KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. november 29.

Lelőhely:   parfümériák, online

A Chanel 2011 őszi kollekciójának 6 gyönyörűséges árnyalatban kapható krémes szemhéjfestéke, melyet végül beemelték az állandó kollekcióba.

Chanel Illusion D'Ombre vs. Essence Stay All Day

herczegno33

2018. november 18.

Nekem az olajzöld, ès lilás árnyalatok vannak meg. Őrület, hogy milyen tartós tud lenni, az èlènksège megmarad a nap vègère is. Krèmes az állaga, ezèrt szèpen eloszlatható a felületen. Mindig aláhidratálom a szemhèjakat is, utána alapozó, aztán festèk, utána áttetsző fixáló púder. Ajánlom. Sok szemfestèket próbáltam, az alacsonyabb árkategóriából is van kedvencem.

herczegno33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. május 25.

Két színem van ebből a szemfestékből, az egyik fotó alapján elég érdekesnek tűnhet, mivel kicsit a téglaszínre emlékeztet (116 Rouge -Gorge), viszont feltéve nagyon kellemes, inkább rose-gold árnyalatú, kissé szaténes finishű, ami a másik, lilás árnyalattal együtt csodaszép (a kép jobb oldalán az alsó termék). Most már nagyon örülök, hogy amikor feltettem eladásra (potom áron), nem volt rá érdeklődés, mert tudom, hogy mennyire jó minőségű festékkel lennék "szegényebb".
Nekem egész nap fennmarad, eddig még nem próbáltam ki hozzá a kis saját ecsetét, hanem a megszokott ecsettel használom, így is tökéletes. Persze ki fogom próbálni a saját ecsetkéjével is, ha már erre is gondoltak.
Szerencsére nem tapasztaltam, hogy ez a két szín porolna.
Azt hiszem, ha szembejön velem valahol, beszerzek még néhány árnyalatot, annyira megtetszett!

Fiorentina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 25.

Szerencsére nem tapasztaltam, hogy ez a két szín porolna.

Miracska80

2018. április 3.

Nekem kék,bordó és ezüst van meg.Szeretem hogy szolidan csillog,az ezüstje meg valami különösen csodás ahogy ad egy kis világos szürkés színt és csillogást a szemhéjamnak.Ugyan nem annyira tartós,meg kicsit porzik ahogy felviszem de ettől nem fogom leértékelni.Én szeretem :)

Miracska80
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

niki23

2018. január 4.

Imádom! Már egy éve megvan, nagyon sokat használom. Szép, erős színei vannak. Kicsit vigyázni kell, mert könnyen csillogni tud tőle az egész arc. Nekem egy estét simán kibír a szememen. Apró negatívum szerintem, hogy túl sok van benne, nem tudom el fogom-e használni valaha

niki23
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

umpalumpa

2016. november 18.

Kicsit belerondítok a szép értékelésbe: nem vagyok oda érte igazán. Ha már Chanel tudjon kicsit jobban.
Ha magában viszem fel, akkor 2 óra alatt baromi rondán összetorlódik, de úgy , hogy a pilláim tövében köt ki. Ha teszek alá szemhéjalapozót jobb a helyzet és "csak" 3 óra alatt csúszik el. Harmadik variáció, ha szemhéjalapra viszem, de még a tetjére egy hasonló szemhéjpúdert is felteszek. Így 3 rétegben, hogy ez a termék a szendvics közepén van 4-5 óráig tart. Aztán az egész botrányba fullad. Ez nekem kevés.
A szín nagyon szép, eléggé visszafogott.Az árnyalat: Melody Az állaga finom és könnyen eldolgozható, talán túlságosan is habos-krémes. Cuki az applikátora, szép a kiszerelés, elég nagy a mennyiség. De nagyon macerás. Ha boltban tapizhattam volna, akkor nem jön haza velem. :(((

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 18.

andrea91

2015. december 22.

Szerintem a minősége nem túl kiemelkedő, persze kellemes állaga van, jó érzés belenyúlni, de pl a catrice tartósabb, stb, nem ragozom. egy videót néztem róla régebben, ahol a blogger hasonló véleményen volt és a "nothing shines like chanel" sorral ki is mentette az egészet. Hát igen, valóban ezért szeretem én is:) 3 színem van, fantasme, illusoire és epatant. Utóbbit sajnos nem tudom kihasználni, de az első kettőt szeretem nagyon, fantasme csodás sima tusvonallal, illusoiret pedig cicaszem nélüli nagyszempillás napokon használom, szépen kiemel minden szemszínt. Az ebloui beszerzeset tervezem még, és akkor teljesen nyugodt lesz a kis lelkem (egyelőre:)).
Az ecsete látszólag nem jó semmire, de én befogtam tusecsetnek legalabb egy két év ide oda pakolás után, és erre szuperül funkcionál, szépen lehet vele rajzolni es a belső, szemzug felőli részen pedig nekem kifejezetten jól kézre all az hogy rövid (de azert egymásba dugva használom:)), jobban tudom kontrollálni a mozdulatot.

andrea91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 22.

Szanny

2015. november 16.

Épp tegnap szereztem be a karácsonyi limitált színt, ami a Rouge Noir névre hallgat. Egyszerűen imádom már most! Már egy ideje szerettem volna a kollekciómban tudni, és bár eredetileg a Mirage volt a listán amikor rájöttem, hogy a híres Rouge Noir árnyalat kijön ebben a formátumban tudtam, hogy ő lesz az igazi. Gyönyörű építhető színe van, és az állaga egyszerűen mesés. Tapintásra inkább kicsit hab állagúnak tűnik, könnyű eldolgozni és nem mászkál el napközben sehová. Borsos ára van, de minőségi terméket kapunk és egy kicsi termékkel sokáig megyünk így elfog tartani egy darabig míg elfogy.

Szanny
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Pillamilla

2015. november 1.

Nagyon nagy szerelem! Egyelőre három színben van meg, de ez gyarapodni fog még a jövőben :) Egy csodás sötétkék, az Apparition, a lilás-mályvás Utopia és a legújabb kedvenc, egy zöldes-aranyló-csillámló árnyalat, az Épatant. Csodaszép telt színek! A kék nagyon szépen kiemeli a barna szemem, egy kis fehérrel csodálatosan el lehet dolgozni a szemen. A másik kedvenc, az Épatant is nagyon jól kiemel minden szemet, és valóban angyali csillogást ad :) Nagyon jó minőségű, mivel krémes, könnyen felvihető. A letisztult Chanel-csomagolását is imádom! <3 És tartom, minden nőnek kell legalább egy Chanel.. És ez egy alkalmas darab erre :D Viccet félretéve, szerintem megéri.

Pillamilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 1.

Ashmatiii

2015. augusztus 16.

Szuper termék. Könnyű felvinni és eldolgozni. Tartós és nem csomósodik. Az ára ugyan elég magas, viszont szerintem megéri, mert egy nagyon jó minőségű sminkterméket kapunk érte, ami nem hagy cserben. Imádom. Már több színben is vettem belőle.

Ashmatiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

balogh.andrea

2015. július 10.

Az Illusiore és most már a New Moon rettenetesen boldog tulajdonosa vagyok - előbbit hónapok hosszas kerülgetése után, utóbbit hirtelen felindulásból, szerelem-első-látásra-benyomás alapján választottam.. Ja, utóbbit félár alatt (köszi, Müller! :) )
Mind a kettő egyszerűen csodaszép; az Illusiore inkább hideg, szürkés; míg a New Moon valóban az Újhold meleg ragyogása egy kora hajnalon.. Egyetlen hibájuk, hogy alap nélkül nálam szinte már-már nevetségesen rövid ideig maradnak a helyükön (már felkenés után potyognak a kis csillámok az arcomra), alappal viszont nagyon szépen tartanak estig is. Ha nem lenne ilyen nagyon drága (mihez képest, persze..), akkor már biztosan több színem is lenne, de ami késik, nem múlik.. :)

balogh.andrea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 10.

Emolliensek: Isododecane, Petrolatum
Szilikonok: Polysilicone-11, Polymethylsilsesquioxane
Színezékek: Carmine / CI 75470, Aluminum Powder / CI 77000, Ultramarines, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Felületi hártya képző anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.