Chanel

Ár:   7300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorcikahh, az összetevőket feltöltötte: Sherka, Módosítva: 2019. július 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

• Kihangsúlyozza a szemöldökök eredeti formáját és megváltoztatja azok intenzitását
  • Finom púder textúrája lágyan felvihető a bőrre
  • Elegáns vonalat és tartós meghatározást ad

5 árnyalatban kapható

Ár: 3200.- , Eladó: Mya
Állapot: 1-szer faragott, Helyszín: --, fizetés: --
PIppa88

2019. november 14.

Drága de mindent tud amit egy szemoldokceruzanak tudnia kell. Nekem egy sephora üzletben tette fel az eladó, és már ott beleszerettem a végeredménye. Nagyon természetes hatást kelt és nap végéig kitart.
Draga de érdemes beruházni egybe :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Draga de érdemes beruházni egybe :)

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2018. szeptember 15.

Nagyon szeretem, egy féléve minden nap használom, nagyon hasznos hozzá a kis kefe, tartóssága valami csodálatos, nap végére is pontosan ugyan olyan mint reggel, amikor elkészítem vele a szemöldökömet. És tényleg nagyon természetes vele a végeredmény. A hegyező is jó. még soha nem törte ki a hegyét. Lassan elfogy, és nem kérdés hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

anita.szaraz

2018. szeptember 11.

Nekem tetszett, addig a rövid ideig amíg használtam - szemöldök tetoválást csináltattam végül. Jó árnyalatot választottam, hideg barna. Nekem tartós volt (nyáron használtam) és a satírozása is természetesnek hatott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.