Chanel

Ár:   13 450 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Michelle, az összetevőket feltöltötte: BlueBunny, Módosítva: 2015. október 26.

Ár:   13 450 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Különböző színek, a nagyon természetestől a nagyon mesterkéltig. Enyhe színt ad az arcnak.

Chanel Joues Contraste Powder Blush
Ár: 4500 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: használt, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+600 Ft)
Ár: 6500 , Eladó: bfatime
Állapot: Párszor használt, képen látható állapotban, Helyszín: Balatonfüred, fizetés: előre utalás, postán maradó
tm

2015. január 10.

Eddigi legjobb pirosítóm. Jól pigmentált. egy mozdulat és az ecseten van, onnan pedig még egy és már az arcon.. Nagyon sokáig elég. Nem cserélem le!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 10.

szeliger

2014. szeptember 25.

160 Innocence. Vegyes érzelmekkel írok erről pirosítóról. Elsőre a hozzáadott kis ecsettel próbáltam, tragikusan porzott, az egész dobozkát befedte a pirosító. Ennek alapján a kis ecsetke használaton kívül került, csak vészhelyzetben és akkor is csak nagyon óvatosan lehet bevetni. Az illata nekem nem tetszik, szerencsére nem sokáig érezni. A szín nagyon jól eltalált árnyalat, de nagyon halvány. Ez előnye is lehet, mert túladagolhatatlan, legalább négyszer kell felvinnem, hogy látszódjon, pedig elég világos a bőröm (N20), a végeredmény viszont tényleg tetszetős. Tartósságát sem nagyon dicsérhetem, estére már nemigen van nyoma az arcomon. Távolról sem csodaszer, jobb minőségre számítottam, de a színárnyalat miatt jól ki tudom használni, jóindulattal négy csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 25.

andrea.horvath79

2014. augusztus 16.

Szerelem, szerelem, szerelem! A legjobb pirosító. A 71- es Malice árnyalatot használom, ami egy gyönyörű barack- pink árnyalat. Erősen pigmentált, felvitel előtt le kell ráznom az ecsetet. Természetes, nem bohóc arc az eredmény.
Drágának tűnhet, de egy Chanelt nem egy szezonra vesz az ember.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

Drágának tűnhet, de egy Chanelt nem egy szezonra vesz az ember.

Misslamotte

2014. augusztus 1.

Már két éve használok Chanel pirosítókat és csak pozitívat mondhatok róluk. Az áruk igaz elég magas, de egy kis "dobozka" több mint fél évig elég volt, úgy, hogy napi szinten ketten használtuk egyszerre. Csodás a színük, tartósak és nem okoznak irritációt. Az érzés pedig, hgy egy ilyen luxuskozmetikummal kényeztetem maga, nagyon klassz, nem beszélve az elegáns csomagolásról ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

Keesia

2014. június 8.

86 Discrétion nevezetű halvány rózsaszín árnyalatban birtoklom.
Imádom a színt, a tartósságát, és a textúráját is: több helyen olvastam, hogy az eddigi EU-s (jobban mondva nem US) kiadásokhoz képest ez már nem olyan "kapargatni való". Összehasonlítási alapom nincs, mert ez az első példányom, de tökéletesen elégedett vagyok vele e tekintetben is. :) A pigmentáltsága is fantasztikus, hiába halvány szín, alig kell hozzáérinteni az ecsetet felrakásnál.
A szín mellett szép fényt is ad az arcomnak. Az illata, és természetesen a csomagolása is tökéletes, valamint az ecset is szuperül használható szükség esetén!
Egyszóval: SZERELEM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 8.

86 Discrétion nevezetű halvány rózsaszín árnyalatban birtoklom.
Egyszóval: SZERELEM!

marek.adrienn

2014. március 23.

Két napja vettem a 64-es Pink Explosiont. Gyönyörű, tartós, nem irritál, tökéletes. Ha valaki A pirosítót keresi mindenképp próbálja ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 23.

kismag

2014. február 17.

Valószínűleg a leghalványabb árnyalatra sikerült szert tennem ("Tea Rose"), első látásra nem tűnt ennyire világosnak. Ezért magában csak akkor tudom használni ha hulla sápadt vagyok (tél közepe és betegség). Highlighterként használom erősebb pirosítók fölé. Amúgy nagyon kellemesen fénylik, szeretem, hogy szép fényt ad az arcomnak (nem szeretem a lapos-matt arcot) és szuper-tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 17.

bglrk

2014. február 17.

Nagyon tartós, akár alapozóra akár rögtön a bőrömre teszem. Imádom az illatát és a színeit. Megéri az árát! Nagyon sok ideig elég, barátnőmnek és nekem is megvan két éve és még mindig van benne! Pedig gyakran használjuk! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 17.

diana35a

2014. február 1.

Petula színben vettem már jó két éve, és még mindig tele van!
Pedig gyakran használom. Finom , nem hivalkodó, de jól látható rószaszín árnyalat, pont jól áll a fehér bőrömhöz.
Az ecsetet elvesztettem, de más ecsettel is könnyel használható, kétszer kenem, akkor jó intenzív színe lesz, nekem így előnyös.
Ha elfogy újra ezt választom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 1.

Petula színben vettem már jó két éve, és még mindig tele van!
Ha elfogy újra ezt választom.

palffybogi2002

Korcsoport: < 18
2013. december 15.

Nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2013. december 15.

Nagyon jó!

Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Parabének: Sodium Methylparaben
Színezékek: CI 12085, Red 6 / CI 15850, CI 15580, Red 7 / CI 15850
Tartósítószerek: Sodium Methylparaben

Bentonite 0 0

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Színezék. Piros.

Kozmetikai szinezék, piros