Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Joe, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2012

Fejjegy: grapefruit, bergamott, narancs

Szívjegy: muskátli, jázmin, rózsa, indonéz pacsuli levél

Alapjegy: tonkabab, tömjén, szantálfa, pézsma, vanília

2900FT/5ml - Chanel Coco Noir
Ár: 2900 Ft (+575 Ft postaköltség) , Eladó: szeliger
Állapot: 5 ml frissen átfújva, a képen látható műanyag parfümszóróban, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalást követően postán maradó ajánlott levélben
2600.-/5000.- Chanel Coco Noir fújós
Ár: 2600.-/5000.- , Eladó: Iszike
Állapot: 5ml/10ml üveg parfümszóróban, Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/Fox/Személyesen

adrica

2017. március 20.

Eleve szerelem a Coco, a Mademoiselle is tetszik, bár annak számomra van egy kis szőlős, boros beütése, ami miatt nem lett szerelem, de azért tetszik, és ez a Noir a kettő közt van. Van benne még valami sötétség, édesebb, ami miatt nagyon szeretem. Vannak időszakok, amikor rákattanok egy-egy illatomra, és akkor használom pár napig, aztán pihentetem. Ezzel is így voltam, a télen. Mert bizony ez őszi-téli borongós, hideg idő kell, hogy kibontakozzon. Egy kis fújósra tettem szert rá barátnőmtől, és hogy pénztárca barát megoldást találjak, hát elcsábultam egy utánzatra is. (tudom, hogy nem ugyanaz, de hiányát pótolja). Szóval én nem bánom, hogy megismertem, hozzám közel áll. Bár lenne annyi pénzem, hogy ne kelljen gondolkodni rajta, és egyből megtudnám venni. Hozzám még is a Coco közelebb áll egy hangyányit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

Vaslady

2017. február 28.

Amig a Coco Mademoiselle,a tavaszt és a vidámságot,addig Ő a telet,az őszt és a mélységet testesiti meg nekem.
Történt mult héten,hogy férjem szabizott,igy el is látogattunk pozsonyba,és ha már ott voltam útba is esett a Marionaud parfüméria :)
Mig én örömmel kaptam le a polcról a Coco Mademoiselle-t,addigra Ő már a Coco Noirt fogta a kezében.
Fújtam is papircsikra,és hát nem is kell ecsetelnem,nagyon megtetszett.
Hozta a Chanel vonalat,és elsőre,bizony nekem hasonlit a Kisasszonyra,de mégis olyan,mintha Ő lenne a nagylány a családban.
Aki bizony,kicsit már megkomolyodott,ruházatában a klasszikus vonalat követi,mig a Kisasszony,a kis csitri,a vidámságával,szeleburdiságával.
Azért,jó a férj a háznál :-D
Hiszen,magamtól,nem tudom,hogy ki e próbáltam volna.
De most,olyan ihletet kaptam,hogy ha csak lehetőségem lesz,a chanel illatait is fogom tesztelni.
Sajnos nálunk nem elérhető,de azt hiszem a netes áruházakban,a mintákra fogok vadászni.
Őt ősszel,és télen használnám.
Az mellett,hogy tetszik,ugy érzem,mintha nekem találták volna ki.
Mintha az én illatom lenne.
Vannak parfümök,akiket 5 csillagra értékeltem,mert szépek,esetleg egyediek,vagy mert nem akartam lehúzni,vagy mert csak simán szeretem őket.
Na de,azért 5 csillag és 5 csillag között is van különbség.
Nem vagyok parfümsznob,hogy csak a drága illatokat "éltetem",de el kell ismernem,a chanel tud valamit.
És amikor ugy érzem,vagy éreztem,hogy megtaláltam az igazit,jött a Kisasszony,és Ő,és én rájöttem,hogy most érkeztem meg.
Meg fogom venni mindkettőt,de egyenlőre telitve vagyok.
Nem fogom szétboncolni,milyen összevetőket érzek benne,nem akarom analizálni.
Ő nekem egy életérzés,ha magamra fújnám,ha viselném.
Az mellett,hogy jó kedvre derit,a kis "tesóval" együtt,a szeretet szó jut róla eszembe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 28.

Fújtam is papircsikra,és hát nem is kell ecsetelnem,nagyon megtetszett.
Azért,jó a férj a háznál :-D
Hiszen,magamtól,nem tudom,hogy ki e próbáltam volna.
Őt ősszel,és télen használnám.
Az mellett,hogy tetszik,ugy érzem,mintha nekem találták volna ki.
Mintha az én illatom lenne.
Na de,azért 5 csillag és 5 csillag között is van különbség.
Meg fogom venni mindkettőt,de egyenlőre telitve vagyok.
Nem fogom szétboncolni,milyen összevetőket érzek benne,nem akarom analizálni.
Ő nekem egy életérzés,ha magamra fújnám,ha viselném.

davidm

2017. február 23.

Új kedvencem! Eddig egy kis mintát használtam, de aztán vettem itt a KM-en egy nagy üveggel. Ahogy itt olvastam a véleményeket, elég különbözően tud viselkedni ez az illat. Rajtam diszkrét, könnyed, púderes, finom kis csoda, nyugodtan hordható a hétköznapokon. Az üvege is gyönyörű. Egyszerű és letisztult, jó kézbe venni. Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 23.

szsz

2017. január 12.

Ez az illat számomra "láthatatlan". Imádom a chanel illatokat, sajnos nem mindegyik tartós rajtam, de ez számomra nem is létezik. Fújom papírcsíkra, bőrre, de semmi, olyan, mintha nem is lenne illata. Pedig biztos van, mert a legutóbbi bőrpróba után a férjem felvett útközben kocsival és ahogy beugrottam mellé ő megjegyezte, hogy milyen új illatot szereztem? Neki amúgy tetszett. Az üvege az ízlésemnek (13 éves korom óta feketében járok.) tökéletesen megfelel, az ideális parfümös üveg számomra. Azért megkapja az 5*-ot az üveg miatt és a férjem ízlésében bízva. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 12.

Terka25

2016. december 28.

Engem is elkapott a Chanel láz. A madamosille-nek annyi utánzata van, hogy egyszerűen nem vágyom rá ,de attól még az illatát szeretem :) . A Noir az A PARFÜM! Nem érzem senkin a közelemben, nincs annyi utánzat sem. Különleges, klasszikus , tartós, egyáltalán nem a mai divatnak megfelelő, mégis örökérvényű. Nem szeretnék tovább ömlengeni és nem szeretnék senkit arra buzdítani, hogy ismerje meg, szeretném megtartani magamnak :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 28.

Cynthia99

2016. december 23.

Elég érdekes sztori,ahogy én megismertem ezt a parfümöt. Megnéztem a parfüm horoszkópomat és az én csillagjegyemhez ezt a parfümöt ajánlotta. Na mondom oké,az üvegébe már a legelején beleszerettem,valami gyönyörűségesen egyszerű. Aztán véletlenül a kezembe akadt,így ráfújtam egy keveset a csuklómra. Egész nap rajtam maradt az illata,fürdésnél sem jött le. 1 hét múlva vissza mentem és megvettem. Érdekes módon a legelső fújásnál azonnal éreztem a púderes illatot és ez egész nap kitartott. Amikor megvettem és befújtam magamat vele,egy erős pacsuli szagot (illatnak nem nevezném) éreztem,kicsit olyan volt,mint egy wc illatosító. Nagyon szomorú lettem,mert olyan jól indult el a közös karrierünk.. Próbálkoztam,a harmadik alkalomnál már kevésbé volt pacsulis és a nap végére kicsit előbújt belőle az a púderes illat,amiért beleszerettem,de még nem az igazi. Inkább téli illat,nyáron nem is tudnám elképzelni magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 23.

MrsWolf

2016. november 28.

Szuper, egyedi illat, de a N°5- nél nem jobb. Nem elég édes, de így is nagyon tetszik. A CHANEL kis feketéje:) Imádnivaló az üvege is, gyönyörű. Ez az illat sexy, sejtelmes, fekete. Annyira csodálatos. Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

Pöti

2016. augusztus 25.

Lehet, hogy ez egy téli illat, de én minden évszakban szeretem. A leszáradása gyönyörű, szinte simogat. Pont ezt vártam tőle..
Update (2015. november): már több, mint egy éve élünk szerelemben, legalábbis én nagyon szerelmes vagyok belé. Imádom minden részletét, nagyon harmonikus és szenvedélyes illat, nagyon tartós is. Számomra annyira hihetetlen, hogy a Coco Mademoioselle annyival népszerűbb, mondjuk egyáltalán nem bánom, hogy nem lett a Coco Noir annyira elcsépelt. Már az üvegétől is teljesen odáig vagyok, imádom, hogy azonnal azt sugározza, hogy ő bizony nem jó kislány. És valóban, nem az. Jó kislányok ne ezt akarják használni, ez illat ugyanis minden, csak nem ártatlan. Ez az illat csábít, és meg lehet próbálni ellenállni neki, de nem lehet... És ha mégse csábít el, az nem azért van, mert nem volt hatása. Hanem azt, hogy az "áldozat" nem volt elég bátor.. Mert a Coco Noir-hoz kell némi bátorság. Pont ezért szeretem.. :)
Update (2016. augusztus): Bevallom, nincsen jókedvem mostanában. Igazából sok apró és kevésbé apró dolog jött össze mostanában, apró és kevésbé apró csalódások, emberekben és talán saját magamban is. Emberekben azért, mert nem szeretem, ha valaki pusztán anyagi érdekből barátkozik velem vagy ha valaki csak egy testet lát bennem, de lelket nem (pedig van). Az ilyen embereket én rohadt gyorsan építem le, újbóli közeledést pedig nem fogadok el. Emiatt tényleg borúsan látom most a világot és ezért szinte zsigerből vonzódok a Noir illatokhoz. Dahlia Noir, Jasmine Noir, végül pedig ez a drágaság. Leginkább őt használom, hiába van nyár, ez simogatja a lelkemet, a környezetem szájhúzása pedig nem érdekel. Amúgy csak egy picit fújok belőle és csak napi egyszer, szerintem ez ellen annak se kéne, hogy kifogása legyen, akinek amúgy nem tetszik ez az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

szilviakiralyno

2016. július 31.

UPDATE:
Azt hiszem, nem a bőrömmel, hanem az orrommal volt a baj. Tegnap este magamra fújtam, és most kora reggel is még érzem magamon. Biztos akkor Ő is olyan kis rejtélyes, titkosan szállongó illat, mely szinte megfoghatatlanul, de ott kúszik a levegőben, fátyolként kísérve a viselőjét. Meglepődtem, hogy most milyen érdekes illat lett reggelre, és kávé mellett is érzem. Megérdemel egy plusz csillagot. Lehetséges, hogy a meglévő mintáim mellé mégiscsak beinvesztálok egy 35 ml-re?

Parfüm nélkül meztelennek érzem magam. Sajnos a Coco Noir-al is, amit tartósságának, illetve tartóstalanságának köszönhet. Sajnos 2 óra múlva semmit nem érzek a bőrömön. ( lehet, hogy az én bőröm hibája) Ráadásul semmi noir-t nem érzek benne, semmi füstösséget, semmit, ami éjszakai / esti illatra emlékeztetne. A Coco világklasszis nagy kedvencem, a Mademoiselle-el elvagyok, kedvelem. Ennek is hasonló az indítása, leszáradásában kicsit grafitszerű az illata, ami külön tetszene, ha sokáig tart. Valahogy a Chanel ház itt mellélőtt. Nem alkalmi parfüm. Hétköznapira sikeredett, ezért az árért ezt nem tudom jó szemmel nézni. 3 pontos versenyző- Tud a Chanel ennél jobbat is alkotni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 31.

UPDATE:

Gigike

2016. július 27.

Chanel... Chanel... Hát mit csinálnék én nélküled :)
Mivel van egy pár parfümje amikből mindig kell lennie és No 1 helyen is állnak, így cserét ajánlva egy hölgy miatt bementem megillatolni és kipróbálni őt is.
Hááááttttt... Finomnak finom az tény, azzal nincs is semmi baj, de nagyon kis csendesen ült a bőrömön a selymessége, csak akkor éreztem amikor odahajoltam a csuklómhoz illatolni őt... Arról nem is beszélve hogy tartóssága is egy nagy 0-ra sikeredett...
Még nem találkoztam Chanel-lel ami ennyire gyengusz lett volna.
Kár érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

Chanel... Chanel... Hát mit csinálnék én nélküled :)
Még nem találkoztam Chanel-lel ami ennyire gyengusz lett volna.
Kár érte.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Eugenol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.