Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Joe, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2012

Fejjegy: grapefruit, bergamott, narancs

Szívjegy: muskátli, jázmin, rózsa, indonéz pacsuli levél

Alapjegy: tonkabab, tömjén, szantálfa, pézsma, vanília

Juditka84

2017. december 11.

Szuper jó parfüm, másodjára teszteltem a Müllerben. Reggel magamra fújtam, este még ugyanúgy érződött. Sőt fürdés után is éreztem a csuklomon. Nagyon szeretném magamnak de rettentő drága, gondolkozom megvegyem e.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 11.

Timi27

2017. november 2.

most ismerkedünk.. eddig nagyon tetszik, nőies illat ! A Chanel Coco sztem idősebb hölgyeknek áll jobban, emiatt tartottam egy picit ettől is, de ez jobb, legalábbis rajtam...emellett nagyon tartós is, elég egy-két fújás belőle, és egész nap kitart !
citrusos, de inkább téli illatnak mondanám.. és nemcsak esti programhoz, hanem nappalra is tökéletes !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 2.

dorci993

2017. október 26.

Nem hittem, hogy lesz valaha illat, ami a Coco Mad-et letaszítja a piedesztáljáról, és nem is igazán ez történt, inkább úgy mondanám, felkerült mellé ez az illat is. A CocoM az abszolút signature-illatom, minden barátnőm szimatolja mikor találkozunk, hogy na, most is Dóri-illatod van? És aztán tavaly karácsonykor kaptam ezt az illatot a Kedvestől ajándékba. Szentestén ebben pompáztam, és azóta akár mikor fújom magamra, nem tudnám jobban megfogalmazni, elborít a "végre hazaértem" csodálatos, megnyugtató érzése. Hogy itthon vagyok, önmagam lehetek, megpihenhetek, és teljes biztonságban vagyok. Burya említette a templom-illatot, ez igaz is, lehet ettől érzem magam olyan otthonosan, mert az egyházi iskolában, ahova jártam, néha előfordult, hogy többet voltunk a templomban, mint az osztályteremben (kis túlzással). Vagy csak a Szenteste emléke maradt meg így bennem, nem tudom, nem is számít. Lehet csak belemagyarázom, de a CocoM és a Noir valahogy úgy trónolnak mind a ketten a parfüm-piedesztálom tetején, mintha az én két arcom lennének: a CocoM a vidám, a kedves, csicsergős, élénk és könnyed, a Noir pedig a csendes, visszahúzódó, magába forduló, és zárkózott én. Nem lehet más,min 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Mona01

2017. október 8.

Szuper nőies és elképesztően tartós illat! Elég egy picit fújni, 8-9 órán keresztül érezhető. Még fürdés után is érzem magamon. Mindezek mellett fantasztikus önbizalmat ad, ha viselem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 8.

bran65

2017. október 1.

Tökéletes illat! Különleges, nagyon tartós és nagy a hatósugara. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

Tökéletes illat! Különleges, nagyon tartós és nagy a hatósugara. Imádom!

0808

2017. szeptember 11.

Mindig is a kívánságlistám élén volt, de rendre elé furakodott vki. Valaki akiről később kiderült csak pillanatnyi fellángolás vagy egy határozott/ bizonytalan vakvásárlás szüleménye. Aztán ütöttem a buksim a hülyeségem miatt, miért is nem őt vettem meg,hiszen ő egy biztos pont és szerelem az életemben!
Aztán kezdtem utolérni magam és a sok fejkoppintásnak meglett az eredménye végre múlt héten megérkezett a szépséges üvegem!

Töretlen és megunhatatlan kapcsolatunk van, amikor nem igazán kívánok semmit vagy nem tudom mit is kívánok akkor érte nyúlok, sokszor őt hívom a hitvesi ágyunkba kísérőnek és az álmaim őrzőjének. Minden évszakban minden napszakban képes vagyok viselni, nagyon kiegyensúlyozott illat és mint föntebb már említettem ha semmi ötletem nincs aznapra ő mint jolly joker mindig jó döntés!
Olyan tiszta, előkelő nem egy rideg illat, szerencsére rajtam kevésbe citrusos. Ezer közül is felismerném !
Biztos pont marad az életembe, mert bár illatok, szerelmek, érzések jönnek mennek az életemben de a Coco Noir örökkön az enyém marad!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Lencseee

2017. szeptember 4.

Elsőre valami nagyon különlegesnek gondoltam. Azt hittem ez is olyan kapcsolat lesz, mint a no5 es a no5premiere, illetve a no19 és a no19 poudre esete; az anyaillatokat csak berakott hajú dámákon tudom elképzelni a színházban, míg a felújított verzióba szerelemes lettem. A sima Coco nalam a no5 szintjen van. Ez a coco noir azonban nem ütte meg a no5premiere elményszntjét. A kecsegtető kezdés után a mademoiselle köszönt rám vissza némi citrusos beütéssel. Nekem ez is tetszik, azonban, mivel nagy kedvenceim között már ott van a mademoiselle, ez már nem tudott lenyűgözni így. Maga az illat - a számomra - kifogástalan, hosszantartó. 5csillagnak 5csillag, de a mademoiselle után ez már kevésbé nagy élmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Erynnis

2017. szeptember 1.

Imádom! Ma kaptam névnapomra. A eredeti Coco és a Coco Mademoiselle keveréke szerintem. Egyszerre van benne erő és puhaság. Ritka az ilyen parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

lauran

2017. július 16.

Ambivalens a viszonyom vele, mert a Coco tavaszi-nyári alternatíváját kerestem benne, legyen orientális, de könnyed alapon. És a Noir oriental lumineuse bélyeggel fut, pontosan arra való, amire nekem kell. És ez a bélyeg felmentheti minden olyan vádtól, amit megfogalmazok vele szemben: nem elég testes, nem elég intenzív, és egyáltalán nem éjszakát idéző fekete mélység. Ha ezek mind meglennének benne, nem lenne lumineuse... Mégis, hiányérzetem van: hiányoznak azok a töltetek, amelyek klasszikussá tehetnék. És az ambivalencia itt újból előjön, mert napjaink illatait már nem az önmagukban vett minőség, hanem a fogyasztói kultúra legitimálja, teszi naggyá (lásd pl. Mademoiselle). És a Coco Noir-t veszik és venni fogják, mert minden adott ehhez (ház, név, marketing). Nekem megmarad nappali parfümnek, 25 fokig tavaszi-nyári fuvallatnak. Még nem tudom, ha újraveszem... Ez is egy ok arra, hogy várom az őszt, hogy végre a Coco-t fújhassam (még a régit, szinte félek ebből megvenni egy új üveggel, mintha látnám, érezném, már nem azt a minőséget kapom).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 16.

BettyBabu

2017. június 28.

OMG a legjobb ilat FOREVER

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

OMG a legjobb ilat FOREVER

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Eugenol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.