Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Joe, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2012

Fejjegy: grapefruit, bergamott, narancs

Szívjegy: muskátli, jázmin, rózsa, indonéz pacsuli levél

Alapjegy: tonkabab, tömjén, szantálfa, pézsma, vanília

Ár: 30.000 Ft/szállítással , Eladó: a12smuk
Állapot: Új,bontatlan fóliás, Helyszín: Vas megye, fizetés: utalás után postán maradó,vagy Foxpost
Ár: 2200 Ft + posta , Eladó: csakmoni
Állapot: 5 ml frissen fújva üvegfújósban, Helyszín: --, fizetés: --
szoszybogyo

2019. november 17.

Évek óta képtelen vagyok kiszeretni belőle. Isteni és extra tartós illatvarázs.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Évek óta képtelen vagyok kiszeretni belőle. Isteni és extra tartós illatvarázs.

thepinkpanther

2019. november 14.

Számomra tipikusan a magabiztosságot és eleganciát hordozó illat. Ha bal lábbal kelek vagy ha nem érzem magam kirobbanó formában, ezt fújom magamra reggel. Hiszek az illatok erejében és emiatt ez a parfüm maga a csoda. Nekem egyáltalán nem szappanos, nem öreg hölgyes (nem vagyunk egyformák és ez így van jól), hanem maga az elegancia, szépség és ugyanakkor van egy kicsit sötét, misztikus oldala is számomra. Nem egy könnyed illat, viszont nagyon tartós és nem egy bókot söpörtem be viselésekor. Hiába, a Chanel mindig is értett a parfümökhöz (is), nekem ez a kedvencem az illataik közül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Luller

2019. november 4.

Már hónapok óta próbálgattam, fújkáltam magamra a drogériában! És most meg is vettem egy 35 ml-est. Jobban szeretem, mint a Mademoiselle-t! Fura kötődésem lett ehhez az illathoz! Azt hiszem az egyik signature illatomat megtaláltam és egy életre a szövetségesemmé tettem :) Én egyáltalán nem érzem sem "öreg illatnak", sem ósdinak! Ez az illat nekem maga az elegancia, valahogy azt érzem, hogy öltöztet. Bármikor, bárhol szívesen viselem. Tisztaság-elegancia-romlottság és romlattlanság-báj és bűbáj! Nekem mindent magába foglaló, bujaságot-bújósságot egyaránt érzékeltető illat mámor! A felfújt mennyiség az alkalomtól függ, de én azt gondolom, a kevesebb több ;) Tudom, hogy teljesen más illat, mint a Narsico For Her EDT-je, mégis érzek hangulatában valami hasonlóságot, talán az a határozott, nőies-szexi-tisztaság illat, ami ugyan akkor mocskos és kívánatos is tud lenni! Újra vevős lesz ez is, ha egyszer elfogy. Állandó és különleges darabja lett a folyamatosan bővülő parfüm kollekciómnak! Ahogy Demi Rawling youtube-er mondja, "Coco Noir a Coco Mademoiselle nagy testvére! " Én is azt érzem, hogy komolyabb, mint a Mademoiselle, mégis gyönyörű illat! Szeretem! Szerelem! Örülök, hogy a magaménak tudhatok egy üvegcsével <3 Tartóssága nálam rendben van! Hajon másnap is érezhető. Bőrön talán kicsit hamarabb válik bőr közelivé, mint a Mademoiselle, talán akkora szillázzsal sem rendelkezik, de ő nem egy magamutogató,mégis figyelem felkeltő illat! <3 Próbáljátok ki és adjatok időt magatoknak - meg az illatnak is, hogy megmutassa magát! A kezdeti sokk lecsitul és a púderes füstössége körülölel és megbabonáz. Legalább is engem. :) A vége a bőrömön (órákkal később) valamiféle kellemes tisztaság illat, amit folyamatosan szimatolgatok magamon :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 4.

Erika80

2019. november 1.

Nekem is volt egy kevés belőle, próbálkoztam vele. Leginkább a neve miatt, mert hát ha már Chanel, biztos jó - gondolja az ember lánya, annak ellenére is, hogy tudja, nem a név kötelez és nem tetszhet minden illat csupán a név miatt. Sőt..
Szóval hát én is bőszen próbálgattam. Valahogy mégsem vált túl kedves illattá számomra, de igyekszem minden illatban megtalálni a szépséget. Tiszta, púderes, valóban szappan illat. Mint régen a kölnik és a márkás szappanok illata, olyan aroma bújik meg eme sötét üvegben. Szerintem nem is feltétlen noir illat ez. Nyugodt, meghitt órák, puha pulóver és egy szelíd mosoly. Erre tudok asszociálni az illat hatására. Engem nem ragadott (még) magával, de ettől függetlenül nem találom rossznak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 1.

Sziszilady

2019. november 1.

Rajtam elsőre egy minőségi locsoló kölni illat, ami 10 percen belül szappanszaggá szelídül. Egyenlőre nem barátkoztunk meg, lehet érnem kell még hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

Alsace

2019. augusztus 20.

"Kétszer" vettem meg ezt a parfümöt. Először ugyanis rosszat adott az eladó, a "sima" Coco-t és nem a feketét. Később megvettem a feketét is, de addigra valahogy teljesen beleszerelmesedtem a simába. A noir nekem picit csalódás volt. A kupakban lévő finom illat rajtam nem úgy érvényesül, inkább "szappanos" illata lett amit mélységesen sajnáltam, ugyanis barátnőmön pont ugyanolyan virágos illatú volt mint a kupakban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

budaikrisztina11

2019. június 6.

Nagyon hezitáltam merjek-e egy CHANEL-RŐL véleményt írni de annyira érdekes ez az illat nem hagyhatom szó nélkül. Amikor először megszagoltam arra gondoltam na ez is az a tipikus szúrós, "időshölgyes" illat amitől kiszaladok a világból. Magamra fújtam gondoltam hagyom érni..pár óra elteltével azt vettem észre valami nagyon hasonlít a kedvenc parfümömre Tom Ford:Velvet Orchidra..persze tudom az összetevők nem hasonlítanak mégis ilyen illattá változik rajtam a a Coco Noir csak kicsit lágyabban. Szóval összességében megszerettem nálam hangulatfüggő mikor fújom magamra nem pedig öltözék függő(én bátran akár farmerrel és sportcipővel is) Azt szeretem a parfümökben hogy minden bőrön egyedivé alakul. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 6.

csakmoni

2019. május 16.

2019. május: Egy régi üveges maradékot vettem. Semmi citrus, csak andalító fűszeresség. Ma reggel is ezt fújtam. És most éppen az M5-ön C.Sheldrake válogat szantált egy műsorban, aminek a címe: A világ összes illata. Nézzétek!

2016. október: Ma újra kipróbáltam.
A megjelenése óta meg-megkísért. Odáig vagyok az üvegéért is. Az illat mindig kicsit más rajtam. Hol kicsit szappanos, hol erősen pacsulis, volt már púderes, ma végig citrusos maradt. Nagyon tetszik, szerintem illik hozzám, de még fújósban sem vettem, mert tudom előre, hogy majd fintorog életem párja, és azt mondja: hát volt már jobb illatod.....Most napok óta nézegetem aidanne üvegesét, és az ujjam a gombon, vigye már el valaki, nagyon erős a kísértés:)

2016. december: Karácsony előtt vettem egy fújóst, és az elmúlt három napban ezt fújtam. Már bánom, hogy nem vettem meg azt az üveges maradékot októberben....Nagyon érdekes, ahogy folyamatosan kiemelkednek belőle az általam ismert, használt Chanel illatok. Néha az Allure Sensuelle csap meg, néha a CM, néha a Eau Premiere vaníliája, még a Chance is egy-egy röpke pillanatra. Talán a Coco a legkevésbé, abban annyira meghatározó a szegfűszeg. Egy fújásnak nemigen van hatósugara, de én jól érzem (a dekoltázsomba szoktam fújni), a testhőmérsékletemmel együtt változik, hol hűvös citrusos-pacsulis, hol meleg vaníliás-tonkás. Tartós, egész nap meg-meglegyint, ruhán, sálon napokig érződik, de azon csak a kissé maszkulin pacsuli.
Nem vagyok mostanság elég kiegyensúlyozott ehhez az illathoz. Ha eljön egyszer egy derűsebb, nyugodtabb időszak az életemben, megveszem hozzá ezt a kis gyönyörűséget:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 16.

2016. október: Ma újra kipróbáltam.

Timi8

2019. március 24.

"Minden nőnek kell egy Chanel." Tartja a mondás. Bármennyire elismertem a nagymultù ház alkotásait, a megkérdőjelezhetetlen, klasszikus eleganciát és letisztultságot, a luxust sugallò minőséget, mostanáig ellenálltam. Sok Chanel parfümöt megillatoltam, de mind a régi, mint pedig az ùj kreáciòk esetén megállapìtottam, hogy nem nekem készülnek az illataik. Erről a parfümről pl.az volt a vélemémyem, hogy felturbòzott, "feltupìrozott" Coco Mademoiselle. Ennyivel letudtam, lapoztam...
Nemrég betöltöttem a 35-öt. Ki mit társìt ehhez, mindenkinek a maga dolga és a szìve joga. Én rengeteget változtam az utòbbi időben minden téren (hol pozitìv, hol negatìv irànyban), és az ìzlésem sem kivétel ezalòl a változás alòl természetesen. Mìg öltözetben mindinkább felhagyok az eleganciával, helyette inkább a hanyag eleganciát, és a kényelmes, lezser, "rohangàlòs" ruházatot részesìtem előnyben, ezzel ellentétben egyre több komoly-elegáns illattal ismerkedem (többekkel ùjra és ùjra), és meglepő mòdon meg is találom bennük (az ùj!!!) önmagam. Külön öröm, h.a rengeteg infantilis, cuki-muki, habos-babos illatom mellett baromira jòl megférnek az ùj, elegánsabb, kimértebb kedvencek is. A Coco Noir határozott, komoly, elegáns, végtelenül igényes, nőies és abszolùt kortalan, örökzöld parfüm. Hiàba kortalan, nekem azért bevallom, kellett a viseléséhez a saját 35. életévem. Most remekül érzem magam ebben az illataurában, magabiztosságot, határozottságot kölcsönöz a viselése, tökéletesen kiegészìt. Nem tolakodò, nem hivalkodò de egyszerűen nem lehet nem észrevenni, igen intenzìv illatfelhőt produkál akár már két fùjás is. (Több felesleges is.) Valahogy nálam megköveteli a csinos, visszafogottan elegáns öltözéket, kötelezően magassarkùval. Eddig csakis fekete öltözethez hasznàltam, szép, visszafogott sminkkel de picit erősebb rùzzsal. Lehet, ezt a szokást meg is hagyom, mert illenek ìgy egymáshoz. Lacimnak bejön, a környezetem is elismerően nyilatkozik ròla.
Pici érdekesség még, hogy az én egyik drága illatos barátnőmmel /nem teszem idézőjelbe mert tényleg illatos és valòban a barátnőm :))) / egymástòl függetlenül, de teljesen egyszerre, előzetes egyeztetés nélkül ugrottunk rá egy-egy üvegcsére ebből és ùjìottuk be magunknak! Telepátia márpedig létezik ;))) Lett még egy "egyenillatunk"! Nos, az Ő véleménye - remélem, nem bánod, hogy idézek Tőled?! ;)))/ - erről az illatròl pedig, hogy bizony "A vilàg szegényebb lenne Nélküle!" És ez hatalmas igazság, végszònak is helytállò.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 24.

SofiaCsapo

2019. március 10.

Számomra a tökéletes parfüm! 3 éve használom és még mindig nem untam meg. Tartós és nagyon különleges az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Eugenol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.