Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Notino-n 36 170 Ft-tól-ért megnézem

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Joe, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Notino, 36 170 Ft-tól

Kiadás éve: 2012

Fejjegy: grapefruit, bergamott, narancs

Szívjegy: muskátli, jázmin, rózsa, indonéz pacsuli levél

Alapjegy: tonkabab, tömjén, szantálfa, pézsma, vanília

Ár: 36 170 Ft-tól , Eladó: Notino
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Google Pay, Apple Pay, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel
Ár: 2,5ml/ 1.500ft 5ml/ 2.800ft 10ml/ 5.200ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5 vagy 10ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.
Kiadó fújósok
Ár: Lásd leírás , Eladó: ursus
Állapot: 5/10ml frissen fújva, Helyszín: -, fizetés: postán maradó levélként utalás után

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Anett0721

2022. május 15.

Volt Mademoiselle-em és Allure Sensuelle-em is. Első rajtam sajnos 1-2 hét után már kissé unalmas lett (pedig az elején pont ezerarcúsága miatt szerettem), a Sensuelle mély érzékisége pedig zavaró komorsággá változott. Most itt van Coco Noir, és benne érzem azokat a jegyeket, amelyek az előbbi kettőben megfogtak: a Mademoiselle citrusos frissessége és a Sensuelle mély eleganciája. Ez a kettősség végtelenül dögössé és egyben elegánssá teszi ezt a parfümöt, és rajtam szerencsére tartós is! Úgy érzem illik hozzám, eléggé skorpió jegyhez illő mint a külső, mint az üvegben rejlő illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 15.

Vaslady

2022. május 15.

Amig a Coco Mademoiselle,a tavaszt és a vidámságot,addig Ő a telet,az őszt és a mélységet testesiti meg nekem.
Hozta a Chanel vonalat, a bizonyos Chanel DNS-t.
Nem fog mindenkinek tetszeni, hiszen ő egy komoly illat, érett nőknek, én így 42 évesen még fiatalnak érzem magam hozzá.
Nem vagyok parfümsznob,hogy csak a drága illatokat "éltetem",de el kell ismernem,a chanel tud valamit.
Viszont nekem a márkától a legszebb a Mademoiselle és a z Allure sensuelle ❤️.
Hozzájuk képest ez az illat kissé egyszerű.
Így nem tudok max csillagot adni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 15.

Hozta a Chanel vonalat, a bizonyos Chanel DNS-t.
Viszont nekem a márkától a legszebb a Mademoiselle és a z Allure sensuelle ❤️.
Hozzájuk képest ez az illat kissé egyszerű.
Így nem tudok max csillagot adni.

PotterAlexa

2022. január 24.

Imádom! Nem rég szereztem be, előtte párszor szaglásztam, hogy akarom-e én ezt… hát igen, azóta mostanában csak ezt használom! Mondjuk az új parfümökkel mindig így vagyok az elején. Na de a lényeg…. Nekem hasonlít nagyon a M.-re, viszont annak egy korosabb , elegánsabb, “sznobabb” illata. Ezzel az illattal magamat 10évvel érettebbnek érzem…nem öregebbnek, érettebbnek. Sajnoooos viszont tényleg nem tartós , vagyis legalábbis nem annyira amennyire elvárnám egy Chanel parfümtől…. Ezt nagyon sajnálom. N

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 24.

riatai

2021. szeptember 28.

Ő második nekifutásra lett szerelem. Tavaly (vagy tavaly előtt) fújósban vettem itt a km-en. Emlékszem mennyire kiborultam tőle. Nem tudom mi nem tetszett benne. Leginkább semmi. Sok-sok hónap szünet, majd újra hozzám került és varázsütésre megfogott. Minden tetszik benne. Egy mély, jázminos, rózsás tömjénes pézsmás gyönyörűség. Magamon nem érzem annyira a mademoisellet benne, viszont máson igen. A tartóssága -rajtam- :nem a legjobb. De én egyébként is szeretek frissíteni napközben.
Update
Coco Noir egy szeszélyes nőci…. Ahányszor fújom, annyiszor mutat mást és mást. Egy ezerarcú illat. Nem tudok rajta kiigazodni. Ettől függetlenül imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 28.

Update

KissKitti

2021. március 31.

Karácsonykor teszter minden nélkül egy hölgytől vettem teljesen lutriba, hogy "ez az illat egyáltalán milyen? tetszeni fog?" és szerencsémre megint egy hibátlant találtam a kollekciómba..
Én szemszögemből: én minden "fázisába" imádom akár amikor a fújás pillanatában kijön az az erőteljes illat vagy amikor már kicsit megszelídül az ember testén egy 20-30 perc után
Párom szemszöge: Amikor először fújtam magamra az első illatozásra kissé erős volt neki az illat már-már picit pasisabb... majd mikor eltelt az a bizonyos fél óra és lágyult az illat a kocsiba akkor ő is szerelembe esett vele, azóta ez a kedvenc parfümje rajtam a sok közül:)
Viszont ne legyetek feltétlen olyan abszolút bátrak mint én, ahogy az "öreg" N°5 úgy ez az illat sem feltétlen való minden időhöz és stílushoz, ennek az illatnak is van egy eleganciája a maga módján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 31.

gladiola

2021. március 19.

Mintaként hoztam haza belőle anno parfümériából és papírcsíkon. Aznap még nem is vettem észre, hogy meg lennék babonázva. Hanem másnap..... Először is megfeledkeztem a papírcsíkról. Majd elkezdtem szimatolni a levegőt és kitalálni, hogy mégis honnan jön ez a fenséges illatáradat?! És egyáltalán: hogy kerül a környezetembe? Majd leesett, hogy ez bizony a papírcsíkról jön és én vagyok a felelős érte :-) Napokig árasztotta magából a papírcsík ezt az illatot. Nem volt rá szükségem, de elhatároztam, hogy belőle is lesz nekem.
Meg nem vettem, de megkaptam ajándékba később. Azóta is megvan ugyanaz az üveg, nem pazarlom. Változást sem érzek rajta, pedig biztosan jól "összeért" már. De féltve őrzöm, sötétben, dobozában őt is.
Egyik illatszerelmem
Nem adok sok lehetőséget, hogy leszólítsanak, de ebben az illatban megtörtént. Tudni akarják, hogy mi ez a gyönyörűség. Hát, mindig megmondom na. Megesik rajtuk a szívem, és együttérzéssel fogadom, hogy másokat is megbabonázott. Vagy épp a kedvesüknek szánnák.
Én nem érzem már magamon a Chaneleket, valószínűleg az orrom alapból is elfárad tőlük. (Illetve 99%-ban csak a ház illatait használom)
DE ez az illat nyugtató hatással van rám is és szerintem is van benne fennköltség. Tehát szakadt farmert ehhez az illathoz nem veszünk fel (mondjuk a szakadtságot akinek el tudják adni, mint "divat"..... )
Erről jut eszembe: ez az illat nem divatos, hanem stílusos - nagy különbség. Érzem benne a Coco EdP-t én is, de a Mlle-t nem. Mindig lesz belőle is nekem.
A gyümölcsös parfümöket nem szeretem, egyedül Chanel tud meghülyíteni, mert rengeteg citrus-félét használnak. Én ezeket szeretem egy illatban, illetve ahogy Chanelék keverik ezeket. Csodálatos, ahogy egybesimulnak az összetevők - nekem nagyon kell koncentrálnom, hogy kiérezzem egyenként az alkotóelemeket.
Ajánlanám, de illat-féltékeny vagyok sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 19.

Egyik illatszerelmem
Ajánlanám, de illat-féltékeny vagyok sajnos.

andy79

2021. március 6.

2021. január 2. Gyöngyöző, légies, elegánsan üde frissesség, gyönyörű Chanel illat, imád... om helyett imádnám csak, mert 1 óra múlva már semmit nem érzek belőle...
Fújósom van, 5 ml, és felmerült bennem is, hogy talán nem eredeti :(
1 évvel ezelőtt fújtam Douglasban egy eredetiből a csuklómra, de csak annyira emlékeztem 1 év távlatából, hogy tetszik, szép illat.
Így aztán nem is elemezném tovább, mert valószínű, nem az eredeti illatról írnék :(
Az 5ml-s fújósóm fújom szorgalmasan, (illetve szószerint locsolom :D ) mert tetszik :D de a megelőző véleményeket, tapasztalatokat olvasva, ezek után már Istentuggya mi van benne :D
Az 5 csillagot azért simán megadom, mert a Douglas-os is szép volt, meg a fújósom is szép, és végülis lehet, hogy a kettő egy, és csak az én bőrömről hussan el 1 óra alatt :)
Update: annyira magával ragadott, hogy a vágy megszületett egy egész üvegesre, és alapdarab lesz a gyűjteményemben :)
2.Update: Játszik velem ez a parfüm :D Ma egyfolytában illatozik rajtam a délelőtti két fújás :) Mintha csak látta volna, hogy mit írok róla, és úgy döntött már csak azért is megmutatja mit tud :D Most már biztos, hogy eredeti a fújósom :) A leszáradásában ott a Mademoiselle, de nem annyira erőteljesen, annál picit játékosabb, könnyedebb, légiesebb. Az első pillanattól a teljes leszáradásig szép, sehol nincs benne kivetnivaló. Nagyon minőségi, elegáns, kifinomult illat.
Menthetetlenül beleszerettem... :)

Update 2021. március 06.: Az utolsó írás óta már üvegből fújom. És igen, határozottan Mademoiselle a leszáradása. A kezdeti grapefuit és narancs - amitől olyan könnyed, kifinomult és gyöngyöző felütéssel kezd - tova tűnik, ami pedig marad, az a Mademoiselle, csak sokkal haloványabban. Félre értés ne essék, nem hátrányként írom a halovány jelzőt, (és mert imádom a Mademoiselle-t és örök darab már a gyűjteményemben) de ez a legjobb szó rá. Mindezek ellenére érdekes módon mégis első számú kedvencem lett a Noir. Már két hete csak érte nyúlok és még aludni is vele megyek.
Szebbnél szebb illataim vannak és mindet szeretem. De most ebben a Noir-ban úgy érzem megtaláltam magam. Hűvösen laza elegáns, a végtelenségig nőies, néha visszafogott, néha pazar. Az az illat, amikor magabiztos nyugalommal vállalod az életkorod és elégedett mosollyal nyugtázod, hogy része lettél az örök női ragyogás titkának...
A (jelenleg) 134 illatból álló gyűjteményemnek szerintem egyetlen olyan illata, amelyik bármelyik évszakban, és bármikor megállja a helyét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 6.

Fújósom van, 5 ml, és felmerült bennem is, hogy talán nem eredeti :(
Menthetetlenül beleszerettem... :)

Linett21

2021. március 4.

Engem inkább emlékeztet a Coco Mademoiselle-re, mint a Coco-ra, valahogy ahhoz közelebb áll, csak fűszeresebb, sötétebb verzióban. Nagy kedvencem munkahelyre, vagy olyan szituációban, amikor teljesíteni kell. Komoly, de nem komor illat; a citrusosságot sehol sem érezni. Sajnos, valóban nem olyan tartós, mint ahogy a többi Chanelnél megszokhatta az ember, de még így is jobb ebben, mint a designer parfümök jelentős része. 4 és fél csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 4.

Dormir

2021. március 1.

Sajnos rajtam is nagyon gyenge. Alig érzem,pedig gyönyörű. De ugyanez igaz sajnos a többi Chanelre is. Gyengébbek lettek,még az atombomba N05 is

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 1.

elizacreme

2020. december 30.

Helenbeak, ugyanígy jártam a Dior-Jadore illattal, Marionnaudban vásároltam. Visszavittem, de hiába reklamáltam, elhajtottak. Minden bizonnyal hamis terméket vásároltál. A Douglasban még nem tapasztaltam ezt..
Ui: teszteren nálam tartós

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

Ui: teszteren nálam tartós

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Eugenol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.