Chanel

Ár:   €112   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tubereuse, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 18.

Ár:   €112
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2018

Illatösszetevők: tangerin, grépfrút, bergamott, citrom, narancs, gyöngyvirág, neroli, zöld jegyek, fehér pézsma, pacsuli

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Tarzicia

2020. augusztus 10.

Frissítő, citromos, enyhén kesernyés kezdet, olyan, mint egy hűsítő limonádé elegáns kristálypohárban, a szélén kristálycukorral, nagyon élethű, összefut az ember szájában a nyál. Aztán rajtam egy az egyben Guerlain Eau De Cologne Imperiale lesz, régies hangulatú, unisex, citrusos kölni illat. Kb fél óráig tart ez a fázisa, aztán átveszi az uralmat a pézsma. Nem rossz, de nekem egy idő után már unalmas, szinte nyomasztó. Lehet, hogy a gyöngyvirág sokat segített volna rajta, de én egy szálat sem találtam benne. Mint ahogy pacsulit sem.
Jó minőségű illat, de a hatósugara borzasztó gyenge, alig érezni belőle valamit. Szerintem hasonló friss, citrusos, nyári illat rengeteg akad, ami tartósabb és különlegesebb is nála.
Chanel vagy nem Chanel, ez nekem nem jött be, csak egy hármast kap.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Chanel vagy nem Chanel, ez nekem nem jött be, csak egy hármast kap.

Verona5

2020. augusztus 1.

Nagyon tetszik, számomra ő az exclusive vonalban kiadott Chanel Chance eau Fraiche - nyári frissítő, kicsit erdős illat.
De vajon hol van benne a gyöngyvirág? Rajtam egy borókás / fenyős vonal jön elő, nem is értem!
Sajnos a hatósugara elég gyengus, de nagyon tetszik, úgyhogy csakis az ár/érték alapján megy a négy pötty.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

senskin

2019. február 10.

Csodás, mint a széria többi darabja is. Úgy érzem, sose megy le a nap, amikor Ő itt van velem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 10.

szeliger

2018. szeptember 24.

Az illat jó, csak bátortalan. Olyan, mintha a készítője nem merné felvállalni, amit összerakott. Olyan, mint amikor valaki okosakat mond, de alig hallani a hangját, mert az megremeg és bizonytalan. Egy halvány fuvalat az egész, kifújjuk, hopp, már el is illant. Persze, azért amikor az orromat hozzánövesztem a bőrhöz, akkor érezni a finom citrusokat azon a meleg pézsmás alapon, szép kerek, harmonikus az egész, de már két centi távolságból sincs nyoma az illatnak, illatfelhőről itt szót sem tudunk ejteni. Kár érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Tubereuse

2018. július 29.

Nagy talány. Mit akartak ezzel az illattal? Citrusos gyöngyvirág, mely utóbbit én nem kedvelem, de nem ez a hibája. Van valami ananászos felhangja, ami a végső halálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 29.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Citral, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Geraniol, Farnesol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 14700

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)