoly illat és még fiatalos is a narancs miatt. Az a kategória, amit minden helyzetben szívesen viselek, nem válik zavaróvá. Megy az 5 csillag.

fragmaniac
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 5.

dalma92

2018. június 20.

Rettentően taszít. Nem vagyok egy egyediséget, egyedüliséget majmoló, de nekem ez a parfüm testesíti meg a ma 14-22 évesek kivagyi-kirakati-visszatetsző és nagyon ellenszenves életszemléletét és élet-elképzelését. Valóban különleges és nagyon karakán illat, sok Chanelt ismerek (már a megfizethetőbb kategóriákból), hozza a szintet. De ez a fajta ajnározás és luxus-kultusz, ami körbelengi ezt az illatot, számomra taszító. Nem esik jól viselni. És igen, hiába méregdrága még a legkisebb kiszerelés is, bizony viszi a nyáj (!), mint a cukrot. Nem bántásból írom, ne vegye magára senki.
Öt csillag, hiszen mindennek ellenére azért ez egy elég profi, határozott és szép illat.

dalma92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Cseniko

2018. június 9.

Számomra talán a legnagyobb meglepetés az összes parfüm közül, de sajnos negatív értelemben!

Egy ideje már kinéztem magamnak, leírása alapján a tökéletes parfüm lehetne a számomra, így külön boldogság volt, hogy párom meglepett egy 50 milis kiszereléssel!

Kifújva a bőrömre egy kellemes, elegáns illat, de.... egy Chanel kosztümös 40-es, 50-es hölgy ugrik be nekem róla...aki nem én vagyok.

Tudni kell, hogy 10 éve fanatikus Zen rajongó vagyok! A cserélődő 3-4-5 parfüm mellet a Zen az egyetlen ami az elmúlt 10 évben mindig volt itthon és lesz is!!!
Ennek a parfümnek vannak hasónló elemei, de köszönő viszonyban sincsenek az illatok, az érzés, a tartósság!
Külön meglep, hogy ilyen sok ember rajong iránta, ez talán meg is határozza, hogy nem lehet annyira egyedi.
Hamar unalmas édes illattá tompul rajtam, az alapillatával meg esélyem sincs megismerkedni, mert egy óra viselés után teljesen elillan. Soha senki nem is kérdezte(így nem meglepő módon), hogy milyen illat van rajtam, ellenben a Zen-el, ami 10 év után is feltűnést kelt, pedig nem ‘locsolom’ magamra.

Sajnálom, mert többet vártam, főleg a márka, az ár és a jegyek miatt, na meg a közel 500 értékelés és majdnem 5 csillagos besorolás okán. Ez nem egy különlegesség, inkább csak státuszszimbólum.

Cseniko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Emgery

2018. június 7.

Az első véleményem erről a parfümről az, hogy vénkisasszony. Nem rosszindulat jól, egyszerűen megszerethetetlen számomra. Borús, bánatos érzéseim lesznek tőle és nem emlékek miatt, egyszerűen nem passzol ahhoz a lüktető, boldog élethez amit szeretek. Kifinomultság ide-oda ez nyomasztó.

Emgery
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene
Színezékek: CI 14700, CI 42090

Színező anyag. (Piros)