Chanel

Ár:   30 360 Ft, 43 340 Ft, 58 320 Ft és 74 190 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2019. május 11.

Ár:   30 360 Ft, 43 340 Ft, 58 320 Ft és 74 190 Ft
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2001

Illatcsalád: citrusos-virágos

Fejjegyek: narancs, mandarin, narancsvirág, bergamot

Szívjegyek: mimóza, jázmin, török rózsa, ylang-ylang

Alapjegyek: tonkabab, pacsuli, édes mirha (opoponax), vanília, vetiver, pézsma

5 ml - Chanel Coco Mademoiselle EDP
Ár: 4.500,- , Eladó: Tarzicia
Állapot: Frissen fújva a saját parfümömből, Helyszín: --, fizetés: Utalás után Foxpost
Chanel Coco Mademoiselle EDP kiadó fújós
Ár: 4600 , Eladó: Shine83
Állapot: 10ml.frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás,ajánlott postán maradó

Jujuci

2021. január 15.

ez az illat a MAGABIZTOS NŐ tiszta nagybetűvel. Nem vagyok egy nagy parfümguru, de ez számomra az örök kedvenc. Ajándékba kaptam, alig van már az üvegben, nagyon spórolok vele. :D Tartósságra is veri bármelyik másik parfümömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

bicitoth

2021. január 14.

Eleinte idegenkedtem ettől a parfümtől, általában sokkal frissebb illatok felé húzok, viszont ma már nem tudok meglenni nélküle. Szeretem cserélgetni a pafümöket, és ritkán veszek újra egy illatott, de ebből mindig van itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 14.

evelin_1220

2021. január 11.

Az illat, ami megszerettette velem a márkát! Ez számomra A Nő illata, sokáig ezért nem is tudtam illeni fog-e hozzám húszas éveim elején. Az összes Chanel illatra igaz, hogy tudni kell viselni őket. Hál' Istennek jól működött a bőrömön, bár összetevők alapján nem is kéne tetszenie. Lehet mostanra már elcsépeltté vált ez a parfüm, de én tíz körömmel ragaszkodok hozzá. Akárhányszor befújom magam, mérhetetlen önbizalommal tölt el és ez a tipikus "erős, független nő vagyok" vibe. :D Ez az egyetlen parfümöm, amit nemhogy egész nap, de addig érzek míg le nem fürdök, le nem cserélem a ruhám, hajat nem mosok, ágyneműt(!) nem cserélem le. Olyan is előfordult már, hogy mosás után is intenzívebb volt a ruháimon ez az illat, mint az öblítőé. Megéri az árát, csoda és kész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 11.

luci_i

2021. január 4.

Ez az illat egyszerűen fantasztikus! Nem is tudok mást hozza fűzni,érett, komoly női illat.
5*✨

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 4.

5*✨

Lilka

2021. január 2.

Ez az illat dícséretet kapott rajtam férfiaktol és noktol is egyaránt, mindenféle korosztálytol, kulonbozo stílusu emberektol!:)... A férfiak az illatot dícsérték rajtam a nok pedig kifejezetten kérték, hogy áruljam el milyen parfumot használok. Azt hiszem ez sok mindent elárul az illatrol...az osszetevok pedig ott vannak a leírásban, szépen korberajzolva az illatot...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 2.

Mamamacica

2020. november 29.

Ilyen gyönyörű illattal még nem találkoztam. Fantasztikus! Minden szempontból tökéletes.

Up.: Hosszabb tesztelés után, nekem hiányzik belőle valami, ami mélyebbé teszi. Ez egyéni ízlés, nem von le a parfüm értékéből. Ettől még fantasztikus illat. Az Intense változatában megtaláltam azt a pluszt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 29.

kincsokinga

2020. november 17.

vicces, mert apuci vette le nekem a polcról és milyen jól tette ezt férfi létére, csodás illata van

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

orsikoczian

2020. november 10.

Vicces kis parfüm ez. Nem ismertem az illatot, ámde bizalmat szavaztam neki és vakon megrendeltem, gondolván ennyi ember nem tévedhet. Aztán amikor végre először megillatoltam nagyon megijedtem. Egy szúrós, kellemetlen, férfiasan agresszív illatot éreztem amire hiába vártam hogy kellemesebbé váljon egy-két óra elteltével, továbbra is mondjuk ki, büdös maradt a számomra. Azért hogy ne legyen teljes pénzkidobás persze ráerőltettem magam a használatára és azt vettem észre hogy konkrétan mindenki a környezetemben megdícsérte az illatomat, kérdezték milyen parfümöt használok stb. Hazamentem és erőltettem magam hogy érezzem ki azt amit mások is éreznek benne de valahogy sehogy sem jött össze azóta sem. Már kezdem azt gondolni hogy az én szaglásommal van a baj. Mindenesetre akármennyire is utálom magamon ezt a parfümöt, mindig nagy élmény a használata dicséretek bezsebelése szempontjából.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 10.

La-Fee

2020. november 2.

Sok éve ismerem, sok emlék tartozik hozzá, de sosem én voltam a lámpás aki hordozza. Amikor megjelent, pont parfümériában dolgoztam...Tudom minden mozzanatát Mademoisellenek....
Én is megkaptam ajándékba öt éve, kisebb sokkot is kapva meglátva a 100ml. Parfümöt, mert tudtam, hogy ez az illat engem zavar és a személyiségem is távol áll tőle. . Még mindig itt van sötétben a fiókomban, nem tudom miért kaptam.
Most is, tizenöt éve is, ugyanaz a helyzet, hogy rajtam egy férfias, karcos erőszakos közönséges katyvasz lesz. Mínuszban télen esetleg, a kabátomon és a hajamon nem rossz. Én vagyok aki szemben úszik az árral, a legrosszabb értékelésű parfümök a legcsodásabbak a bőrömön. Mint pl. Gabrielle. Én ő vagyok. Nekem ő a tökéletes bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 2.

Cathi

2020. október 31.

muszaj lehuznom ezt az illatot. Munkatarsnöm hasznalja, es vizes föld szaga volt.
Meglepödtem, mert nem ugy emlekeztem, hogy ilyen 'illata' lenne.
Figyelni fogok, es kivancsi leszek, hogy legközelebb is ezt erzem-e.
Szamomra a chanel parfümök tul vannak hypeolva, semmi szepseget nem talaltam egyikben sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 31.

Meglepödtem, mert nem ugy emlekeztem, hogy ilyen 'illata' lenne.
Figyelni fogok, es kivancsi leszek, hogy legközelebb is ezt erzem-e.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene
Színezékek: CI 14700, CI 42090

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)