Chanel

Ár:   13 450 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Michelle, az összetevőket feltöltötte: BlueBunny, Módosítva: 2015. október 26.

Ár:   13 450 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Különböző színek, a nagyon természetestől a nagyon mesterkéltig. Enyhe színt ad az arcnak.

Chanel Joues Contraste Powder Blush
Ár: 4500 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: használt, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+600 Ft)
Ár: 6500 , Eladó: bfatime
Állapot: Párszor használt, képen látható állapotban, Helyszín: Balatonfüred, fizetés: előre utalás, postán maradó
Joaninha

2016. október 10.

Sokat hezitáltam, hogy milyen pirosítót vegyek és végül emellett tettem le a voksom, mivel azt mondták a parfümériában, hogy ez a pirosító egy különleges préselési technikával készült, amelynek köszönhetően nagyon könnyű por állaga van, emiatt könnyen építhető, és ami a leginkább megfogott benne, hogy nem törik (még ha le is ejted, akkor sem), vagyis az egészet szépen el lehet használni. Eddig minden ígéret bevált, csodás korall színe van, gyönyörűen pigmentált, igazán tartós, nap végére sem kopik le az arcomról. Plusz pont a csomagolása, amibe egyenesen szerelmes vagyok, nagyon elegáns és még egy plüss védőtok is jár hozzá, ellenben az ecset nem túl jó minőségű szerintem, hullik a szőre. Az árát is visszahozza, mert biztos vagyok benne, hogy évekig kitart, pár hónapja használom napi rendszerességgel, de még alig fogyott belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

canaille

2016. április 2.

Nagy szívfájdalmam, hogy közepes a minősége: nagyon szép színekben kapható, kellemes az illata, minőségi darab, DE nem tartós és nekem kicsit porzik is. Ellenben napi használat mellett is alig-alig látszik, hogy fogyott volna belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 2.

BagaMary

2016. február 24.

Letisztult,elegäns tokja igazi minöseget rejt: közepesen pigmentält, egesz nap fent marad az arcon,az apro csillämszemcsek pedig enyhe highlighteres karaktert adnak neki.A tokbol ärado rozsaillat pedig kifejezetten räerösit a luxus hatäsra.Mäsfel eve vettem a Pink Explosion ärnyalatot,s meg mindig nem ertem a vegere,pedig majdnem minden nap sminkelek.Nem vagyok Chanel fan,de szerintem megeri az ärät.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

Ashmatiii

2016. február 19.

Szamomra ez az a termek,ami nem hianyozhat a taskambol.
Elegans,praktikus es gyonyoru. Hiaba ejtettem le,nem tort ossze es elobb jar le a szavatossaga,mint hogy el tudjam hasznalni. Immar otodjere vettem,mindig mas arnyalatban,de mindet imadtam. Megeri,jo befektetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 19.

Szamomra ez az a termek,ami nem hianyozhat a taskambol.

anitanatalia

2016. február 18.

Alezane árnyalatban van meg. Annyira megszerettem, hogy vettem backup-ot is belőle. Gyönyörű fénye van, nagyon pigmentált és tartós. Megvettek kilóra azt hiszem.
-1 csillag az illatanyag miatt. Nem szoktam illatosított sminktermékeket venni, mert szerintem teljesen indokolatlan és általában irritálja a bőröm. Végigszagoltam az egész sminkkollekciómat, mire rájöttem mitől illatos az arcom. Mivel nem irritál, továbbra is örömmel használom, de tényleg nem értem miért kell bele parfüm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

wircsa

2015. december 2.

Legjobb! Ugyan nem próbáltam még más ilyen kategóriájú pirosítót, de nekem ez abszolút kedvenc. Mindennapokra tökéletes a színe, de erősebben estére is szoktam használni. Én Párizsban vettem a 'love' árnyalatot, ami nagy bánatomra nem ugyanaz, mint amit itthon árulnak. Borsos az ára, de már kb. másfél éve használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

bogibooo

2015. július 15.

Canaille árnyalatban van meg. Gyönyörűen lehet vele dolgozni: szép az árnyalat, kevés kell belőle, gyorsan lehet vele dolgozni és természetes a hatása. Ami a negatívuma (emiatt én két csillagot vonok le, mert egy ca. 14 000 HUF-os pirosítónál ezt nem nézem el): nagyon porzik és nem tartós. Délig bírja reggel 7-től különösebb arcon történő matatás nélkül. Kár érte, nagy kedvenc lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 15.

SzaboAnna

2015. május 4.

Kedvenc, nagyon szeretem nem túl erős nagyon szép a fénye, minden nap ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

Cipriana

2015. február 18.

Nagyon sokat hezitáltam, hogy megvegyem-e, de végül karácsonyra megkaptam. A 71- es "Malice" árnyalat boldog tulajdonosa vagyok, csodaszép, különleges szín. Igaz, hogy eléggé porzik, de tartós és nem irritál. A hozzá tartozó ecsetke felejthető, én "rendes" nagy ecsettel használom. Illetve szerintem a műanyag tokja elég gagyi (pláne mondjuk, ha összehasonlítjuk a Clarins-szal), nem az a szuper strapabíró darab, de összességében szerethető pirosító ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 18.

eveheart

2015. január 13.

a kedvenc pirosítóm, előtte a bourjois-t használtam, de gondoltam beruházok egy drágább darabra, hisz nem 1-2 hónapra vesz pirosítót az ember lánya. azt hiszem, ő jó pár évig hű társam lesz. gyönyörű a színe, nagyon szépen mutat a bőrön, elképzelni sem tudok jobbat. (71 malice)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 13.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Parabének: Sodium Methylparaben
Színezékek: CI 12085, Red 6 / CI 15850, CI 15580, Red 7 / CI 15850
Tartósítószerek: Sodium Methylparaben

Bentonite 0 0

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Színezék. Piros.

Kozmetikai szinezék, piros