KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chanel

Ár:   25010 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2018. január 2.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2001

Illatcsalád: citrusos-virágos

Fejjegyek: narancs, mandarin, narancsvirág, bergamot

Szívjegyek: mimóza, jázmin, török rózsa, ylang-ylang

Alapjegyek: tonkabab, pacsuli, édes mirha (opoponax), vanília, vetiver, pézsma

Ár: 2600.-Postával , Eladó: banyadék
Állapot: 5 ml frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után postázás
Chanel Coco Mademoiselle Touche Scintillante / Shimmering Touch 3 ml
Ár: 2300+pk , Eladó: pomme
Állapot: 3 ml, Helyszín: --, fizetés: ajánlott posta

Anilla5v

2018. október 10.

A legelegánsabb illat , 10 éven keresztül csak ezt használtam, majd jött 5 év szünet..... És újravettem....sajnos valami megváltozott a kipárolgásomban, vagy azóta a parfümök minőségében de ez már nem az én Chanelem....egyébként 5 csillag, máson érezve királynői....Tartóssága rendben van, bár a régi szériákhoz képest illanósabb lett...

Anilla5v
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 10.

Nikcy

2018. október 7.

Örök kedvenc, örök klasszikus. Szerintem ez inkább az érettebb korosztály illata. Huszonévesként biztos nem ezt használtam volna. Imádom, hogy egy két fújás elég, és egész nap érezni az illatát, na nem túl tolakodóan.

Nikcy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 7.

Ennie86

2018. október 7.

Ma ő is a tesztalanyaim közé került. Ez aztán a nagyágyú illat a javából! :) Kifújáskor borzasztó tolakodónak és erőszakosnak találtam az illatát. Azon gondolkoztam, hogy most azonnal lemosom magamról. Ahogy mászkáltam a müllerben és telt az idő, elkezdett szelídülni a kisasszony. Kellemes, púderes illattá szelídült rajtam. Meg biztos nem venném, de valóban egy határozott 'kosztümös' illat.

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

itislikeacoma2

2018. október 5.

Ez a parfüm gyönyörű. Gyönyörű a neve, az üvege, a letisztultsága és legfőképpen az illata. Ezer közül is fel tudnám ismerni, annyira egyedi, és attól függetlenül, hogy nagy a hype körülötte, ugyan olyan izgalmas maradt. Nőies, kifinomult, ugyanakkor csábító és szexi, pont olyan amilyen maga Gabrielle Chanel is volt. Én semmi öregeset, régit nem érzek rajta, ahogy sokan... ez egy magabiztos, független nő illata, egyszerűen csodálatos. 😍

itislikeacoma2
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

bulunsky

2018. október 4.

Nyár végén magamra fújva azt gondoltam hogy akkor sem kellene ha utánam hajítanák, borzalmas tömény pancsolt illatnak tűnt, múltkor az egyik kolléganőm jelezte hogy neki nagyon bejön, és fújjunk rám is, kaptam és elsőre Wow illata volt! Elgondolkodtam rajra hogy talán télen használnék ilyet!
a Wow hatás miatt!

bulunsky
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 4.

a Wow hatás miatt!

Colette221

2018. október 2.

A kisasszony számomra egy örök klasszikus marad. Pár napja vettem itt KM-en egy 50 millis kiszerelést, de már előtte is használtam bőven. A nappali és esti parfümöm is. Télen és nyáron is szoktam magamra fújni -megfelelő mértékkel- , mert egyszerűen szeretném érezni. Nyilván egy kutyasétáltatásra, vagy pedig egy szimpla túrázásra nem ezt használom. Azért többet érdemel. :) Nagyon sok bókot kapok, mikor ezt fújom magamra, és főleg férfiaknak tetszik. Az lehet, hogy rengetegen használják, de ez engem sosem érdekelt. Nem egyszer éreztem már én is idegeneken, de nem az ugrott be, hogy "jaj ne, már megint valaki ezt fújta magára", hanem az, hogy "húú, de finom illata van". Sok utánzatot készítenek, szóval manapság vigyázni kell. A csövön látszik leginkább, hogy hamis-e vagy sem. Az eredetinek szinte láthatatlan a csöve. Külföldi oldalakon is olvastam, hogy a 2017-es verzió kevésbé tartós (szerencsére nekem régebbi kiadású van), ha ez igaz, akkor szégyelheti magát a Chanel, nem egy olcsó parfümről van szó.

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

Katinka90

2018. szeptember 26.

Szeretem,bár nem a kedvencem. Ha meg kell jelleni akkor használom, magabiztos és határozott illat, arcodba mondja folyton hogy egy olyan nő vagy aki sikeres és mindenre elszánt karrierista aki mindig tudja hogy mi a helyes és odafigyelnek a szavára az emberek. Ez az illat ezt a karaktert erősíti bennem. De én nem erre vagyom igazán ezért nem ő nekem a nagy ő. Keresem benne a lágyságot és vidámságot a törékenységet az igazi nőiességet, de az nincs benne csak a fiatal céltudatos üzletasszony!

Katinka90
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

VickyV

2018. szeptember 24.

Nálam ő A Parfüm. A Nő. Egy óriási szerencse és véletlen (?) során botlottam bele, aki kapta, nem tetszett neki, így átvettem tőle. Én ennyire még sosem örültem parfümnek. Az üvege gyönyörűséges, talán kicsit nem is eszázadi hangulat. Az az életérzés pedig, az a pont az i-re, és az önbizalom, amit ad, vagy életre kelt, valami egészen mesés!
Ahogy megismertem anno, azt gondoltam, hogy ez idősebb nőknek való, aztán meg hogy olyan kicsit luxusprostis, de ha van ennek jó értelmezése, akkor abszolút úgy.
Na de ráébredtem, hogy ez az az a parfüm amivel a saját nagybetűs Női mivoltodba és bőrödbe bújsz, és csak akkor viseld, ha tényleg százszázalékosan vállalod magad úgy, ahogy vagy. Legyen az hétköznap, vagy egy tűzpiros estélyiben egy előkelő hely. Az biztos, hogy nem maradsz vele észrevétlen.
Annyira tartós, hogy egy fújás bőven elég belőle. (Több pedig saját észrevétel alapján hiba!)
Nálam hatalmas kedvenc lett, pedig nagyon nem hordom minden nap.

VickyV
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Nálam hatalmas kedvenc lett, pedig nagyon nem hordom minden nap.

AzAngie

2018. szeptember 17.

Ezt a parfümöt is minta által próbálhattam ki. Markáns, erős illatjegyei vannak. Szerintem kellemes, de nem mindennapi használatra. Ez alkalmakra való parfüm, amikor "benyomást" kell keltelni. :) Ha beindul a vállalkozásom, biztosan ez lesz az üzletasszony illatom! :D

AzAngie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Kryptonite2

2018. szeptember 12.

Nem is tetszik és nem is az én illatom. Valószínűleg én sem tetszem neki. Ennek ellenére 4 csillagot kap. Mégiscsak Chanel...

Kryptonite2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene
Színezékek: CI 14700, CI 42090

Színező anyag. (Piros)