Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. november 29.

Lelőhely:   parfümériák, online

A Chanel 2011 őszi kollekciójának 6 gyönyörűséges árnyalatban kapható krémes szemhéjfestéke, melyet végül beemelték az állandó kollekcióba.

Chanel Illusion D'Ombre vs. Essence Stay All Day

andrea91

2019. október 8.

Itt az idő egy update-re. Jelenleg 6 színben van meg, fantasme, ebloui, mirifique, illusoire, epatant és impulsion. De tervezem bővíteni, messze a kedvenc szemhéjfestékem. Önmagában tényleg nem egy kiemelkedő tartósságú termék, de alappal nekem kitart egész nap, és igazán nem nehéz feldobni egy réteg alapot hozzá, mert egyrészt tényleg annyira gyönyörűek, másrészt amúgy is használok minden alá, harmadrészt pedig extra hamar kész van a szemsminkem, nem tudok semmi rosszat mondani róla. Én ujjal viszem fel, szerintem a csillogás így jön át a legjobban, és elég könnyű is eldolgozni így. A Mirifique a kedvencem, egy darabig csak alkalmi sminkhez használtam (és ezzel konkrétan kész is voltam, semmi többet nem igényel a look), de annyira megszerettem, hogy halványabban befogtam napi használatra, és egészem hozzám nőtt, nagyon nagyon ritkán használok bármi mást.
Az ecsete látszólag nem jó semmire, de én befogtam tusecsetnek pár év ide oda pakolás után, és erre szuperül funkcionál, szépen lehet vele rajzolni es a belső, szemzug felőli részen pedig nekem kifejezetten jól kézre áll hogy rövid.

Itt valaki említette hogy neki kiesik, az azért van mert beszáradt. Sajnos ez az egy baja van neki, de igazából így is teljesen jól használható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

eszterrr95

2019. március 25.

Nekem kiesik a kis tartókájából! De így egészben, a tenyerembe tudom tenni a kis korongot.
Lehet, hogy csak nekem nincs szerencsém vagy egyszerűen csak ügyetlen vagyok, de a Chanel szemhéjpúderemnek, púderemnek és highlighteremnek pedig a zára ment tönkre. Nem kattan be...

A termékről:
A 90-es convoitise árnyalat van meg. Egyszerű, de mégis nagyszerű :)
Könnyen eldolgozható és tartós. Nem tapasztaltam, hogy az arcomra potyogott volna.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

A termékről:
A 90-es convoitise árnyalat van meg. Egyszerű, de mégis nagyszerű :)

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. március 17.

Két színem van ebből a szemfestékből, az egyik fotó alapján elég érdekesnek tűnhet, mivel kicsit a téglaszínre emlékeztet (116 Rouge -Gorge), viszont feltéve nagyon kellemes, inkább rose-gold árnyalatú, kissé szaténes finishű, ami a másik, lilás árnyalattal együtt csodaszép (a kép jobb oldalán az alsó termék).
Nekem egész nap fennmarad, eddig még nem próbáltam ki hozzá a kis saját ecsetét, hanem a megszokott ecsettel használom, így is tökéletes.
Szerencsére nem tapasztaltam, hogy ez a két szín porolna.
Azt hiszem, ha szembejön velem valahol, beszerzek még néhány árnyalatot, annyira megtetszett!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 17.

Szerencsére nem tapasztaltam, hogy ez a két szín porolna.

herczegno33

2018. november 18.

Nekem az olajzöld, ès lilás árnyalatok vannak meg. Őrület, hogy milyen tartós tud lenni, az èlènksège megmarad a nap vègère is. Krèmes az állaga, ezèrt szèpen eloszlatható a felületen. Mindig aláhidratálom a szemhèjakat is, utána alapozó, aztán festèk, utána áttetsző fixáló púder. Ajánlom. Sok szemfestèket próbáltam, az alacsonyabb árkategóriából is van kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Miracska80

2018. április 3.

Nekem kék,bordó és ezüst van meg.Szeretem hogy szolidan csillog,az ezüstje meg valami különösen csodás ahogy ad egy kis világos szürkés színt és csillogást a szemhéjamnak.Ugyan nem annyira tartós,meg kicsit porzik ahogy felviszem de ettől nem fogom leértékelni.Én szeretem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

niki23

2018. január 4.

Imádom! Már egy éve megvan, nagyon sokat használom. Szép, erős színei vannak. Kicsit vigyázni kell, mert könnyen csillogni tud tőle az egész arc. Nekem egy estét simán kibír a szememen. Apró negatívum szerintem, hogy túl sok van benne, nem tudom el fogom-e használni valaha

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

umpalumpa

2016. november 18.

Kicsit belerondítok a szép értékelésbe: nem vagyok oda érte igazán. Ha már Chanel tudjon kicsit jobban.
Ha magában viszem fel, akkor 2 óra alatt baromi rondán összetorlódik, de úgy , hogy a pilláim tövében köt ki. Ha teszek alá szemhéjalapozót jobb a helyzet és "csak" 3 óra alatt csúszik el. Harmadik variáció, ha szemhéjalapra viszem, de még a tetjére egy hasonló szemhéjpúdert is felteszek. Így 3 rétegben, hogy ez a termék a szendvics közepén van 4-5 óráig tart. Aztán az egész botrányba fullad. Ez nekem kevés.
A szín nagyon szép, eléggé visszafogott.Az árnyalat: Melody Az állaga finom és könnyen eldolgozható, talán túlságosan is habos-krémes. Cuki az applikátora, szép a kiszerelés, elég nagy a mennyiség. De nagyon macerás. Ha boltban tapizhattam volna, akkor nem jön haza velem. :(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 18.

Szanny

2015. november 16.

Épp tegnap szereztem be a karácsonyi limitált színt, ami a Rouge Noir névre hallgat. Egyszerűen imádom már most! Már egy ideje szerettem volna a kollekciómban tudni, és bár eredetileg a Mirage volt a listán amikor rájöttem, hogy a híres Rouge Noir árnyalat kijön ebben a formátumban tudtam, hogy ő lesz az igazi. Gyönyörű építhető színe van, és az állaga egyszerűen mesés. Tapintásra inkább kicsit hab állagúnak tűnik, könnyű eldolgozni és nem mászkál el napközben sehová. Borsos ára van, de minőségi terméket kapunk és egy kicsi termékkel sokáig megyünk így elfog tartani egy darabig míg elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Pillamilla

2015. november 1.

Nagyon nagy szerelem! Egyelőre három színben van meg, de ez gyarapodni fog még a jövőben :) Egy csodás sötétkék, az Apparition, a lilás-mályvás Utopia és a legújabb kedvenc, egy zöldes-aranyló-csillámló árnyalat, az Épatant. Csodaszép telt színek! A kék nagyon szépen kiemeli a barna szemem, egy kis fehérrel csodálatosan el lehet dolgozni a szemen. A másik kedvenc, az Épatant is nagyon jól kiemel minden szemet, és valóban angyali csillogást ad :) Nagyon jó minőségű, mivel krémes, könnyen felvihető. A letisztult Chanel-csomagolását is imádom! <3 És tartom, minden nőnek kell legalább egy Chanel.. És ez egy alkalmas darab erre :D Viccet félretéve, szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 1.

Ashmatiii

2015. augusztus 16.

Szuper termék. Könnyű felvinni és eldolgozni. Tartós és nem csomósodik. Az ára ugyan elég magas, viszont szerintem megéri, mert egy nagyon jó minőségű sminkterméket kapunk érte, ami nem hagy cserben. Imádom. Már több színben is vettem belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

Emolliensek: Isododecane, Petrolatum
Szilikonok: Polysilicone-11, Polymethylsilsesquioxane
Színezékek: Carmine / CI 75470, Aluminum Powder / CI 77000, Ultramarines, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Felületi hártya képző anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.