Chanel

Ár:   30 360 Ft, 43 340 Ft, 58 320 Ft és 74 190 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2019. május 11.

Ár:   30 360 Ft, 43 340 Ft, 58 320 Ft és 74 190 Ft
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2001

Illatcsalád: citrusos-virágos

Fejjegyek: narancs, mandarin, narancsvirág, bergamot

Szívjegyek: mimóza, jázmin, török rózsa, ylang-ylang

Alapjegyek: tonkabab, pacsuli, édes mirha (opoponax), vanília, vetiver, pézsma

Chanel Coco Mademoiselle EDP 5 ml fújós
Ár: 1.700 Ft/5 ml , Eladó: abodri
Állapot: Új 5 ml , Helyszín: Vác, Gödöllő, Őrbottyán, fizetés: Személyes vagy postán maradó
Ár: 4700postával , Eladó: Nettuska
Állapot: Frissen fújt, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás után posta

Blancanieve

2020. május 25.

Minden nap nem használnám, de van amikor nem tudok mást elképzelni magamon :) Nagyon sok parfümöt próbálgattam végig míg rájöttem, hogy nekem nem lesz olyan, hogy egyetlen illatot viselek majd egész életemben, de hogy ez mindig kell majd, hogy a polcomon legyen az biztos. Nagyon kellemes, nőies, nem tolakodó, hétvégi összejövetelre pont olyan jó, mint egy munkanapra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 25.

Leoka

2020. május 25.

Néha úgy érzem nagyon jó alanya vagyok a marketinges cápáknak…
Megnéztem/ hallgattam „új” az ominózus reklámfilmet It's a man's world…
Vajon ez lenne az az illat, ami ennyire a nőt jelenti a férfiak világában…
Melyik azaz illat, ami ennyire megfog egy férfit.
Jeremy videóinak is áldozata voltam már néhányszor, de nem tudok rá haragudni, szeretem nézni (ha más nem legalább angol tudásom csiszolódik 😊 )

Vajon tényleg ez lenne a férfiak kedvence hiszen a Kisasszony dobogós helyezést ért el számtalanszor. A miértet keresem.
Amikor az Edp változatot megmutattam férjemnek megköszörülte a torkát és fintorgott.
Én ezzel nem csábítanám őt ágyba…
Coco Chanel életéről sokat olvastam a filmet is megnéztem róla… valahogy nem láttam benne a lágyságot, a nőiességet, sem a vonásaiban, sem pedig a munkáiban.
…és itt visszakanyarodnék az illathoz, az edp-ben nem érzem az érzéki nőt
Sajnos nem akar az illat engem… hiába próbálkozom vele, néhány év kihagyás után újra és újra… ez az illat nem az a dög, aki a motort tépi…Mégsem tudok rá haragudni… Nem is tudom hányadán állunk, vagy öregednem kell vagy fiatalodnom hozzá…
Száraz és citrusos rajtam és ami meglepő nem tartós …
A szerelem nem váratott magára… csak rossz ajtón kopogtatott, Coco Mademoiselle Edt-nem hívják…

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 25.

Néha úgy érzem nagyon jó alanya vagyok a marketinges cápáknak…
Megnéztem/ hallgattam „új” az ominózus reklámfilmet It's a man's world…
Vajon ez lenne az az illat, ami ennyire a nőt jelenti a férfiak világában…
Melyik azaz illat, ami ennyire megfog egy férfit.

Én ezzel nem csábítanám őt ágyba…
…és itt visszakanyarodnék az illathoz, az edp-ben nem érzem az érzéki nőt
Száraz és citrusos rajtam és ami meglepő nem tartós …

szofka77

2020. május 21.

Par eve 18 evesen vettem kb 45e ft-ert Douglasban. Akkor szerettem mostmar meguntam, tomegillatta valt, egyebkent tartos es jo illatu, edeskes mandula es vaniliasnak tunik nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

titikutyus

2020. május 19.

Update: A karantén alatt anyukám parfümjeivel kezdtem kísérletezni, többek közt a ezzel a parfümmel, és rá kell jöjjek, tetszik nekem ez az illat. Lehet, hogy meg kell érni hozzá, és nálam most jött el a pillanat?

Karakteres, megosztó illat. Valaki vagy imádja, vagy el sem bírja viselni. Több Chanel illatot szeretek, több Chanel parfümöm van, de ez az illat nekem nem tetszik. Nem értem a hatalmas kultuszt, ami övezi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Zdorci

2020. április 29.

Hihetetlen mennyit tud változni az ember szaglás és/vagy bőrkémiája. Én mindig is szerettem volna őt szeretni, de sokáig nem illettünk össze.Egészen egy évvel ezelőttig nem éreztem benne semmi virágot vagy citrust, csak olyan poros illata volt nekem. Azt meg aztán főleg nem értettem, hogy hogyan lehetne tavaszi illat. Mindig téli illatnak tartottam. 6-7 évvel ezelőtt egyszer magamra fújtam és olyan férfiasság vált a bőrön. De most láss csodát, gyönyörű rajtam. Érzem a virágokat és citusosságot. Imádom! Valószínűleg érni kell hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 29.

csokicsibe

2020. április 29.

Öreg csaj vagyok, (45:) ez a szerelem illatom, nekem a lamúr emellett pöpec tárgyalásos parfüm, de amúgy mindenhez mesés, viszont: megfelelő kor kell hozzá, fiatalok ne egyből ezt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 29.

barbusus93

2020. április 3.

Életemben nem gondolkoztam még ennyit parfümön, hogy megvegyem-e vagy sem. Rengetegszer próbálgattam ismerőseim által, boltokban. Aztán elhatároztam, hogy oké adok neki egy esélyt. Számomra ez az illat mindig a 30+ korosztályra emlékeztetett de egyszer napokig megmaradt magamon az illata és beleszerettem. Nagyon tartós, bár én csak alkalomadtán használom valahogy még mindig próbálom megszokni az illatát. Elég drága is, így lehet csak pár év múlva fogom újra vásárolni hátha akkor már igazán felnőttem hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

Bettu

2020. március 11.

Anyukám illata. Egyből kiszúrom. Imádom. Legjobb parfüm szerintem a világon. Néha én is csenek belőle 1-1 fújásnyit. 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 11.

Zsanitk89

2020. március 1.

Ez az a parfüm, ami mindíg hidegen hagyott. Aztan a volt párom haza állított egy nagy kiszerelésű ilyennel hogy " imádom, ezt használd kérlek mert éreznem kell rajtad"! Na mondom marha jó, most rámtukmál vmi borzalmat. Első használat után beleszerettem. Pár hete fogyott el szóval ideje újra vennem. 6 éve mindig van itthon egy 50 milis! Akkor használom ha megyek egy eseményre, színházba vagy kiállításra. A férjem nem annyira nagy fan mint az exem volt de dicséri és szereti ő is. Nem a kedvenc parfümöm de szerintem minden nőnek tartania kell legalább egy 30 miliset otthon mert alap darab. A tartósság miatt csak 4 csillag mert azért lehetne picit tartósabb is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

NagyVani

2020. február 20.

Fantasztikus illat,igazi határozott,luxus parfüm és rettentően tartós, két hétig érződik a kabátomon ha ráfújom.Azt hiszem, ebben a parfümben megtaláltam az ÉN illatomat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene
Színezékek: CI 14700, CI 42090

Színező anyag. (Piros)