Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Joe, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2012

Fejjegy: grapefruit, bergamott, narancs

Szívjegy: muskátli, jázmin, rózsa, indonéz pacsuli levél

Alapjegy: tonkabab, tömjén, szantálfa, pézsma, vanília

Ár: 3100 , Eladó: jean baptiste
Állapot: 5/10 ml, Helyszín: Budapest, V. Kerület. Deák Ferenc tér, fizetés: --
Ár: 3300 ft+ pk , Eladó: Norella
Állapot: 5 ml, Helyszín: --, fizetés: Banki utalàs után postázom (postánmaradó,foxpost)

Gigike

2016. július 27.

Chanel... Chanel... Hát mit csinálnék én nélküled :)
Mivel van egy pár parfümje amikből mindig kell lennie és No 1 helyen is állnak, így cserét ajánlva egy hölgy miatt bementem megillatolni és kipróbálni őt is.
Hááááttttt... Finomnak finom az tény, azzal nincs is semmi baj, de nagyon kis csendesen ült a bőrömön a selymessége, csak akkor éreztem amikor odahajoltam a csuklómhoz illatolni őt... Arról nem is beszélve hogy tartóssága is egy nagy 0-ra sikeredett...
Még nem találkoztam Chanel-lel ami ennyire gyengusz lett volna.
Kár érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

Chanel... Chanel... Hát mit csinálnék én nélküled :)
Még nem találkoztam Chanel-lel ami ennyire gyengusz lett volna.
Kár érte.

Heloise

2016. június 26.

Egy igazi nőnek kell hogy legyen legalább egy Chanel-e. Gondoltam evvel a komolyabb illattal kezdem az ismerkedést, mert a Chance-vonal túl "egyszerűnek", túl könnyednek és túl megfejthetőnek tűnt. Először felfújva szinte nem is tudtam behatárolni az illatot annyira semmilyennek éreztem. Később a bőrömön Coco Mademoiselle esti verziójává vált. Mivel azt annyira nem szeretem nagyon mélységekben nem teszteltem ezt az illatot sem. Annyi szent, hogy a többi régebbi és klasszikus Chanel illathoz képest ez meglepően gyenge, sokan panaszkodnak Fragranticán is a tartósságára.. Sajnos nem tudok egy okot sem mondani, hogy beszerezzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 26.

zsazsi1

2016. június 12.

Nagyon akartam szeretni, mert megtetszett a külleme, és elhatároztam, hogy egy "dámás" illatot választok a sok cukorkás-vaníliás édesség után. Első illatolásra tetszett, úgy tűnt, megtaláltam az igazit. Hazavittem egy tesztcsíkon, amit bedobtam a fiókomba és el is felejtettem.
Egy idő eltelte után gyanakodni kezdtem, hogy valami pacsuli kiömlött, mert minden fióknyitásra megcsapta az orrom egy babaszappan-szerű szag, míg kezembe akadt az elfelejtett tesztcsík. Közönséges, semmilyen szappanszagot éreztem, inkább kellemetlent, mint kellemest.
Nekem sajnos nem ő lett az igazi - vagy a tesztpapír ad ennyire lehangoló eredményt?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 12.

vadmacskakommando

2016. június 3.

Ez a kedvenc parfümöm, már évek óta ezt használom, tökéletesen tükrözz engem, a külseje és maga az illat kompoziciója

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 3.

Gina73

2016. február 19.

Fenntartásom volt vele, elődei miatt. Ám barátném megkért szerezzek be egy üvegcsével neki, így mielőtt kézbesítésre került volna, csuklón landolt gondolkodás nélkül! Egy jó fél óra elteltével eszembe jutott, és elkezdődött azóta is szoros kapcsolatunk! A jázmin rózsával valami nagybetűs nőt kölcsönöz, de ettől még nem lenne ami! A szantál és tömjén legalábbis az én bőrömön igazi lényegre törő valamivé komolyodik! Alkalomra...., de egy üzleti tárgyalásra egyformán megállja a helyét, lényegre törő, ám a végletekig elegánsan kinyilatkoztatva! Illattartóssága rajtam 4-5 óra, de ez bőven elegendő, hogy kitomboljam magam vele! Így is, úgy is... Az biztos, hogy nem kislányoknak való, mert tudni kell nem csak viselni, de vele együtt megjelenni, de mindenképpen érdemes próbálgatni, szerintem ilyen tipusú illatra minden nőnek szüksége van, amennyiben szeretné hogy legalább időnként, komolyan vegyék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 19.

Yolanda

2016. február 17.

Diszkréten arisztokratikus, igazi luxus illat. Mondhatni Allure Sensuelle light egy csipet Coco Mad.-el bolondítva. Már majdnem kifogástalan lenne, de a tartóssága rajtam szörnyű. 2-3 óra alatt eltűnik. Próbáltam hidegben, melegben, ruhán, bőrön, hajon. (Talán még a ruhán bírta legtovább, ott kb. 4 óra.) Sajnos mindig ugyan az volt az eredmény és el kellett fogadnom a tényt: gyenge hatósugarú és tartósságú ez a Coco Noir.
Nem véletlenül szeretik annyian a Chanel parfümöket, minőségi, egyedi, luxus illatok. Ha valaki egy "egész napos" parfümöt szeretne egy hivatalos rendezvényre, esküvőre, munkahelyre ahol esetleg nincs lehetőség állandóan újrafújkálni magát, a legjobb választás egy finom Chanel illat, mert garantált a tartósság és mellé egy megfelelő hatósugár. Aki hozzá van szokva ahhoz az illatfelhőhöz, amit a Coco Mad., Chance, Allure, Allure Sensuelle, Coco edp produkál, akkor csalódni fog, ahogy én is. Nem akarom lehúzni, mert maga az illat nagyon jól sikerült, ha még a tartósságával is ilyen jól bántak volna, akkor teljes lenne a boldogságom. Úgy néz ki ha Chanel, akkor nekem a Coco az igazi! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

Klau$$x

2016. február 13.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt. Nincs az a "tipikus" parfüm illata. Ez a parfüm alap a táskámba, minidig velem van, bát nem kell oránként fujnom magam mert elég tartós az illata. Minden megvan benne ami egy jó parfümhöz kell

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 13.

Strombolana

2016. január 13.

Amikor először megláttam,tudtam,hogy az enyém lesz.Tökéletes úgy ahogy van és az a kis masculin beütése még vonzóbbá teszi.A hideg jót tesz neki,télen használom.Az egyetlen fájdalmam,hogy ez az illat alkalmat kíván nem pedig szürke hétköznapokat.Sajnos az utóbbiból van több :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 13.

nashko77

2015. december 29.

Csodálatos illat. Finom, nőies, nem erőlködik, mégis rabul ejt. Luxus, elegancia, stílus, amely divaton felül áll. Selymes pacsuli, pont annyira fűszeresen, amennyi sztem minden nőnek jól áll. Parfümériában ez a jolly jokerem. Hibátlan kompozíció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

Marcsi66

2015. december 22.

Ha parfümériában járok hozzá biztos mindig odamegyek,le ellenőrzöm magamat,hátha csak tévedek...már elsőre is azt éreztem nincs a legjobbak között,és minden egyes tesztelés csak megerősít ebben.Nem lett olyan átütő mint a Mademoiselle,vagy Chance edt,de lehetne még több névvel folytatni.Persze hogy ő is szép,de az én számomra,csak kis csillag lehet.,...a Nagyok között

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 22.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Eugenol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.