Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Joe, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2012

Fejjegy: grapefruit, bergamott, narancs

Szívjegy: muskátli, jázmin, rózsa, indonéz pacsuli levél

Alapjegy: tonkabab, tömjén, szantálfa, pézsma, vanília

Fújós Chanel Coco Noir
Ár: 5 ml / 3000 Ft plusz posta , Eladó: Elysia22
Állapot: 1x5 ml kiadó , Helyszín: Budapest , fizetés: Banki utalás után postázom vagy Budapesten személyesen is átvehető
csakmoni

2019. május 16.

2019. május: Egy régi üveges maradékot vettem. Semmi citrus, csak andalító fűszeresség. Ma reggel is ezt fújtam. És most éppen az M5-ön C.Sheldrake válogat szantált egy műsorban, aminek a címe: A világ összes illata. Nézzétek!

2016. október: Ma újra kipróbáltam.
A megjelenése óta meg-megkísért. Odáig vagyok az üvegéért is. Az illat mindig kicsit más rajtam. Hol kicsit szappanos, hol erősen pacsulis, volt már púderes, ma végig citrusos maradt. Nagyon tetszik, szerintem illik hozzám, de még fújósban sem vettem, mert tudom előre, hogy majd fintorog életem párja, és azt mondja: hát volt már jobb illatod.....Most napok óta nézegetem aidanne üvegesét, és az ujjam a gombon, vigye már el valaki, nagyon erős a kísértés:)

2016. december: Karácsony előtt vettem egy fújóst, és az elmúlt három napban ezt fújtam. Már bánom, hogy nem vettem meg azt az üveges maradékot októberben....Nagyon érdekes, ahogy folyamatosan kiemelkednek belőle az általam ismert, használt Chanel illatok. Néha az Allure Sensuelle csap meg, néha a CM, néha a Eau Premiere vaníliája, még a Chance is egy-egy röpke pillanatra. Talán a Coco a legkevésbé, abban annyira meghatározó a szegfűszeg. Egy fújásnak nemigen van hatósugara, de én jól érzem (a dekoltázsomba szoktam fújni), a testhőmérsékletemmel együtt változik, hol hűvös citrusos-pacsulis, hol meleg vaníliás-tonkás. Tartós, egész nap meg-meglegyint, ruhán, sálon napokig érződik, de azon csak a kissé maszkulin pacsuli.
Nem vagyok mostanság elég kiegyensúlyozott ehhez az illathoz. Ha eljön egyszer egy derűsebb, nyugodtabb időszak az életemben, megveszem hozzá ezt a kis gyönyörűséget:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 16.

2016. október: Ma újra kipróbáltam.

Timi8

2019. március 24.

"Minden nőnek kell egy Chanel." Tartja a mondás. Bármennyire elismertem a nagymultù ház alkotásait, a megkérdőjelezhetetlen, klasszikus eleganciát és letisztultságot, a luxust sugallò minőséget, mostanáig ellenálltam. Sok Chanel parfümöt megillatoltam, de mind a régi, mint pedig az ùj kreáciòk esetén megállapìtottam, hogy nem nekem készülnek az illataik. Erről a parfümről pl.az volt a vélemémyem, hogy felturbòzott, "feltupìrozott" Coco Mademoiselle. Ennyivel letudtam, lapoztam...
Nemrég betöltöttem a 35-öt. Ki mit társìt ehhez, mindenkinek a maga dolga és a szìve joga. Én rengeteget változtam az utòbbi időben minden téren (hol pozitìv, hol negatìv irànyban), és az ìzlésem sem kivétel ezalòl a változás alòl természetesen. Mìg öltözetben mindinkább felhagyok az eleganciával, helyette inkább a hanyag eleganciát, és a kényelmes, lezser, "rohangàlòs" ruházatot részesìtem előnyben, ezzel ellentétben egyre több komoly-elegáns illattal ismerkedem (többekkel ùjra és ùjra), és meglepő mòdon meg is találom bennük (az ùj!!!) önmagam. Külön öröm, h.a rengeteg infantilis, cuki-muki, habos-babos illatom mellett baromira jòl megférnek az ùj, elegánsabb, kimértebb kedvencek is. A Coco Noir határozott, komoly, elegáns, végtelenül igényes, nőies és abszolùt kortalan, örökzöld parfüm. Hiàba kortalan, nekem azért bevallom, kellett a viseléséhez a saját 35. életévem. Most remekül érzem magam ebben az illataurában, magabiztosságot, határozottságot kölcsönöz a viselése, tökéletesen kiegészìt. Nem tolakodò, nem hivalkodò de egyszerűen nem lehet nem észrevenni, igen intenzìv illatfelhőt produkál akár már két fùjás is. (Több felesleges is.) Valahogy nálam megköveteli a csinos, visszafogottan elegáns öltözéket, kötelezően magassarkùval. Eddig csakis fekete öltözethez hasznàltam, szép, visszafogott sminkkel de picit erősebb rùzzsal. Lehet, ezt a szokást meg is hagyom, mert illenek ìgy egymáshoz. Lacimnak bejön, a környezetem is elismerően nyilatkozik ròla.
Pici érdekesség még, hogy az én egyik drága illatos barátnőmmel /nem teszem idézőjelbe mert tényleg illatos és valòban a barátnőm :))) / egymástòl függetlenül, de teljesen egyszerre, előzetes egyeztetés nélkül ugrottunk rá egy-egy üvegcsére ebből és ùjìottuk be magunknak! Telepátia márpedig létezik ;))) Lett még egy "egyenillatunk"! Nos, az Ő véleménye - remélem, nem bánod, hogy idézek Tőled?! ;)))/ - erről az illatròl pedig, hogy bizony "A vilàg szegényebb lenne Nélküle!" És ez hatalmas igazság, végszònak is helytállò.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 24.

SofiaCsapo

2019. március 10.

Számomra a tökéletes parfüm! 3 éve használom és még mindig nem untam meg. Tartós és nagyon különleges az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Keryedi

2019. február 9.

A legjobb Chanel parfüm. Jó nappalra és különleges alkalmakon is jól teljesít. Egyetlen hátránya, hogy rajtam nem tartós. Csak ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

Renike77

2019. január 12.

Akinek a Chanel Coco Mademoiselle már kevés, a No.5 pedig sok, válassza ezt a csodás illatot! Tartós, összetett, igazi Chanel, minden napszakban és minden korosztály számára megfelelő. Mégsem jön szembe túl gyakran az utcán. A Chanel-ház egyik legjobb illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

Tiziana

2019. január 5.

Annyira szeretném ezt a csodás Noirt! Sokat olvastam már az összes Coco-ról,legtöbben csak
felsőfokon emlegetik bármelyikről legyen is szó...én meg még egyiket sem használtam!!
Coco, Mademoiselle, Madem.Intense, Noir, de melyik legyen? Napokig próbálgattam
mindegyiket.Végül a Noir mellett döntöttem, ez áll hozzám legközelebb.Nagyon szép
elegáns aromás chypre,ami később balzsamosan összeolvad.Érett, de nem hivalkodó.
Nem öreges, klasszikusan modern.
A gubanc az, hogy rajtam (és a papíron!) egyáltalán nem tartós, kb 1 órát bír.
Az árát látva, ez nagyon gondolkodóba ejtett,de tudjátok milyenek vagyunk....
ha mi egyszer akarunk valamit?! Mantráztam-mantráztam: akarom-akarom-a-ka-rooom,
és különben is szülinapom van, és különben is esik a hó, és különben is megérdemlem,
de akkor történt egy őszinte pillanat.Mikor nem tudom hanyadszor megint beszippantottam,
úgy éreztem hogy az orrom egyszerűen kifáradt már ettől az illattól.Nem csoda; a Coco 34,
a Mademosielle már 18 éve létezik, és nagyon népszerűek,ha nem A LEGNÉPSZERŰBBEK a világon.
A Noir nagyon drága, és nem tartós, de muszáj még gondolkodnom egy kicsit,
mert egyelőre nem tudom kiverni a fejemből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 5.

Coco, Mademoiselle, Madem.Intense, Noir, de melyik legyen? Napokig próbálgattam
Nem öreges, klasszikusan modern.
A gubanc az, hogy rajtam (és a papíron!) egyáltalán nem tartós, kb 1 órát bír.
Az árát látva, ez nagyon gondolkodóba ejtett,de tudjátok milyenek vagyunk....
A Noir nagyon drága, és nem tartós, de muszáj még gondolkodnom egy kicsit,
mert egyelőre nem tudom kiverni a fejemből.

Bernus

2018. december 27.

Már kb. 3× teszteltem...Szeretem a chaneleket,használtam is pl. Allure,Madmoiselle,Chanel 19..Chance..De azonkívül hogy egy mély, intenzív illat, kövezzetek meg...bár itt sok illatot le kemotox-oztatok...deee nálam ennél ugrott be! Lehet csak rajtam ilyen...De mindig le kellett mosnom. Bocsj

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 27.

Yeticica

2018. december 6.

Nem mervado a velemenyem mert egyetlen alkalom utan irom. Mondjuk megvartam a teljes leszaradast, szoval nem fejjegyek alapjan irok.
Nem. Sajnos nem es nem.
Valahogy az egesz haz mintha nem nekem talalna ki az illatait. A mainstream illatait.
Rajottem, hogy lelketlenek.
Ket teljes uveg Mademoisellet fujtam el, a harmadikat mar eladtam. Tulnottem rajta. Bitang tartos, korszakalkoto is, mert nagyon uj volt, amikor elkeszult, de ma mar nem talalom kulonosebben extranak.
A Coco edp -t nagyon de nagyon tudnam szeretni, de sajnos apuszagu leszek tole. Nyustoltem 30 fokban, 20-ban, 10-ben es minuszban is, mindig ugyanaz: alimszep szgfuszeges nyitany es szivjegyek, puhan balzsamosan, aztan jon a borotvahab es beledörmög az arcomba.
Es hat a Coco Noir. Eleve mitol noir?! Friss ude gyumis nyitany, aztan edesedik es pacsulisodik (tovabba erosodik maga az illat), es marad is egy edeskes pacsulis katyvasz, nemo borotvahabos dormogessegl a hatterben.
A csudaba!
Egyedul a La Pausa volt eddig amit csodalatosnak tartok, de o egesz mas kategoria, o a Les Exclusifs csaladbol jott, nem holmi mainstream fruska. Na o viszont sirnivaloan gyonyoruseges illat.
Szoval coco noir se nem kulonleges, se nem noir, se nem olcso, nalam egyedul a tartossagert jar a pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 6.

Nem. Sajnos nem es nem.
Rajottem, hogy lelketlenek.
A csudaba!

széva

2018. november 30.

Több Chanelem is van amit szeretek,most már ő is ott feszít a polcomon. Szeretem :-)

A tartósságról volna egy kis hozzáfűzni valóm... azt gondoltam mikor megvettem,nem annyira tartós mint a kedvencem,de egye fene. Most viszont ,hogy hűvösebb van nagyon jól kiemelkedik. Imádom a CHANEL illatait !

Elfogultságom vele szemben is rendíthetetlen. Hidegben,melegben bármikor jöhet. Nem annyira harsány mint a CM de talán pont ezt szeretem benne annyira,biztos vagyok benne,hogy többször ki kell próbálnotok és előbb utóbb elő fog jönni valami varázslat,velem így volt és nem bántam meg,hogy az enyém lett.

Látom nem vagyok egyedül a rajongásommal. Második üvegemet várom,pedig van még benne egy kevés. Kell legyen egy tartalék üveg mint az allure sensuellből. Imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 30.

gyooongyi

2018. november 30.

Úgy látom, nem egyedi a történetem. Engem sem szeretnek a Chanelek, de van valami bennük, ami nem hagyja nyugodni az embert. Például az Allure csak az üzletben pakolta ki nekem a fonnyadt virágait, otthon már szépen összefonódtunk. Szóval szeretnek bújkálni, így hát úgy döntöttem lassacskán mindegyikből beszerzek egy picit és időnként teszek egy próbát.
Na de a Noir... ő rögtön rám mosolygott;-) Már a Coco edp is kecsegtető volt és így kipróbáltam az egész sort a polcon. A Noirnak adtam a legkevesebb esélyt... de végül vele a csuklómon billegtem tovább.
Nem az a buja és fülledt Noir illat, hanem inkább esti fésülködő asztalos, kencés, balzsamos boudoir felleg. De szerintem sem olyan találó a fekete üveg, annyira könnyed és friss. Valóban sokféle arca van..napközben felüdít, biztonságot ad.. este megnyugtat... nem is tudom.. bárhova, bármikor. Egyszerre friss és mély és még annyi minden.. nekem a Shalimar, az Alien Edt volt hasonló élmény, bár teljesen más illatok.
Az eleje a Miss Dior Mon Cherie-re emlékeztet, de csak a tisztaságában, annál sokkal melegebb. Egy másik reggel a Balmain Ivoire ugrott be. És persze ott bujkál folyamatasoan a háttérben az a bizonyos Chanel jelleg.
A tartósságára sok panaszt láttam; én egész nap, sőt másnap is érzem.
Férfias jegyeket abszolút nem érzek benne, pedig szeretnek rajtam kijönni. De az igaz, hogy tényleg mintha burkot varázsolna az ember köré, ami magabiztosságot, tartást ad.
Igen, jól látjátok... elvesztem...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 30.

A tartósságára sok panaszt láttam; én egész nap, sőt másnap is érzem.
Igen, jól látjátok... elvesztem...

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Eugenol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.