Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Joe, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2012

Fejjegy: grapefruit, bergamott, narancs

Szívjegy: muskátli, jázmin, rózsa, indonéz pacsuli levél

Alapjegy: tonkabab, tömjén, szantálfa, pézsma, vanília

Ár: 3100 , Eladó: jean baptiste
Állapot: 5/10 ml, Helyszín: Budapest, V. Kerület. Deák Ferenc tér, fizetés: --
Ár: 2,5ml/ 1.500ft 5ml/ 2.800ft 10ml/ 5.300ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5 vagy 10ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.

andy79

2021. január 2.

Gyöngyöző, légies, elegánsan üde frissesség, gyönyörű Chanel illat, imád... om helyett imádnám csak, mert 1 óra múlva már semmit nem érzek belőle...
Fújósom van, 5 ml, és felmerült bennem is, hogy talán nem eredeti :(
1 évvel ezelőtt fújtam Douglasban egy eredetiből a csuklómra, de csak annyira emlékeztem 1 év távlatából, hogy tetszik, szép illat.
Így aztán nem is elemezném tovább, mert valószínű, nem az eredeti illatról írnék :(
Az 5ml-s fújósóm fújom szorgalmasan, (illetve szószerint locsolom :D ) mert tetszik :D de a megelőző véleményeket, tapasztalatokat olvasva, ezek után már Istentuggya mi van benne :D
Az 5 csillagot azért simán megadom, mert a Douglas-os is szép volt, meg a fújósom is szép, és végülis lehet, hogy a kettő egy, és csak az én bőrömről hussan el 1 óra alatt :)
Update: annyira magával ragadott, hogy a vágy megszületett egy egész üvegesre, és alapdarab lesz a gyűjteményemben :)
2.Update: Játszik velem ez a parfüm :D Ma egyfolytában illatozik rajtam a délelőtti két fújás :) Mintha csak látta volna, hogy mit írok róla, és úgy döntött már csak azért is megmutatja mit tud :D Most már biztos, hogy eredeti a fújósom :) A leszáradásában ott a Mademoiselle, de nem annyira erőteljesen, annál picit játékosabb, könnyedebb, légiesebb. Az első pillanattól a teljes leszáradásig szép, sehol nincs benne kivetnivaló. Nagyon minőségi, elegáns, kifinomult illat.
Menthetetlenül beleszerettem... :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 2.

Fújósom van, 5 ml, és felmerült bennem is, hogy talán nem eredeti :(
Menthetetlenül beleszerettem... :)

elizacreme

2020. december 30.

Helenbeak, ugyanígy jártam a Dior-Jadore illattal, Marionnaudban vásároltam. Visszavittem, de hiába reklamáltam, elhajtottak. Minden bizonnyal hamis terméket vásároltál. A Douglasban még nem tapasztaltam ezt..
Ui: teszteren nálam tartós

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

Ui: teszteren nálam tartós

Helenbeak

2020. december 27.

Sok chanel illat tulajdonosa vagyok. Szeretem őt is, hiszen megvásároltam, de ő nem szeret engem. Max 2 órát bírja rajtam, pedig eredeti, hiszen csak ismert drogériából veszek parfümöt és reptérről. Elajándékoztam anyumnak de rajta is hamar elillan. Chanel, nem értem, hogy hogy lehet ilyen silány tartosságú parfümöt piacon hagyni? !!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 27.

szabovivien88

2020. november 14.

Legjobb!
Sok parfümöt használtam/használok, hogy soha ne unjam meg egyik se, NA de ez az a parfüm, amit sosem unnék meg!
Ez a parfüm nem egy parfüm a sok közöl, ő maga A parfüm!
Az illata számomra nagyon “karakteres” , nagyon sokáig érezni és az emberek reakciója rá:“ Milyen márka ez a parfüm?” Nagyon jó illatú”
Örök kedvenc!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 14.

Legjobb!
Ez a parfüm nem egy parfüm a sok közöl, ő maga A parfüm!
Örök kedvenc!

Mamamacica

2020. november 6.

Fújósom van belőle.
Amikor megérkezett hozzám, s megszagoltam, az első gondolatom az volt: Ennek húsvét szaga van... Aztán felfújtam, s rögtön megváltozott a véleményem. A fejillat hamar elillan, a szívillat csodálatos, az alap pedig tényleg sokáig érződik. Már majdnem 12 órája viselem. Rajtam gyönyörűen kibontakozik. A bőrömön nem vaníliás, sokkal inkább meleg, fűszeres.
Nem is tudom mit írhatnék még.
Szeretem, az én ILLATom!

Up.: Valószínű, hogy a fújósom volt már régi, mert ma megkaptam az üveges parfümöt, s annak semmi köze nem volt a húsvétszaghoz. A felfújt illat is más, sokkal citrusosabb, jobb. Így méginkább belopta magát a szívembe.
Én is a szülés után kifinomul a szaglás “áldozata” vagyok. Már nem tetszenek az azelőtt kedvelt illatok. “Sorstárs” lettem...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 6.

Fújósom van belőle.
Nem is tudom mit írhatnék még.
Szeretem, az én ILLATom!

kovacskat56

Korcsoport: >54
2020. szeptember 28.

Mintát vettem itt a Krémmánián, már alig vártam, hogy kipróbáljam. Nem lett az én illatom sajnos, nem tartós rajtam.
Nem azt hozta amit vártam, így nem veszem meg a nagyobb kiszerelést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Nem azt hozta amit vártam, így nem veszem meg a nagyobb kiszerelést.

DorinaBalog

2020. szeptember 16.

Szóval az történt, hogy felnőttem a Krémmánián.
Sokáig "nem tulajdonítottam" nagy jelentőséget az illatoknak-ami annyira nem is igaz, mert mindig is pucérnak éreztem magam, ha neadjistendenemám illat nélkül léptem utcára-sajnáltam a pénzt "drágább" parfümökre, viszont valami átkattant bennem.

Elkezdtem niche illatok felé kacsingatni, de előtte megálltam a Chanel divatház kapujánál. Lépten-nyomon nekem jön egy kisasszony, persze, ez természetes.
Tudtam, hogy nekem a kisasszony "kevés" lesz. Nem én vagyok, de máson nagyon tudom szeretni.

Éreztem, hogy Coco noir az, ami kellhet nekem. Szerencsém van, mert szinte minden noir a legszebb szólamban csendül fel rajtam.
Bementem egy drogériába célirányosan, ahol természetesen üres volt a teszter, de egy hangyabokányit még éreztem az illatot.

Kissé lutri volt, de megvettem, elrohantam vele. Valahogy úgy éreztem magam, mint egy szerető, aki vasárnap hajnalban szégyenteljesen hazasétál. Ne kérdezzétek, miért, de ezt éreztem.

Alig vártam, hogy végre kibonthassam. Rögtön magamra is fújtam. Csodálatos, fantasztikus, én vagyok.
Nem érzem elég tartósnak magamon, de ettől függetlenül nem fogom lehúzni.

Szeretem és örülök, hogy kipróbálhattam. Nem kötnék rá életbiztosítást, hogy újra megveszem, elindultam a niche illatok sárgaköves útján, de örömteli pillanat volt a találkozásunk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

Szóval az történt, hogy felnőttem a Krémmánián.

Nem érzem elég tartósnak magamon, de ettől függetlenül nem fogom lehúzni.

Marejke

2020. augusztus 16.

Mennyei komfortillat. I ❤️ it.
Èszrevètlenül jelen van, mindenki èrzi, de senkit nem irritál, olyan finom aurát von köréd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

Mennyei komfortillat. I ❤️ it.

Sophie0517

2020. április 2.

Féltem tőle. Nagyon. Hogy milyen idióta vagyok. Döbbenet ez a parfüm. Valóban a Coco, és a kisasszony keveréke, de nem akárhogy. Nem-nem. Fantasztikus arányok, elképesztő illat kavalkád. Rengeteg parfümöm van. Nagy házak illat csodáit gyűjtöm. Ez valamiért kimaradt eddig, nem értem miért. Szeretem azokat az illatokat, amik előbb lépnek be az ajtón, mint én. Ez ilyen. Hordani tudni kell, de ez minden illatra igaz szerintem. Fontos együtt "lélegezni" egy illattal, ha nem tudsz, akkor válts, de gyorsan. Egyébként a kisasszony intense változatára nagyon hasonlít. Maszkulin? Igen. Tartós? Igen. Én vagyok? Igen. Tökéletes. Nekem. Köszönöm Chanel!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 2.

Keryedi

2020. március 19.

Nekem a legjobb Chanel, mainstream vonalon. Nappal egy szimpla dolgozós hétköznapon és különleges alkalmakon is jól teljesít. Egyetlen hátránya, hogy rajtam nem tartós. Csak ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 19.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Eugenol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.