Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Joe, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2012

Fejjegy: grapefruit, bergamott, narancs

Szívjegy: muskátli, jázmin, rózsa, indonéz pacsuli levél

Alapjegy: tonkabab, tömjén, szantálfa, pézsma, vanília

Ár: 3100 , Eladó: jean baptiste
Állapot: 5/10 ml, Helyszín: Budapest, V. Kerület. Deák Ferenc tér, fizetés: --
Ár: 3300 ft+ pk , Eladó: Norella
Állapot: 5 ml, Helyszín: --, fizetés: Banki utalàs után postázom (postánmaradó,foxpost)

orsolyanonna91

2020. január 11.

Evek ota ezt hasznalom napi szinten!!! Hihetetlenul tartos es jellegzetes az illata!! Csak ajanlani tudom mindenkinek. Az ara elegge huzos drogeriaba de en pl a multkor az aqau webaruhaz oldalan vettem meg jelentosen alacsonyabb aron (38.000)mint ahogy arusitjak mullerbe vagy dougles-ba (49.000). Ugyh ajanlom mindenkinek, hogy nezzen elotte mashol is korul nem erdemes feltetlenul megvenni drogeriaba:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

Burya

2020. január 7.

2017:
Eddig a Mademoiselle-en kívül az összes Chanel elbukott nálam, van bennük valami illatösszetevő, amit nem tudok beazonosítani, de mindnek van tőle valami poros, ódon, korhadt szaga, amitől reflexből menekülőre fogom. A Kisasszonykát is végül odaajándékoztam anyunak, mert az meg nekem túl púderes és szende volt. Már kezdtem azt hinni, hogy a Chanel ház képtelen olyan illattal előrukkolni, ami az én extrafinnyás orromnak megfelelne, amíg rá nem akadtam erre. A furcsa az, hogy ebben is ott van az a bizonyos "Chanel-szag", mégis megfogott. Pedig ha valamit ki nem állhatok, mint összetevőt, hát az a vanília és a tonkabab, ebben pedig mindkettő ott van, méghozzá NAGYON erőteljesen. Na de ott van benne a rózsa, a tömjén és a pacsuli is, és valószínűleg ezek miatt nem tudom elengedni. A tömjéntől kicsit templom illata van, csak a háttérben, diszkréten, de határozottan ott van. A nyitányát imádom: egyszerre friss, citrusos, földes-pacsulis, már-már maszkulin, minden akkordjáért odavagyok. Aztán elkezd leszáradni. Az egyik percben a nyitány köszön vissza, akkor imádom, a másikban viszont a vaníliás tonkabab, akkor gyűlölöm. S ezt nem csak az én bőrömön produkálja, ruhán ugyanez történik vele. Anyu szerint - aki a Mademoiselle-t nagyon szereti - ez határozottan büdös. És mégis kell. Pedig utálom. Ez az egyetlen parfüm, ami képes ezt művelni velem, és el se merem hinni, hogy ezt épp egy Chanel műveli... Nem elég, hogy anyagi romlásba dönt, még komplett őrültet is csinál belőlem... Ilyen ez.

2020:
Kellett hozzá pár év, hogy tisztázzuk a kapcsolatunkat, már amennyire ez a "sick romance" tisztázható. Azóta már a polcról figyel. Habár a királynő továbbra is a Mad Madame, a Lady Vengeance mellett bizony ő lett a másik udvarhölgy az éjszakai nagyvadak között - a határozottabb, aki mindenkit ledominál, ha viselem. Coco a fonott konty az operában, lakkcipő és vörös rúzs. Coco Noir viszont az érzés, mikor kibontod a hajad a kontyból és kirázod, leveszed a lakkcipőt, kibontasz egy üveg pezsgőt és ha valaki megkérdőjelez, te csak felvonod a fél szemöldököd és vigyorogva hátat fordítasz, mert mások véleménye nélkül is tudod, hogy nő vagy, hogy mit akarsz és hogy merre tartasz. Már-már olyan ez, mintha az illatnak saját személyisége lenne, amivel vagy összebarátkozol, vagy örökké gyűlölni fogod. Fel kell nőni hozzá, én leginkább 25 év felettieken tudom elképzelni. Nyilván van kivétel, aki tudja viselni fiatalabb korában is (nekem nem ment), de szerintem általánosságban kell hozzá bizonyos érettség és tapasztalat, mert ez nem ugyanaz a szexisségi kategória, mint pl. a Black Opium. 5 csillag, nem kérdés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

2017:

2020:

Balsamico

2019. december 18.

Most érett meg az illat és a róla kialakult vélemény is, hogy megosszam a Krémmánia oldalán.
Egy barátnőmön éreztem először a "Kisasszonyt", orrom pedig egyenesen egy parfümériába vezetett, hadd lássam, illatoljam milyen is magamon...aztán ott volt a polcon, hivogatóan a "Nagyasszony". Elegansan, talpig feketében egy kis arannyal. Fújtam, illatoltam és megjegyeztem magamnak. Erős volt, határozott és első szippantásra rettentően intenzív. Végül győzött. Csak-csak odatévedt az orrom a csuklómra, még órák múltán is, ahogy szépen finom száradt le, találtam benne mindig valami újat. A tonkababbal nem igazán vagyok kibékülve, mert valahogyan keserűnek érzem magamon, de a vanília tompít rajta annyit, hogy elvész ez az apró hiba benne.
Első találkozásunkat követte még 2-3 csuklópróba, míg végül rászántam magam, hogy egy illatmintára beruházzak. Színházba "vettem fel" és azt hiszem tökéletes kiegészítője volt a ruhámnak. Pontosan azt éreztem, amikor először megpillantottam az üveget: Elegans vagyok, magabiztos, titokzatos és nagyon Nő :-) Mikor használom? Különleges alkalmakra vagy akkor, amikor szükségem van arra a bizonyos magabiztosságra, amit az illat nyújt. Vegyen-lengjen körbe. Tartósságát csak a Rose & Dragon (Carven Barcelona) múlja felül, de így is akár egész nap érzem magamon. Egy egész üveg vásárlására még nem szántam el magam, de azt hiszem ez már csak idő kérdése :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 18.

szoszybogyo

2019. november 17.

Évek óta képtelen vagyok kiszeretni belőle. Isteni és extra tartós illatvarázs.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 17.

Évek óta képtelen vagyok kiszeretni belőle. Isteni és extra tartós illatvarázs.

thepinkpanther

2019. november 14.

Számomra tipikusan a magabiztosságot és eleganciát hordozó illat. Ha bal lábbal kelek vagy ha nem érzem magam kirobbanó formában, ezt fújom magamra reggel. Hiszek az illatok erejében és emiatt ez a parfüm maga a csoda. Nekem egyáltalán nem szappanos, nem öreg hölgyes (nem vagyunk egyformák és ez így van jól), hanem maga az elegancia, szépség és ugyanakkor van egy kicsit sötét, misztikus oldala is számomra. Nem egy könnyed illat, viszont nagyon tartós és nem egy bókot söpörtem be viselésekor. Hiába, a Chanel mindig is értett a parfümökhöz (is), nekem ez a kedvencem az illataik közül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Luller

2019. november 4.

Már hónapok óta próbálgattam, fújkáltam magamra a drogériában! És most meg is vettem egy 35 ml-est. Jobban szeretem, mint a Mademoiselle-t! Fura kötődésem lett ehhez az illathoz! Azt hiszem az egyik signature illatomat megtaláltam és egy életre a szövetségesemmé tettem :) Én egyáltalán nem érzem sem "öreg illatnak", sem ósdinak! Ez az illat nekem maga az elegancia, valahogy azt érzem, hogy öltöztet. Bármikor, bárhol szívesen viselem. Tisztaság-elegancia-romlottság és romlattlanság-báj és bűbáj! Nekem mindent magába foglaló, bujaságot-bújósságot egyaránt érzékeltető illat mámor! A felfújt mennyiség az alkalomtól függ, de én azt gondolom, a kevesebb több ;) Tudom, hogy teljesen más illat, mint a Narsico For Her EDT-je, mégis érzek hangulatában valami hasonlóságot, talán az a határozott, nőies-szexi-tisztaság illat, ami ugyan akkor mocskos és kívánatos is tud lenni! Újra vevős lesz ez is, ha egyszer elfogy. Állandó és különleges darabja lett a folyamatosan bővülő parfüm kollekciómnak! Ahogy Demi Rawling youtube-er mondja, "Coco Noir a Coco Mademoiselle nagy testvére! " Én is azt érzem, hogy komolyabb, mint a Mademoiselle, mégis gyönyörű illat! Szeretem! Szerelem! Örülök, hogy a magaménak tudhatok egy üvegcsével <3 Tartóssága nálam rendben van! Hajon másnap is érezhető. Bőrön talán kicsit hamarabb válik bőr közelivé, mint a Mademoiselle, talán akkora szillázzsal sem rendelkezik, de ő nem egy magamutogató,mégis figyelem felkeltő illat! <3 Próbáljátok ki és adjatok időt magatoknak - meg az illatnak is, hogy megmutassa magát! A kezdeti sokk lecsitul és a púderes füstössége körülölel és megbabonáz. Legalább is engem. :) A vége a bőrömön (órákkal később) valamiféle kellemes tisztaság illat, amit folyamatosan szimatolgatok magamon :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 4.

Erika80

2019. november 1.

Nekem is volt egy kevés belőle, próbálkoztam vele. Leginkább a neve miatt, mert hát ha már Chanel, biztos jó - gondolja az ember lánya, annak ellenére is, hogy tudja, nem a név kötelez és nem tetszhet minden illat csupán a név miatt. Sőt..
Szóval hát én is bőszen próbálgattam. Valahogy mégsem vált túl kedves illattá számomra, de igyekszem minden illatban megtalálni a szépséget. Tiszta, púderes, valóban szappan illat. Mint régen a kölnik és a márkás szappanok illata, olyan aroma bújik meg eme sötét üvegben. Szerintem nem is feltétlen noir illat ez. Nyugodt, meghitt órák, puha pulóver és egy szelíd mosoly. Erre tudok asszociálni az illat hatására. Engem nem ragadott (még) magával, de ettől függetlenül nem találom rossznak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 1.

Sziszilady

2019. november 1.

Rajtam elsőre egy minőségi locsoló kölni illat, ami 10 percen belül szappanszaggá szelídül. Egyenlőre nem barátkoztunk meg, lehet érnem kell még hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

Alsace

2019. augusztus 20.

"Kétszer" vettem meg ezt a parfümöt. Először ugyanis rosszat adott az eladó, a "sima" Coco-t és nem a feketét. Később megvettem a feketét is, de addigra valahogy teljesen beleszerelmesedtem a simába. A noir nekem picit csalódás volt. A kupakban lévő finom illat rajtam nem úgy érvényesül, inkább "szappanos" illata lett amit mélységesen sajnáltam, ugyanis barátnőmön pont ugyanolyan virágos illatú volt mint a kupakban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

budaikrisztina11

2019. június 6.

Nagyon hezitáltam merjek-e egy CHANEL-RŐL véleményt írni de annyira érdekes ez az illat nem hagyhatom szó nélkül. Amikor először megszagoltam arra gondoltam na ez is az a tipikus szúrós, "időshölgyes" illat amitől kiszaladok a világból. Magamra fújtam gondoltam hagyom érni..pár óra elteltével azt vettem észre valami nagyon hasonlít a kedvenc parfümömre Tom Ford:Velvet Orchidra..persze tudom az összetevők nem hasonlítanak mégis ilyen illattá változik rajtam a a Coco Noir csak kicsit lágyabban. Szóval összességében megszerettem nálam hangulatfüggő mikor fújom magamra nem pedig öltözék függő(én bátran akár farmerrel és sportcipővel is) Azt szeretem a parfümökben hogy minden bőrön egyedivé alakul. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 6.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Eugenol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.