Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Joe, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2012

Fejjegy: grapefruit, bergamott, narancs

Szívjegy: muskátli, jázmin, rózsa, indonéz pacsuli levél

Alapjegy: tonkabab, tömjén, szantálfa, pézsma, vanília

nyuszo

2018. június 2.

Elegáns, nőies illat... nekem túl friss esti illatnak. Inkább egy elegánsabb / hivatalosabb nappali. Nagyon szép az üvege. Ha ajándékba kapnám, szívesen elhasználnám, de nekem nem ő a nagybetűs szerelem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 2.

Lina6

2018. április 28.

Nagyon szeretem, a gyenge tartóssága ellenére is. Rajtam max. 1 óra, de ruhán tovább lehet érezni. Szerintem nőies illat.Állandó darab nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 28.

Nixe

2018. április 14.

Ez a tökéletes illat. Nőies, kellemes, és még tartja is magát. Újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Ez a tökéletes illat. Nőies, kellemes, és még tartja is magát. Újravevős.

Colette221

2018. április 13.

Ma kipróbáltam a drogériában ezt az illatot, és hazafelé úton végig azon agyaltam, hogy be kell szereznem. Isteni illata van, tartós. Ráadásul sokkal nagyobb a hatósugara rajtam mint a Mademoiselle-nek.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 13.

Parfuwoman

2018. április 12.

Up: A glamour napok alkalmával végre sikerült beszereznem belőle egy 35 ml-t, csak egy fújás, s a velem szemben ülő érezte... Nagyon tetszik ő nekem, kellemes érzés viselni. S ami nekem nagyon fontos, hogy ez végre tartós, de úgy igazából. S ez a kis üveg szupercuki !
Kétszer próbáltam, mindkét alkalomal más illata volt rajtam. Első esetben bergamott, szantál és kicsit maszkulin összhatás, másodszorra a citrusos vonalat nem éreztem, inkább szantált, meg tömjént. Mivel elég húzós az ára, így tesztelgetem még párszor. Tartóssága kb 8 óra, üvege szerintem lenyűgöző, én ezt nem egy éjszakai dögnek tartom, hanem egy olyan napra tudnám elképzelni, amikor fontos, hogy megtámogassa az önbizalmunkat, s fontos teljesítményt akarunk nyújtani. Nekem van már egy ilyen illatom, a kedvencem: Coco Chanel Mademoiselle.
Én imádom azokat a parfümöket, amik minden használatkor meg tudnak lepni egy kicsit, s változnak. Ennél a kategóriánál már el is várom. Mademoiselle ilyen, ezért is tartom elképzelhetőnek, hogy végigkísér egy életen át :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 12.

Adriii93

2018. március 18.

Azóta vágyom erre a párfümre mióta megjelent. Most végre ennyi év után megvettem. Annyira én vagyok, imádom ennek az illatnak az összes fázisát, iszonyat tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Ildiko9

2018. január 7.

UPd2:
Scara :) Hát pedig ez így alakult, de én nem szoktam körbeforgatni mindent 100-szor :D. Így néha mellényúlok. Viszont nem okoz ez problémát (hála) anyagilag...35ml 70 eur.
UPd:
Nos úgy alakult, hogy páran még megelőzték a sorban, és nem is őt akartam megvenni. Ennyit arról, hogy egy picit "féket" szabok a vásárlásoknak, míg a készlet nem csappan egy picit.... Szóval elindultam az "utolsó" Coco-ért, amit szerettem volna megvásárolni. Imádás...csakhogy a kosaramba véletlen ezt az üveget tettem (eskü ilyen is csak én lehetek...). Emlékeztem a nálam elég erősen jelentkező maszkulin illatára, és úgy döntöttem, hogy marad. A sors "keze" az én balkezem. Ebben a közel 20 fokban - valami álomszépet produkált. Bár marad végig a maszkulin jelleg rajtam, ez az illat iszonyú önbizalmat ad. Nem nyom el, nem telepszik rád, csak sugároz. Igen, az a NOIR nagyon ott van...sötét, titokzatos éjszakák...valószínű nem fog gyorsan elfogyni, én sem tudom elképzelni, hogy nap közben mindig ezt használjam. Nem, alkalomhoz illik, és én tisztelni fogom őt :)

Most teszteltem először a Noir-t. Sajnos a Mademosielle egyáltalán nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, pillanatok alatt eltűnt. És akkor most a Noir. Fekete kiskosztüm, fekete körömcipő - piros talppal, magabiztosság, céltudatosság. Olyan nő képe, aki tudja merre tart és meddig érhet el. (végtelenségig :) . Végtelen elegancia a kosztüm alatt pedig szexis fekete fehérnemű. Nem kell szirupos édesség, nem kellenek nagy szavak. Szavak nélkül is beszél. Egyetlen pillantása megremegteti a férfiak térdét :D. Egyszerűen tökéletes. Az összetevőit nem boncolgatom, mert szerintem vannak nálam jobban hozzáértők is. Nekem az illatok érzéseket, képeket, emlékeket idéznek elő. Természetes, hogy Ő következik, férjem már elnézi ezt a hóbortomat (parfümmánia) :D. Egyszerűen nem érdemel 5 csillagnál kevesebbet. Kifinomult, szexis, céltudatos...:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 7.

UPd2:
UPd:

Scara

2018. január 7.

Egy időben nagy kedvencem volt és biztos vagyok benne, hogy egyszer még lesz helye a polcomon. Elegáns megjelenése és egész nap finoman körüllengő illata valami mesés.
Számomra az elején túl citrusos, ezért csak tavasszal és nyáron használtam, nálam ez az az illat belefér a hétköznapokba, alkalmi parfümnek mást választanék.

offtopic: Az elég vicces, ha valaki véletlenül rossz Chanelt-t vásárol (abban az esetben ha nem online shop). ☺ Bármennyire is bőkezűen költök parfümökre, egy közel 40e Ft-os parfümöt csak megvizsgálok és körbeforgatok 2x mielőtt a kasszához viszem. 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Papec

Korcsoport: >54
2017. december 19.

Teljesen rá voltam kattanva. Az összetevők és hát a neve és az eddigi Chanel illataim alapján, akartam őt. De mielőtt megvettem volna, úgy adódott, hogy egy parfümériában meg tudtam illatolni. Először csak behunyt szemmel élveztem a kibontakozást, végre egy karakteres, egyedi, finom illat! Ahhh, meg kell vennem! De addig-addig változott rajtam, mire hazaértem kimondottan férfi illatom volt. Semmi finomság, semmi nőiesség, semmi különlegesség, egyszerűen egy jól eltalált férfi parfüm. Rajtam. Nagyon sajnálom :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. december 19.

ddorcsii

2017. december 16.

Borzalmasan tetszik ez a gyönyörű illat, de rajtam egészen pontosan 15 percig tart....nem is értem...pedig annyira szeretném, hogy működjünk....és nem :( Legutóbb teljes elkeseredésemben megkértem a férjemet had legyen ő a tesztalanyom :D Rajtam ismét 15 percig érződött rajta szinte még fürdés után is. Roppant érdekes....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Eugenol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.