Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Joe, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2012

Fejjegy: grapefruit, bergamott, narancs

Szívjegy: muskátli, jázmin, rózsa, indonéz pacsuli levél

Alapjegy: tonkabab, tömjén, szantálfa, pézsma, vanília

Ár: 3100 , Eladó: jean baptiste
Állapot: 5/10 ml, Helyszín: Budapest, V. Kerület. Deák Ferenc tér, fizetés: --
Ár: 3300 ft+ pk , Eladó: Norella
Állapot: 5 ml, Helyszín: --, fizetés: Banki utalàs után postázom (postánmaradó,foxpost)

Timi27

2017. november 2.

most ismerkedünk.. eddig nagyon tetszik, nőies illat ! A Chanel Coco sztem idősebb hölgyeknek áll jobban, emiatt tartottam egy picit ettől is, de ez jobb, legalábbis rajtam...emellett nagyon tartós is, elég egy-két fújás belőle, és egész nap kitart !
citrusos, de inkább téli illatnak mondanám.. és nemcsak esti programhoz, hanem nappalra is tökéletes !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 2.

dorci993

2017. október 26.

Nem hittem, hogy lesz valaha illat, ami a Coco Mad-et letaszítja a piedesztáljáról, és nem is igazán ez történt, inkább úgy mondanám, felkerült mellé ez az illat is. A CocoM az abszolút signature-illatom, minden barátnőm szimatolja mikor találkozunk, hogy na, most is Dóri-illatod van? És aztán tavaly karácsonykor kaptam ezt az illatot a Kedvestől ajándékba. Szentestén ebben pompáztam, és azóta akár mikor fújom magamra, nem tudnám jobban megfogalmazni, elborít a "végre hazaértem" csodálatos, megnyugtató érzése. Hogy itthon vagyok, önmagam lehetek, megpihenhetek, és teljes biztonságban vagyok. Burya említette a templom-illatot, ez igaz is, lehet ettől érzem magam olyan otthonosan, mert az egyházi iskolában, ahova jártam, néha előfordult, hogy többet voltunk a templomban, mint az osztályteremben (kis túlzással). Vagy csak a Szenteste emléke maradt meg így bennem, nem tudom, nem is számít. Lehet csak belemagyarázom, de a CocoM és a Noir valahogy úgy trónolnak mind a ketten a parfüm-piedesztálom tetején, mintha az én két arcom lennének: a CocoM a vidám, a kedves, csicsergős, élénk és könnyed, a Noir pedig a csendes, visszahúzódó, magába forduló, és zárkózott én. Nem lehet más,min 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Mona01

2017. október 8.

Szuper nőies és elképesztően tartós illat! Elég egy picit fújni, 8-9 órán keresztül érezhető. Még fürdés után is érzem magamon. Mindezek mellett fantasztikus önbizalmat ad, ha viselem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 8.

bran65

2017. október 1.

Tökéletes illat! Különleges, nagyon tartós és nagy a hatósugara. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

Tökéletes illat! Különleges, nagyon tartós és nagy a hatósugara. Imádom!

0808

2017. szeptember 11.

Mindig is a kívánságlistám élén volt, de rendre elé furakodott vki. Valaki akiről később kiderült csak pillanatnyi fellángolás vagy egy határozott/ bizonytalan vakvásárlás szüleménye. Aztán ütöttem a buksim a hülyeségem miatt, miért is nem őt vettem meg,hiszen ő egy biztos pont és szerelem az életemben!
Aztán kezdtem utolérni magam és a sok fejkoppintásnak meglett az eredménye végre múlt héten megérkezett a szépséges üvegem!

Töretlen és megunhatatlan kapcsolatunk van, amikor nem igazán kívánok semmit vagy nem tudom mit is kívánok akkor érte nyúlok, sokszor őt hívom a hitvesi ágyunkba kísérőnek és az álmaim őrzőjének. Minden évszakban minden napszakban képes vagyok viselni, nagyon kiegyensúlyozott illat és mint föntebb már említettem ha semmi ötletem nincs aznapra ő mint jolly joker mindig jó döntés!
Olyan tiszta, előkelő nem egy rideg illat, szerencsére rajtam kevésbe citrusos. Ezer közül is felismerném !
Biztos pont marad az életembe, mert bár illatok, szerelmek, érzések jönnek mennek az életemben de a Coco Noir örökkön az enyém marad!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Lencseee

2017. szeptember 4.

Elsőre valami nagyon különlegesnek gondoltam. Azt hittem ez is olyan kapcsolat lesz, mint a no5 es a no5premiere, illetve a no19 és a no19 poudre esete; az anyaillatokat csak berakott hajú dámákon tudom elképzelni a színházban, míg a felújított verzióba szerelemes lettem. A sima Coco nalam a no5 szintjen van. Ez a coco noir azonban nem ütte meg a no5premiere elményszntjét. A kecsegtető kezdés után a mademoiselle köszönt rám vissza némi citrusos beütéssel. Nekem ez is tetszik, azonban, mivel nagy kedvenceim között már ott van a mademoiselle, ez már nem tudott lenyűgözni így. Maga az illat - a számomra - kifogástalan, hosszantartó. 5csillagnak 5csillag, de a mademoiselle után ez már kevésbé nagy élmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Erynnis

2017. szeptember 1.

Imádom! Ma kaptam névnapomra. A eredeti Coco és a Coco Mademoiselle keveréke szerintem. Egyszerre van benne erő és puhaság. Ritka az ilyen parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

lauran

2017. július 16.

Ambivalens a viszonyom vele, mert a Coco tavaszi-nyári alternatíváját kerestem benne, legyen orientális, de könnyed alapon. És a Noir oriental lumineuse bélyeggel fut, pontosan arra való, amire nekem kell. És ez a bélyeg felmentheti minden olyan vádtól, amit megfogalmazok vele szemben: nem elég testes, nem elég intenzív, és egyáltalán nem éjszakát idéző fekete mélység. Ha ezek mind meglennének benne, nem lenne lumineuse... Mégis, hiányérzetem van: hiányoznak azok a töltetek, amelyek klasszikussá tehetnék. És az ambivalencia itt újból előjön, mert napjaink illatait már nem az önmagukban vett minőség, hanem a fogyasztói kultúra legitimálja, teszi naggyá (lásd pl. Mademoiselle). És a Coco Noir-t veszik és venni fogják, mert minden adott ehhez (ház, név, marketing). Nekem megmarad nappali parfümnek, 25 fokig tavaszi-nyári fuvallatnak. Még nem tudom, ha újraveszem... Ez is egy ok arra, hogy várom az őszt, hogy végre a Coco-t fújhassam (még a régit, szinte félek ebből megvenni egy új üveggel, mintha látnám, érezném, már nem azt a minőséget kapom).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 16.

BettyBabu

2017. június 28.

OMG a legjobb ilat FOREVER

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

OMG a legjobb ilat FOREVER

erzsebet0304

2017. június 12.

Sokáig elmentem mellette a parfümériában,de legutóbbi alkalommal végre kipróbáltam. Húha nekem ez nagyon tetszik!Olyan mintha a Mademoiselle és a Coco turmixa lenne.A kisasszony nekem sokszor túl erős ,a Noirban épp az tetszik,hogy nem olyan erőszakos.Nagyon finom krémes,fűszeres,a sötét parfümöktől ugyan messze áll,de szerintem ez egy jó kis parfüm.És az üvege gyönyörű.Valószínű nekem Ő tavaszi-őszi parfüm lesz,mert nyárra kicsit fűszeres,télre pedig nem eléggé .Tartósságával nekem nincs gondom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 12.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Eugenol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.