Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Joe, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2012

Fejjegy: grapefruit, bergamott, narancs

Szívjegy: muskátli, jázmin, rózsa, indonéz pacsuli levél

Alapjegy: tonkabab, tömjén, szantálfa, pézsma, vanília

2900FT/5ml - Chanel Coco Noir
Ár: 2900 Ft (+575 Ft postaköltség) , Eladó: szeliger
Állapot: 5 ml frissen átfújva, a képen látható műanyag parfümszóróban, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalást követően postán maradó ajánlott levélben
2600.-/5000.- Chanel Coco Noir fújós
Ár: 2600.-/5000.- , Eladó: Iszike
Állapot: 5ml/10ml üveg parfümszóróban, Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/Fox/Személyesen

Mamamacica

2020. október 29.

Fújósom van belőle.
Amikor megérkezett hozzám, s megszagoltam, az első gondolatom az volt: Ennek húsvét szaga van... Aztán felfújtam, s rögtön megváltozott a véleményem. A fejillat hamar elillan, a szívillat csodálatos, az alap pedig tényleg sokáig érződik. Már majdnem 12 órája viselem. Rajtam gyönyörűen kibontakozik. A bőrömön nem vaníliás, sokkal inkább meleg, fűszeres.
Nem is tudom mit írhatnék még.
Szeretem, az én ILLATom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 29.

Fújósom van belőle.
Nem is tudom mit írhatnék még.
Szeretem, az én ILLATom!

kovacskat56

Korcsoport: >54
2020. szeptember 28.

Mintát vettem itt a Krémmánián, már alig vártam, hogy kipróbáljam. Nem lett az én illatom sajnos, nem tartós rajtam.
Nem azt hozta amit vártam, így nem veszem meg a nagyobb kiszerelést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Nem azt hozta amit vártam, így nem veszem meg a nagyobb kiszerelést.

DorinaBalog

2020. szeptember 16.

Szóval az történt, hogy felnőttem a Krémmánián.
Sokáig "nem tulajdonítottam" nagy jelentőséget az illatoknak-ami annyira nem is igaz, mert mindig is pucérnak éreztem magam, ha neadjistendenemám illat nélkül léptem utcára-sajnáltam a pénzt "drágább" parfümökre, viszont valami átkattant bennem.

Elkezdtem niche illatok felé kacsingatni, de előtte megálltam a Chanel divatház kapujánál. Lépten-nyomon nekem jön egy kisasszony, persze, ez természetes.
Tudtam, hogy nekem a kisasszony "kevés" lesz. Nem én vagyok, de máson nagyon tudom szeretni.

Éreztem, hogy Coco noir az, ami kellhet nekem. Szerencsém van, mert szinte minden noir a legszebb szólamban csendül fel rajtam.
Bementem egy drogériába célirányosan, ahol természetesen üres volt a teszter, de egy hangyabokányit még éreztem az illatot.

Kissé lutri volt, de megvettem, elrohantam vele. Valahogy úgy éreztem magam, mint egy szerető, aki vasárnap hajnalban szégyenteljesen hazasétál. Ne kérdezzétek, miért, de ezt éreztem.

Alig vártam, hogy végre kibonthassam. Rögtön magamra is fújtam. Csodálatos, fantasztikus, én vagyok.
Nem érzem elég tartósnak magamon, de ettől függetlenül nem fogom lehúzni.

Szeretem és örülök, hogy kipróbálhattam. Nem kötnék rá életbiztosítást, hogy újra megveszem, elindultam a niche illatok sárgaköves útján, de örömteli pillanat volt a találkozásunk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

Szóval az történt, hogy felnőttem a Krémmánián.

Nem érzem elég tartósnak magamon, de ettől függetlenül nem fogom lehúzni.

Marejke

2020. augusztus 16.

Mennyei komfortillat. I ❤️ it.
Èszrevètlenül jelen van, mindenki èrzi, de senkit nem irritál, olyan finom aurát von köréd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

Mennyei komfortillat. I ❤️ it.

Sophie0517

2020. április 2.

Féltem tőle. Nagyon. Hogy milyen idióta vagyok. Döbbenet ez a parfüm. Valóban a Coco, és a kisasszony keveréke, de nem akárhogy. Nem-nem. Fantasztikus arányok, elképesztő illat kavalkád. Rengeteg parfümöm van. Nagy házak illat csodáit gyűjtöm. Ez valamiért kimaradt eddig, nem értem miért. Szeretem azokat az illatokat, amik előbb lépnek be az ajtón, mint én. Ez ilyen. Hordani tudni kell, de ez minden illatra igaz szerintem. Fontos együtt "lélegezni" egy illattal, ha nem tudsz, akkor válts, de gyorsan. Egyébként a kisasszony intense változatára nagyon hasonlít. Maszkulin? Igen. Tartós? Igen. Én vagyok? Igen. Tökéletes. Nekem. Köszönöm Chanel!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 2.

Keryedi

2020. március 19.

Nekem a legjobb Chanel, mainstream vonalon. Nappal egy szimpla dolgozós hétköznapon és különleges alkalmakon is jól teljesít. Egyetlen hátránya, hogy rajtam nem tartós. Csak ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 19.

Lulumaci

2020. március 3.

Az egyik kedvenc Chanel illatom. Tartós, elegáns, és senki nem hagyja szó nélkül, hogy milyen kellemes. Én téli illatnak gondolom, bár melegebb időben még nem próbáltam. Ha ezt viselem, rengeteg bókot kapok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

andiriri

2020. február 26.

Tartós, elegáns és ugyanakkor kacér illat! Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

Tartós, elegáns és ugyanakkor kacér illat! Szeretem.

Viva777

2020. január 27.

Kedvenc parfümöt évek óta. Nyáron és télen is megállja a helyet és nagyon tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

orsolyanonna91

2020. január 11.

Evek ota ezt hasznalom napi szinten!!! Hihetetlenul tartos es jellegzetes az illata!! Csak ajanlani tudom mindenkinek. Az ara elegge huzos drogeriaba de en pl a multkor az aqau webaruhaz oldalan vettem meg jelentosen alacsonyabb aron (38.000)mint ahogy arusitjak mullerbe vagy dougles-ba (49.000). Ugyh ajanlom mindenkinek, hogy nezzen elotte mashol is korul nem erdemes feltetlenul megvenni drogeriaba:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Eugenol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.