Chanel

Ár:   13 450 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Michelle, az összetevőket feltöltötte: BlueBunny, Módosítva: 2015. október 26.

Ár:   13 450 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Különböző színek, a nagyon természetestől a nagyon mesterkéltig. Enyhe színt ad az arcnak.

Chanel Joues Contraste Powder Blush
Ár: 4500 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: használt, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+600 Ft)
Ár: 6500 , Eladó: bfatime
Állapot: Párszor használt, képen látható állapotban, Helyszín: Balatonfüred, fizetés: előre utalás, postán maradó
Manami

2018. január 11.

Mindig is féltem a pirosítóktól, mert a világos bőrömhöz nagyon nehéz volt olyat találni, ami természetesnek hat. De a Chanel termékek többségének természetes a hatása, ezért is imádom. Nem csalódtam a pirosítóban sem, imádom, hogy egy egészséges árnyalatot ad az arcbőrömnek, észrevehetetlenül. Olyan, mintha nem is lenne rajtam pirosító, hanem magától lenne üde a bőröm. Én az illatát is szeretem.
Biztosan újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 11.

Biztosan újra fogom vásárolni!

dorottya96

2017. október 23.

Igazi minőségi pirosító, kedvelem és már lassan el is használom az egészet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

Igazi minőségi pirosító, kedvelem és már lassan el is használom az egészet

Annavictoria84

2017. szeptember 25.

Nagyon szeretem, megéri, mert 1 éve megvan.

És minőségi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Nagyon szeretem, megéri, mert 1 éve megvan.

És minőségi.

vgyhugi

2017. szeptember 23.

Csodás, könnyed, szép, természetes

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Csodás, könnyed, szép, természetes

csdora6

2017. június 7.

Annyira örülök, hogy megvettem! Olyan gyönyörű!!! Amikor felkenem egyáltalán nem úgy nézek ki, mint egy bohóc. Könnyű, lágy a textúrája, kellően pigmentált, hihetetlenül tartós és szerencsére úgy érzem, hogy soha nem fog elfogyni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

ritanemeth

2017. február 28.

A pirosító nagyon jól építhető és nagyon szeretem, hogy nem tudok vele elsőre túl sok mennyiséget felvinni. A hozzá tartozó mini ecsetet nem nagyon értem. Első alkalommal azzal próbáltam meg felvinni a terméket de nem lett túl természetes a felvitel. Én indulás előtt (reggel, esti programnál) rakok az alapozóval fedett arcomra és nekem egészen estig kitart, nyilván kopik valamennyit de nem mérvadó. Nekem a 71-es Malice névre hallgató árnyalat van meg, amitől kicsit tartottam mert vannak benne nagyon apró csillámok, de az arcra felvíve ez egyáltalán nem bosszantó. Mindenképpen megérte az árát, hiszen azt gondolom, hogy nagyon sokáig fog még szolgálni. Én személy szerint azt tapasztaltam, hogy egy kicsit porzik, de ez semmit sem von le az értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

relaj

2017. január 9.

Maga a termék egy vizuális élmény, de sajnos nekem a tartóssága olyan volt, mint az Armani pirosítóé: pár óra alatt lepergett az arcomról.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

orsoy

2017. január 1.

Nagyon szeretem ezt a pirosítót. Minden nap használom már rég óta és az az érzésem, hogy sosem fogy el! Az én választásom a 15 Orchid Rose színárnyalat volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 1.

Henike1984

2016. november 27.

Régebb óta használom és nagyon szeretem. Tartós, kevés is elég belőle, finom színe van, nem sok, nem maszatolódik. A hozzá tartozó ecsetet tényleg nem lehet használni, ettől függetlenül nekem 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 27.

editbecker93

2016. november 15.

Ezt a kis csodát születésnapomra kaptam, szerencsére 20% kedvezménnyel, de az ára is így nagyon húzós, de az eddigi tapasztalatok alapják megéri. Nekem a 72, rose initiale árnalat van meg, amit először nagyon világosnak gondoltam, de szerencsére kipróbáltam a Müllerben, és tökéletesen passzol a fehér bőrömhöz. Nagyon természetes, szép színe van, nekem tetszik a pici csillogás is. Ami negatívum, az az ecset, nem lehet vele szépen dolgozni, és sok réteget kell felvinni erősebb szín eléréséhez. A tartósságával elégedett vagyok. Összességében ez egy jó pirosító, remélem, sokáig fog tartani napi használat mellett is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Parabének: Sodium Methylparaben
Színezékek: CI 12085, Red 6 / CI 15850, CI 15580, Red 7 / CI 15850
Tartósítószerek: Sodium Methylparaben

Bentonite 0 0

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Színezék. Piros.

Kozmetikai szinezék, piros