Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Joe, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2012

Fejjegy: grapefruit, bergamott, narancs

Szívjegy: muskátli, jázmin, rózsa, indonéz pacsuli levél

Alapjegy: tonkabab, tömjén, szantálfa, pézsma, vanília

Wacskamati

2015. január 10.

Nagyon szeretem, az egyik kedvenc illatom. Többször előfordult, hogy megkérdezték idegenek, hogy milyen illatot viselek, amikor Coco Noir volt rajtam.
Fenséges és fantasztikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 10.

Fenséges és fantasztikus.

nikkike

2014. december 8.

Amikor először sikerült megszagolnom egy magazinban, rögtön dobtam tőle egy hátast. Ez a másik ünnepi parfümöm, a Mademoiselle mellett. Hétköznapokra szinte kizárt, hogy magamra fújjam, annyira méltóságteljes, arisztokratikus illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 8.

monika1966

2014. augusztus 11.

Csodaszép illat , de sajnos rajtam nem tartós . Azért mégis 5 csillagos , mert annyira finom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

La-Fee

2014. április 5.

Imádott illatom, ez az amitöl én vagyok Èn. Magabiztos, szexi, álom titkok örzöje. Ha magamra fújom a gyomromban érzem azt a vibrálást, aminek sosem szabad elmúlnia. Mert ha elmúlik, vele az ellenállhatatlanságom is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 5.

barkuti.zita

2014. március 25.

Egyik kedvenc lett sokáig váratott magára de megvan!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 25.

Egyik kedvenc lett sokáig váratott magára de megvan!

vik24

2014. március 22.

Többször próbálkoztam, de nem tudtam megszeretni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 22.

Többször próbálkoztam, de nem tudtam megszeretni.

zuzmano

2014. március 13.

A nő aki már mindent ért. Tudja hogy kiben miben bízhat mitől kell tartania és tudja azt is mit jelent a viseld méltósággal mondat! Mosoly a száján de szemeiben ott bujkál egy kis finom szomorúság : C'est la vie mademoiselle! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 13.

afmz

2014. március 12.

Ő az Én Chanel illatom. Sok éven keresztül szagolgattam a Chanel parfümöket, de nem értettem a felhajtás körülöttük. Valahogy nem passzolt egy illat sem hozzám. De ez... Bután hangzik, de kiteljesít ez az illat. Mikor magamra fújom, bujának, szexinek és mégis elegánsnak érzem magam. Hát ezt teszi velem a Noir.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 12.

annama

2014. február 27.

A Coco Mademoiselle csak "mélyebben", egy kis citromlével meglöttyintve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 27.

A Coco Mademoiselle csak "mélyebben", egy kis citromlével meglöttyintve.

csillag

2014. február 20.

Akartam, kétszer is, de nem bìrtam vele megbaràtkozni. Egyàtalàn nem én vagyok. Finoman szòlva.
Elnézést, bocsánat a rajongóktól, sajnálom Chanel, de szerintem ez Mrs. DeLauer illata - ő volt a Hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt c. film végén az ékszer-rendezvény nagyasszonya,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 20.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Eugenol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.