Best of Beauty 2019

Chanel

Ár:   13 450 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Michelle, az összetevőket feltöltötte: BlueBunny, Módosítva: 2015. október 26.

Ár:   13 450 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Különböző színek, a nagyon természetestől a nagyon mesterkéltig. Enyhe színt ad az arcnak.

Chanel Joues Contraste Powder Blush
Ár: 4500 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: használt, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+600 Ft)
Marcsi66

2019. május 6.

Karácsonyra meglepett vele a "kisfiam" az árnyalat is stimmelt hisz a lányom volt a beszerző,elegance 370,Csodálatos fény és ragyogás ezt kapja aki őt választja,picit csillámos, a szín, elég univerzális,úgy vélem,Nagyon kevésnek tűnik,de ne tévesszen meg senkit,mert tényleg minimális kell belőle,sokáig elég lesz,,és az illata CHANEL,Sminkben nem használom ezt a márkát,de pótolom a parfümjeinél, dizájner vonalon az első,,Pirosítója is tökély,lesz még belőle egy szín amit vszínű h beszerzek.Nagyon tartós,az ecsete viszont inkább korrigálásra hasznos,Ajánlom ,szuper finomítás az arcnak

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 6.

karaibrahimgil

2019. március 2.

190 Angelique és 71 Malice árnyalatokban vettem meg, a fehér bőrömhöz illő, világos árnyalatokban. Előbbi rózsaszínes, utóbbi narancsos-pirosas színtónusú. Összességében elégedett vagyok, mert szépen építhető, láthatóan sokáig elég. Habár maga a mennyiség nem tűnik elsőre soknak, meglepődtem, amikor kiderült, hogy a Clinique Cheek Popja 3,5 grammos (ez négy), ránézésre ugyanis a Clinique-ben van több, és többet is kell használni belőle a hasonló hatás elérése érdekében.
Az ára, hát igen... Chanel. És ha már Chanel és az ár-érték arány, akkor egyértelműen a divatház parfümjeire voksolok. A Joues Contraste a sminktermékeik közül szerintem kiemelkedően jó, mondom úgy, hogy a márka rúzsaival nagyon nem, az alapozóival nem különösebben vagyok elégedett. (A szemhéjfestékei megint inkább jók, a spirálok közül a 3d-st próbáltam, és szeretem.)
Egy tömött, nagy Nanshy pirosító ecsettel viszem fel, másnak is külön eszköz használatát javaslom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

eszterrr95

2019. február 22.

Életem pirosítója! :) Nekem elég volt egy leheletnyit felvinni és máris csodás rózsás arcot varázsolt. Imádtam! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 22.

Izar

2018. december 2.

Update 2018-12-02:
Mióta olyan alapozót használok, aminek a színe tökéletesen illeszkedik a bőrömhöz (Shiseido Synchro Skin Lasting - Golden 2), azóta ez a pirosító is sokkal jobban a szívemhez nőtt (+2 csillag). A bőröm világos oliva árnyalatú, amin szuperül mutat mindenféle hideg pink és fukszia, többek között ő is. Így már tetszik, és fogom is használni (a több tonnányi pirosítóm mellett évente egyszer biztosan sorra kerül :-)), de azért továbbra sem olyasmi, amire maximális pontszámot adnék. Stabil darab, de nem mozgat meg bennem továbbra se semmit.

~~~~~~~~

Douglas-ban vásároltam meg a 360-as Hyperfresh árnyalatot én marha, és akkor ezzel le is lőttem a poént.
Nagyjából ez után a vásárlás után döntöttem el, hogy a Chanel háztól soha többet semmit sem veszek.

Intenzív pink pirosító, aminél nem az intenzitással van a gondom (régóta sminkelek, és van ennél sokkal brutálisabb színű cuccom is), hanem az, hogy teljesen unalmas a termék. Unalmas a szín, unalmas a finish, és semmit nem dob az arcomon, pedig hasonló árnyalatú cuccok jól szoktak állni. Ez viszont valahogy annyira lapos, annyira feledhető, mind színben, mind pedig állagban, hogy el nem tudom mondani. Ezt a drogériás pirosítók 80-90%-a lekörözi, a niche márkák pedig egytől egyig.

A ház rúzsai és szájfényei se győztek meg, a parfümjeiktől világgá megyek, ez pedig csak arra volt jó, hogy feltegye az i-re a pontot.
Két pontot azért kap, mert szép a csomagolás és alapvetően arra azért nem érdemes, hogy a kukában landoljon. De egy ilyen árkategóriájú terméktől sokkal de sokkal többet várok.

Kedves Gabrielle, nagyon sajnálom, de nem leszek visszatérő vásárlód. (Ami tudom, nem okoz nagy törést a lelkedben. :-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 2.

Update 2018-12-02:

~~~~~~~~

drz400

2018. október 24.

72 Rose Initial árnyalat van meg. Jó az illata, szép a csomagolása, de kicsit nehézkes nekem kellő rétegben felvinni, 2-3 még alig látszik meg az amúgy szinte tejfehér bőrömön. Az ecsetével főleg, inkább sajátot használok. Összességében azért szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

Anheszenamon

2018. április 21.

Itt vásároltam nagyon olcsón egy Chanel tesztert Innocence árnyalatban és nem sok jót tudok elmondani róla. Ez egy szép, természetes rózsaszín árnyalat, viszont az én példányom sajnos egyáltalán nem pigmentált. Kb. 10-szer kell végigszántanom rajta az ecsettel, hogy egyáltalán valami látszódjon az arcomon, pedig viszonylag világos a bőröm. Tartósnak sem mondanám, pár órát bír csak rajtam. Ha a többi szín is ezt produkálja, akkor én biztosan nem adnék érte 10-13ezer ft-ot, még féláron sem venném meg. Ennél még egy Milani vagy Maxfactor Creme puff pirosító is ezerszer többet tud és töredék áron. Persze az is lehet,hogy csak az én példányommal van baj vagy csak ez az árnyalat ennyire gyenge. Ez 2 csillagnál többet nem ér nálam, főleg az ár-érték arány miatt. Mert ha egy 1000 ft-os pirosító lenne, akkor nem is várnék tőle többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

kiisviirag

2018. február 13.

Árnyalat: 15 ORCHID ROSE, nagyon szép mély barnásrózsaszín árnyalat, egy kis csilámmal. Nagyon bájos és természetes orcákat lehet vele készíteni. Ez egy alapdarab a neszeszerbe. Simán elég egy, másfél évig is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

bfatime

2018. január 22.

A legjobb pirosító, melyet eddig használtam, nagyon finom rózsa illata van, diszkrét, igény szerint építhető, 170 glacier rose szín van meg jelenleg, nagyon szép rózsaszínes árnyalat, diszkrét csillogással, minimum egy évig kitart, napi használat mellett, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

Manami

2018. január 11.

Mindig is féltem a pirosítóktól, mert a világos bőrömhöz nagyon nehéz volt olyat találni, ami természetesnek hat. De a Chanel termékek többségének természetes a hatása, ezért is imádom. Nem csalódtam a pirosítóban sem, imádom, hogy egy egészséges árnyalatot ad az arcbőrömnek, észrevehetetlenül. Olyan, mintha nem is lenne rajtam pirosító, hanem magától lenne üde a bőröm. Én az illatát is szeretem.
Biztosan újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 11.

Biztosan újra fogom vásárolni!

dorottya96

2017. október 23.

Igazi minőségi pirosító, kedvelem és már lassan el is használom az egészet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

Igazi minőségi pirosító, kedvelem és már lassan el is használom az egészet

Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Parabének: Sodium Methylparaben
Színezékek: CI 12085, Red 6 / CI 15850, CI 15580, Red 7 / CI 15850
Tartósítószerek: Sodium Methylparaben

Bentonite 0 0

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Színezék. Piros.

Kozmetikai szinezék, piros