Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Joe, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2012

Fejjegy: grapefruit, bergamott, narancs

Szívjegy: muskátli, jázmin, rózsa, indonéz pacsuli levél

Alapjegy: tonkabab, tömjén, szantálfa, pézsma, vanília

Fújós Chanel Coco Noir
Ár: 5 ml / 3000 Ft plusz posta , Eladó: Elysia22
Állapot: 1x5 ml kiadó , Helyszín: Budapest , fizetés: Banki utalás után postázom vagy Budapesten személyesen is átvehető
Marcsi66

2015. december 22.

Ha parfümériában járok hozzá biztos mindig odamegyek,le ellenőrzöm magamat,hátha csak tévedek...már elsőre is azt éreztem nincs a legjobbak között,és minden egyes tesztelés csak megerősít ebben.Nem lett olyan átütő mint a Mademoiselle,vagy Chance edt,de lehetne még több névvel folytatni.Persze hogy ő is szép,de az én számomra,csak kis csillag lehet.,...a Nagyok között

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 22.

senskin

2015. december 22.

Ezt a parfümöt először egy idősebb hölgy használta, megkínált vele, és tetszett. Remélem, nem haragszik meg érte , de neki nem állt jól. Szúrós volt rajta. Viszont ez egy igazi parfüm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 22.

SzellGreta

2015. november 30.

Kedvencem :) Anyukámnak és barátomnak is, pedig az ő orruk nagyon válogatós. Barátom szinte mindenre azt mondja, hogy büdös neki :D A design-ról már nem is beszélek, csodás az üvege. Így is sikerült először kiválasztanom, hogy megtetszett egy képen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

csikosmatyas

2015. november 29.

Amennyire ellenszenves a Mademoiselle, annyira hívogató a Noir. Lehetne a Chanel-ház zászlóshajója, de szerencsére nem az.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 29.

Keesia

2015. november 28.

Signature scent. Nálam örök szerelem, az én bőrömön nagyon jól működik, és a tartóssága is szuper. Inkább esti és/vagy téli illat, nagyon jót tesz neki egy kis csípős hideg. :) Annyira szubjektív dolog, hogy kin melyik parfüm hogy működik, és kinek mi tetszik, van ami rajtam is szappan illatú vagy falvakat lehetne kiirtani vele, máson pedig isteni. Komoly illat valóban, de nem csak 50 felett ajánlanám kipróbálni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

Ria13

2015. október 31.

Imádom, hogy mennyire szubjektív dolog az illatválasztás, illetve, hogy kiben mit idéz a Chanel Noir-ja:) Engem a No5-re emlékeztet, méghozzá veszettül. Az elhíresült előd körüli nimbuszt és palávert uúgy nem értettem meg, mint a Noir körüli hisztériát sem fogom megérteni soha. Számomra nagyon távoli kategóriába sorolt rémség az elegáns illatokhoz képest. Inkább a "Krásznájá Moszkva" kasztba sorolnám, ha nem tudnám, hogy Chanel...De vállalom, mert ez tényleg szubjektív:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 31.

Fviki

2015. szeptember 26.

Háát nem is tudom. Egyetlen Chanel parfüm sem lett kedvenc. Talán még ez az, ami viselhető nekem, de ennyi pénzért vannak jobb parfümjeim is. Ebben is érzem azt a szúrósságot (bár jóval enyhébben), mint a többi Chanelben. Ahhoz, hogy "egynek elmegy" azért kicsit drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Amulett

2015. szeptember 26.

Ha Ő van rajtam, akkor magabiztosabbnak, nőiesebbnek érzem magam. Nekem nagyon bejött ez az illat. Nagyon tartós, de egy Chanellel szemben nekem ez a minimum elvárásom. Nálam ő áll az első helyen. Ő a kedvenc parfümöm. Csak nagyon ritkán és alkalmakra használom, vagy ha kell valami ami kicsit megvigasztal.... akkor bele burkolózom, és akkor kicsit jobbá válik a világ...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

radinm

2015. június 24.

Nem a kedvenc Chanelem, de kétségtelenül szép Ő is. Rajtam egy az egyben Mademoiselle, leheletnyi eltéréssel. Pénzt azt hiszem nem adnék érte, de azt a 10 milit amit ajándékba kaptam, szívesen és örömmel használom el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 24.

GNóri

2015. június 23.

Érdekes. Fekete üveg, Noir név, azt hittem, hogy dögösebb, vadabb illat lesz. Ezzel szemben rajtam olyan, mint a Coco Mademoiselle egy jó nagy löket vaníliával..tehát édesebb, tompább, szelídebb illat. A Mademoiselle rajtam dögösebb.

Akkor most felülbírálom magamat. Jelenleg ez az egyik kedvenc parfümöm. A rám gyakorolt hatását ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor egy férfi és egy nő első találkozáskor baromira nem szimpatikus egymásnak, később is nagyon ellenségesek egymással, sőt talán még utálják és szívatják is egymást. Közben azért csak-csak piszkálják egymás fantáziáját, és szépen lassan ráébrednek, hogy vonzódnak a másikhoz. És amikor a vonzalom beteljesül, akkor hatalmas a szenvedély, teljesen odaver, kicsavar, padlóra küld, bekebelez. Ez a parfüm is a kezdeti ellenségeskedés után teljesen a hatalmába kerített.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Eugenol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.