Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Joe, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2012

Fejjegy: grapefruit, bergamott, narancs

Szívjegy: muskátli, jázmin, rózsa, indonéz pacsuli levél

Alapjegy: tonkabab, tömjén, szantálfa, pézsma, vanília

Ár: 3100 , Eladó: jean baptiste
Állapot: 5/10 ml, Helyszín: Budapest, V. Kerület. Deák Ferenc tér, fizetés: --
Ár: 3300 ft+ pk , Eladó: Norella
Állapot: 5 ml, Helyszín: --, fizetés: Banki utalàs után postázom (postánmaradó,foxpost)

Lynuka6

2015. május 12.

Imádom!!!<3 Királynőnek érzi tőle magát az ember mikor ezt az illatot viseli !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

Imádom!!!<3 Királynőnek érzi tőle magát az ember mikor ezt az illatot viseli !

galagonyanya

2015. május 9.

Nem szívesen húzom le azt a parfümöt, amelyről mások - általam nagyra tartott személyek - valósággal ódákat zengtek, viszont ennek az oldalnak épp az a lényege, hogy az ember véleményez. És a parfümökről szóló vélemények nyilvánvalóan szubjektívek. Tegnapelőtt lehetett, hogy megszimatoltam, sőt fújtam magamra belőle Douglas-ban. Bár ne tettem volna! Nagyon, nagyon borzasztó volt rajtam! Keserű, fojtogató, csípős; valóban a Mademoiselle egyes jegyei felismerhetők benne, de annál karakteresebb. Nyilván bőrfüggő, ki az, akin a szép arcát mutatja, rajtam a legborzasztóbb, leggonoszabb fekete boszorkány... nem kell, nem kell soha. Jelentős energiát fektettem bele, hogy eltávolítsam magamról, mert tartósnak tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 9.

treszkaiszilvia1

2015. március 21.

A Parfüm!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 21.

A Parfüm!

bridzsi08

2015. március 19.

A 35 ml-es EDP-hez van szerencsém. A filozófiám szerint a parfüm választja a viselőjét. Minden parfümnek megvan a saját célközönsége, értem ezalatt a korosztályt is. Példának okáért, habár szimpatikus a klasszikus No. 5 illat is, de nem érzem itt az idejét, szerintem a No. 5 az igazi, érett, kiforrott személyiségű nők illata. Ellentétben a Noir-ral... Nekem erről a parfümről olyan nők jutnak az eszembe, akik most találják meg a saját személyiségüket, a saját céljaikat, a saját filozófiájukat, úgymond most kezd alakot ölteni nőiségük. Én éppen ebben a stádiumban vagyok. :) Mindenképpen 5 csillagot érdemel, intenzív illata van, természetesen, egy igazi parfümhöz méltón másképp bontakozik felfújáskor és utána az órák múlásával. Az én életemben Ő az első igazi parfüm! Csak dicsérni tudom! És a megjelenése... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 19.

susanina79

2015. február 6.

A parfum egy elegàns magabiztos hatàrozott sexuàlis nő képét tükrőzi vissza. Modern orientális illat de nem édes mint a legtobb klasszikus orientális parfum ...ez pont grapefriunak koszonheto ... Ha jobban akarjátok érezni a grapefruit-ot akkor vásároljátok hozzá meg vagy az uj testápolokrémét .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 6.

dobolank

2015. február 2.

Már felfújáskor is azt gondoltam, hogy van sokkal jobb Chanel-illatom. Sajnos a folytatás sem volt jobb: furán viselkedik a bőrömön, ripsz-ropsz eldobja magát, bőrközeli, elmosódott vaníliás valami lesz, nem tartja a karakterét. A tetszés fel sem merül, még csak a minőség sem érződik rajta. Az egész úgy ahogy van, érthetetlen. Abban biztos vagyok, hogy nem volt romlott az anyag... Biztos a bőröm a hibás, de azért ez egy emberi - asszonyi - bőr, tessék rajta viselkedni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 2.

Percoon

2015. január 23.

Fantasztikus illat, minden alkalomra megállja a helyét, szinte viselőjével együtt transzformálódik. Egyetlen nagy hátránya nálam, hogy sajnos nem tartós, amit nagyon sajnálok, emiatt egy csillagot le kellene vonnom, de nincs szívem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

isabelle007

2015. január 16.

Rajtam sajnos nem tartós, pedig annyira tetszik a krémes-orientális illata! Egy EDP-től többet vártam :( Ami viszont nagy pozitívum, hogy minden évszakban és alkalomkor megállja a helyét (neve alapján esti, alkalmi illatnak gondoltam először).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 16.

Wacskamati

2015. január 10.

Nagyon szeretem, az egyik kedvenc illatom. Többször előfordult, hogy megkérdezték idegenek, hogy milyen illatot viselek, amikor Coco Noir volt rajtam.
Fenséges és fantasztikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 10.

Fenséges és fantasztikus.

nikkike

2014. december 8.

Amikor először sikerült megszagolnom egy magazinban, rögtön dobtam tőle egy hátast. Ez a másik ünnepi parfümöm, a Mademoiselle mellett. Hétköznapokra szinte kizárt, hogy magamra fújjam, annyira méltóságteljes, arisztokratikus illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 8.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Eugenol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.