Chanel

Ár:   17 990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andiriri, Módosítva: 2014. február 24.

Ár:   17 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzív hidratáló és antioxidáns hatású krém

A Camelia Alba PFA hatóanyag rendkívül intenzíven hidratálja, míg a kék gyömbér antioxidáns hatása megvédi, élénkítő hatása stimulálja a bőr mikrokeringését.

Bettike941

2018. augusztus 8.

Az én bőrömön nem működik jól, pattanásaim lesznek tőle. Az illata kellemes, viszont nekem nem hidratál és nem is tesz csodát a bőrömmel. Pénzkidobásnak mondanám. Egyedül a körtés illata amiért odavagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

szukhentrunk

2018. március 27.

Termékmintám volt belőle és az alapozóval együtt imádtam. Az én bőröm elég Chanel sznob, minden ami Chanel azt szereti. Én kifejezettem szerettem a parfümöt benne. Az alapozóval együtt nagyon jól működött. A nagy kiszerelést is megfogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

lydiaszucs

2017. október 21.

Számomra pénzkidobás volt a krém, az állagát sem szerettem... felkenés után ragadt, nem hidratált megfelelően csak ha extra mennyiséget vittem fel. Szemkörnyékre nagyon hatásos, de csak ezért nem éri meg. Az illata is tulzás, arckrémeknél szeretem ha kevébe parfümös amit magamra kenek.

Nem veszem meg többször!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 21.

Nem veszem meg többször!

annama

2017. április 27.

Az én – egyébként pirosodásra hajlamos – bőröm egy szuper sznob, minden chanelt bekajál, hiába van benne parfüm. A kis applikátorával viszem fel, egy borsónyi mennyiséget kenek el az arcomon és a szemem körül, s egy pillanat alatt beszívja a bőröm, puha lesz, nem marad ragacsos, megszabadít a homlokomon gyakori (amikor nem chanelt kenek rá, hehe) feszülő érzéstől, és jól áll rajta a smink. Szeretem a gél állagát is, könnyebben és dörzsölés nélkül eloszlatható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 27.

Regi84

2016. november 16.

Jól hidratál, kellemes az illata és Chanel :) ha nagyon száraz a bőröm nem ezt használom, de amúgy teljesen jó krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

BagaMary

2016. február 24.

Kellemes texturäju,valoban hüsitö erzest ad es az illata is pompäs.
Megsem birtam sokäig,mert olyannira mäzos-ragacsos volt szäradäs utän,mintha ragasztoval kentem be volna az arcomat.
A ragyogo bör szerintem nem egyenlö a räragadt izzadsägtol csillogo börrel-ennel a kremnel viszont ez volt a vegeredmeny.A mennyei illata miatt kap 1 csillagot,amugy egy het mulva a kukäban landolt e krem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

Kellemes texturäju,valoban hüsitö erzest ad es az illata is pompäs.

juditkaa70

2016. január 3.

A textúrája lágy,az illata kellemes. Mélyen hidratál,üde,friss ,szép kisimult bőrt eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 3.

laanyka

2015. október 23.

uhh de jó illata van ennek az arckrémnek (talán kicsit körtés)...könnyű állagú, friss érzést okoz, nekem jól is hidratált. viszont baromi drága (22 ezer körül vettem), ennél olcsóbban is lehet szuper arckrémet találni (pl. TBS e vitaminos krémje) ezt a krémet azért nehéz szívvel használja az ember minden nap (sztem baromi hamar fogy), ha csak nem milliomos :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

szeliger

2014. április 22.

5 ml minta kevesebb, mint 1 hétig tartott, csak esténként használtam. Finom, friss illat, könnyű gél állag, gyorsan beszívódik, nem irritál, sőt inkább nyugtatja a bőrt. A hidratáló hatása azonban nekem kevés volt, elég sokat felvett belőle a bőröm, így nagyon gyorsan fogy. Nem fogom megvenni, igaz, nem is én az én korosztályom a célcsoport, szerintem huszonéveseknek ideális.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 22.

andiriri

2014. február 18.

Ez a krém egy csodaszer! Nagyon széppé teszi a bőrt. Felkenés után pár másodpercen belül gyönyörű matt, egységes színű, ragyogó bőrt eredményez. Szinte hihetetlen! Felér egy BB krémmel is a hatása. A hidratálása nekem pont jó (kombinált bőr). Nem tömíti el a pórusokat, nem fénylik, nem zsíros, szépen szellőzik tőle a bőröm, nem okoz pattanásokat. Nagyon finom illata van. Legjobb arckrém, kedvencem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

Antioxidánsok: Phytic Acid, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Diglycerin, Butylene Glycol, Sodium PCA, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Polyglycerin-3 , PEG-12, Sodium Hyaluronate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.