Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Joe, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2012

Fejjegy: grapefruit, bergamott, narancs

Szívjegy: muskátli, jázmin, rózsa, indonéz pacsuli levél

Alapjegy: tonkabab, tömjén, szantálfa, pézsma, vanília

Ár: 3100 , Eladó: jean baptiste
Állapot: 5/10 ml, Helyszín: Budapest, V. Kerület. Deák Ferenc tér, fizetés: --
Ár: 3300 ft+ pk , Eladó: Norella
Állapot: 5 ml, Helyszín: --, fizetés: Banki utalàs után postázom (postánmaradó,foxpost)

mnikolett

2018. november 28.

Ő lesz az én jövő parfümöm. Még nem értem meg hozzá, csitri vagyok még ehhez az illathoz. :) DE! egyszer eljön majd a mi időnk és én már alig váááárom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

Kisangyalcsillag

2018. november 5.

Nem vagyok egy kifejezett Chanel rajongó, sőt... semmilyen rajongó nem vagyok...😂egyszerűen illatbolond vagyok. 😂😂Imádom őket na. Nem tehetek róla😂😂😂
Kb.25 évvel ezelőtt kezdődött a viszonyom az illatokkal. Akkor voltam 15.😁😁Az első illat, ami elvarázsolt a N 19 edp volt. De akkor még annyira csitri voltam...
Sok sok évig nem volt Chanel -em. Anyukám egyszer kapott egy N5 -öst, kipróbáltam magamon, zuhanyzás lett a vége😂😂😂.
Pár éve lett egy N19 poudrem. Imádom nagyon. Pár hónapja lett egy Mademoiselle fújósom. Őt is imádom. Régen azt gondoltam ez az illat aztán rajtam sosem...😂😂😂és mégis😊😊.
És most pár hete magamra fújtam ezt egy parfümériában. És waoooooooooo,azraleborultszivarvégitnekijjjje.😁😂elaléltam, megremegett a térdem... úr isten.. ez az illat. Egyszerűen elállt a szavam. Az árát félve néztem meg...😬😬😬😬grrrrr.
Az elején nagyon hajaz Madmoiselle -re. Aztán rajtam nagyon finom, krémes illat lesz és végül a vaníliás, tömjénes alap...hmmmm valami mennyei. 😊❤Egy barátnőmtől kaptam 3millit, azt használom most, de ha vikinél esetleg lapul üvegében valamennyi, amit esetleg eladna.... gondoljon rám! 😉😉
Millió csillag😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 5.

Millió csillag😊

riedl

2018. október 29.

Ö A PARFÜM. Evek ota, foleg estere esemenyekre, nappal Allure Sensuelle. Kizarolag 1 fujas, mert erös, de cserebe meg az utcan is megallitottak tobbszor. A ferfiak velemenyerol ne is beszeljunk. (Bar az mar 6eve nem relevans:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

balogh.andrea

2018. október 19.

Up: Igen, most már szinte biztos, hogy a tömjén adja meg neki azt a mélységes és egyben magasztos eleganciát, amivel elcsavarta a fejemet..
Nem kizárólag alkalmi ez az elegancia; számomra abszolút viselhető hétköznapokon is (na persze nem farmer-pólóval!!), hogy egy kicsit minden nap dívának érezhessük magunkat.. ;):)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Meggyőződésem, hogy a Coco Noir Chanel-ék bocsánatkérése felém a Coco Mademoiselle EDP miatt.

Bevallom, hogy amikor először találkoztam vele, szó szerint prüszköltem tőle. Egy kolléganőm használta, és mi többiek minden reggel megfenyegettük, hogy kivágjuk az irodából a rettenetes pacsulijával együtt; és addig nem is hittük el, hogy ez az illat egy Chanel, amíg be nem hozta az üvegét megmutatni.

Azóta eltelt egy "kis" idő, ami nyilván rajtam/bennem is nyomott hagyott; nemrég pedig egy hirtelen ötlettől vezérelve vettem itt a KM-en egy kis üvegcsényi Feketeséget.
Aztán amikor magamra hintettem, szinte mozdulni se mertem, nehogy szertefoszoljon a varázslat... Alig hittem az orromnak.

Rajtam abszolút grapefruitos-narancsos a nyitánya, aztán szépen felvonulnak sorban a csodálatos virágai, amik amúgy is a kedvenceim.. Jázmin, rózsa, sőt: én még tán a muskátli különleges illatás is kiérzem, bizony.. A tömjén meg a szantál pedig egyszerűen egy extázis, ahogy előbújnak; finom, édes-krémes vaníliával, kicsi pézsmával, kicsi fűszerekkel, a virágok hagyta illat-emlékek kicsit fáradt, de korántsem hervadt vagy szomorú, álomszerű lenyomatával.. És kísérnek egész nap, és simogatnak, és szeretgetnek, és tőlük (is) szép a nappal, és szép az este, és szép az élet..

Csodálatos. Imádom.

És oké, egye fene, legyen: miatta megbocsátom, hogy rajtam egy gonosz szipirtyóvá válik az (amúgy önmagában szépséges) Kisasszonykátok! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 19.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Csodálatos. Imádom.

Kryptonite2

2018. szeptember 12.

Szerettem volna, de sajnos nem rajong értem. Kicsit sem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Szerettem volna, de sajnos nem rajong értem. Kicsit sem...

Gismo

2018. szeptember 6.

Vagány, karakán, tartós nehézbombázó. Nem egy farmar-póló-tornacipős illat. Nagyon tartós, nagyon nőcis. Ha elfogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

spacemonkey

2018. augusztus 16.

parfümök terén szerintem nem lehet objetkív véleményt írni. :) egyszer a reptéren szagoltam bele, és szerelem volt első látásra. ez lett a kedvenc - nem csak chanel, hanem mindenkori - parfümöm. tartós, karakteres, vagány, nagyon illik hozzá a "noir" név.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Luiselotte

2018. július 9.

Hintában ülök a Chanel házzal kapcsolatban. Gyönyörű illataik vannak, de egyik sem illik hozzám úgy érzem. Már olyan szépen meggyőztem magam, hogy maradjak a Trussardi- Versace vonalon és alkalmakra egy kis L’Artisan ,mikor jött ez a kis fekete csoda.
Az üvege meseszép, egyszerűen nem akartam letenni a tesztert :D az illata pedig végre , végre az enyém is lehetett volna, ha tegnap drága barátném elő nem kapja déli 12 - kor rekkenő hőségben a Balatonon egészen közvetlenül a lángososhoz indulás előtt és fújt magára egy istenes adagot a csőtop+farmershort+nyári csizma + átdobós táska szetthez.
Ezzel a kis attrakcióval estem ki a hintából egyenesen pofára a homokba , mindezt persze jelképesen, de ha valóban kiestem volna se csap ekkorát oda a Sors ezzel az illattal kapcsolatban.
Elment tőle a kedvem és erről nem az illat tehet, hanem az agyam ami azonnal kapcsolta az emléket a kis üveghez és ezek után már nem kell.
ps: nagyon nehezen bírtam ki, hogy ne tegyem szóvá , hogy egy ilyen illatot komolyan most használsz?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

Timi970120

2018. június 6.

Az első és egyetlen drága parfümöm. Féltem megrendelni, de megérte. Szeretem. Nagyon. És ezért féltve is őrzöm. Rajtam ez akkor van, ha valami eseményen kell megjelennem vagy csak elegánsan akarok felöltözni, simán egy hétköznapias póló-farmer párosítással nem is nagyon tudnám elképzelni!
Ha megkérdeznék, meddig tart, nem bírnám megmondani. Abban biztos vagyok, ha elgondolkozom, hogy négy óra elteltével is még érzem magamon, de hogy a külvilág ebből mennyit kap, azt nem tudom, én szeretem, ha nálam van, és ha kell négy-öt óra elteltével újrafújni, mivel alapvetően erős parfüm és kevés is kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 6.

nyuszo

2018. június 2.

Elegáns, nőies illat... nekem túl friss esti illatnak. Inkább egy elegánsabb / hivatalosabb nappali. Nagyon szép az üvege. Ha ajándékba kapnám, szívesen elhasználnám, de nekem nem ő a nagybetűs szerelem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 2.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Eugenol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.