Chanel

Ár:   13 450 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Michelle, az összetevőket feltöltötte: BlueBunny, Módosítva: 2015. október 26.

Ár:   13 450 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Különböző színek, a nagyon természetestől a nagyon mesterkéltig. Enyhe színt ad az arcnak.

Ár: 6500 , Eladó: bfatime
Állapot: Párszor használt, képen látható állapotban, Helyszín: Balatonfüred, fizetés: előre utalás, postán maradó
Ár: 10000 , Eladó: szaknoncsi
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost posta személyes

Alexandra87

2020. június 17.

Az egyetlen pirosítóm évek óta. Nekem nagyon bevált. Még a Müllerben vettem úgy emlékszem. Egy rózsaszínes árnyalatom van belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

szofka77

2020. május 21.

5-6 eve vettem akkor szep szine volt de nem szuper tartos kb 2 ora es lekopik..a neon pink van meg.. mara mar leszaradt a teteje es alig fogott erte lekapartam most meg tulsagosan fog mint a korom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

Marcipancica

2019. november 30.

Nagyon meg vagyok elégedve vele, a színe, fedése, és a finish is csodaszép, könnyű dolgozni vele. Bátran merem ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Monicapandaa

2019. október 28.

Kb 4-5 éve próbáltam ki először a müllerben. Meg aznap vissza mentem hogy megvegyem és nagyon nem bántam meg! Azóta csak ezt használom pirosítóként nagyon jól lehet vele dolgozni és elég tartós is mellesleg az illata is nagyon finom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

sminkesadelle95

2019. október 3.

Gyönyörű, pigmentált és tartós!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Gyönyörű, pigmentált és tartós!

Marcsi66

2019. május 6.

Karácsonyra meglepett vele a "kisfiam" az árnyalat is stimmelt hisz a lányom volt a beszerző,elegance 370,Csodálatos fény és ragyogás ezt kapja aki őt választja,picit csillámos, a szín, elég univerzális,úgy vélem,Nagyon kevésnek tűnik,de ne tévesszen meg senkit,mert tényleg minimális kell belőle,sokáig elég lesz,,és az illata CHANEL,Sminkben nem használom ezt a márkát,de pótolom a parfümjeinél, dizájner vonalon az első,,Pirosítója is tökély,lesz még belőle egy szín amit vszínű h beszerzek.Nagyon tartós,az ecsete viszont inkább korrigálásra hasznos,Ajánlom ,szuper finomítás az arcnak

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 6.

karaibrahimgil

2019. március 2.

190 Angelique és 71 Malice árnyalatokban vettem meg, a fehér bőrömhöz illő, világos árnyalatokban. Előbbi rózsaszínes, utóbbi narancsos-pirosas színtónusú. Összességében elégedett vagyok, mert szépen építhető, láthatóan sokáig elég. Habár maga a mennyiség nem tűnik elsőre soknak, meglepődtem, amikor kiderült, hogy a Clinique Cheek Popja 3,5 grammos (ez négy), ránézésre ugyanis a Clinique-ben van több, és többet is kell használni belőle a hasonló hatás elérése érdekében.
Az ára, hát igen... Chanel. És ha már Chanel és az ár-érték arány, akkor egyértelműen a divatház parfümjeire voksolok. A Joues Contraste a sminktermékeik közül szerintem kiemelkedően jó, mondom úgy, hogy a márka rúzsaival nagyon nem, az alapozóival nem különösebben vagyok elégedett. (A szemhéjfestékei megint inkább jók, a spirálok közül a 3d-st próbáltam, és szeretem.)
Egy tömött, nagy Nanshy pirosító ecsettel viszem fel, másnak is külön eszköz használatát javaslom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

eszterrr95

2019. február 22.

Életem pirosítója! :) Nekem elég volt egy leheletnyit felvinni és máris csodás rózsás arcot varázsolt. Imádtam! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 22.

Izar

2018. december 2.

Update 2018-12-02:
Mióta olyan alapozót használok, aminek a színe tökéletesen illeszkedik a bőrömhöz (Shiseido Synchro Skin Lasting - Golden 2), azóta ez a pirosító is sokkal jobban a szívemhez nőtt (+2 csillag). A bőröm világos oliva árnyalatú, amin szuperül mutat mindenféle hideg pink és fukszia, többek között ő is. Így már tetszik, és fogom is használni (a több tonnányi pirosítóm mellett évente egyszer biztosan sorra kerül :-)), de azért továbbra sem olyasmi, amire maximális pontszámot adnék. Stabil darab, de nem mozgat meg bennem továbbra se semmit.

~~~~~~~~

Douglas-ban vásároltam meg a 360-as Hyperfresh árnyalatot én marha, és akkor ezzel le is lőttem a poént.
Nagyjából ez után a vásárlás után döntöttem el, hogy a Chanel háztól soha többet semmit sem veszek.

Intenzív pink pirosító, aminél nem az intenzitással van a gondom (régóta sminkelek, és van ennél sokkal brutálisabb színű cuccom is), hanem az, hogy teljesen unalmas a termék. Unalmas a szín, unalmas a finish, és semmit nem dob az arcomon, pedig hasonló árnyalatú cuccok jól szoktak állni. Ez viszont valahogy annyira lapos, annyira feledhető, mind színben, mind pedig állagban, hogy el nem tudom mondani. Ezt a drogériás pirosítók 80-90%-a lekörözi, a niche márkák pedig egytől egyig.

A ház rúzsai és szájfényei se győztek meg, a parfümjeiktől világgá megyek, ez pedig csak arra volt jó, hogy feltegye az i-re a pontot.
Két pontot azért kap, mert szép a csomagolás és alapvetően arra azért nem érdemes, hogy a kukában landoljon. De egy ilyen árkategóriájú terméktől sokkal de sokkal többet várok.

Kedves Gabrielle, nagyon sajnálom, de nem leszek visszatérő vásárlód. (Ami tudom, nem okoz nagy törést a lelkedben. :-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 2.

Update 2018-12-02:

~~~~~~~~

drz400

2018. október 24.

72 Rose Initial árnyalat van meg. Jó az illata, szép a csomagolása, de kicsit nehézkes nekem kellő rétegben felvinni, 2-3 még alig látszik meg az amúgy szinte tejfehér bőrömön. Az ecsetével főleg, inkább sajátot használok. Összességében azért szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Parabének: Sodium Methylparaben
Színezékek: CI 12085, Red 6 / CI 15850, CI 15580, Red 7 / CI 15850
Tartósítószerek: Sodium Methylparaben

Bentonite 0 0

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Színezék. Piros.

Kozmetikai szinezék, piros