Chanel

Ár:   €112   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tubereuse, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 18.

Ár:   €112
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2018

Illatösszetevők: rózsabors, narancs, bergamott, citrom, petitgrain, neroli, írisz, rózsa, geránium, ylang-ylang, vanília, tonkabab, benzoin, nőszirom gyökér, ibolya, fehér pézsma

Chanel Les Eaux De Chanel Paris-Venise EDT FÚJÓS
Ár: 5 ml 2500 Ft, 10 ml 4800 Ft , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml vagy 10 ml, frissen átfújva üveg parfümszóróba, Helyszín: Pécs, fizetés: lásd a leírásban

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Tarzicia

2021. június 4.

A Les Eaux sorozat a Chanelnek szerintem semmilyen szempontból nem erőssége. Közülük egyik sem olyan, amiért érdemes lenne elmenni a világ végére, és a tartósságuk is hagy némi kívánnivalót maga után.
Nekem mind közül a Paris-Riviera tetszik a legjobban, de igazából tőle se vagyok elájulva. Finom, friss, hétköznapi, szaladgálós kis illat, főleg tavaszra, nyárra, de amúgy semmi extra. A Jour d' Hermès pl. majdnem ugyanazt tudja.
(Létezik már egy ötödik Les Eaux is, a Paris-Édimbourg, érdekes lehet a levendulával.)
Ez a Paris-Venise volt a legutolsó, amit kipróbáltam a négyből. Nekem ez egy nagyon nagy NEM. Pedig az eleje annyira szép...de pár perc alatt egy borzalom lesz belőle.
Én teljesen mást érzek, mint az előttem szólók. Ez az illat nekem egysíkú, hideg, enyhén púderes, rámenős pézsma. És ennyi. Sehol az ylang-ylang, sehol a rózsa, sehol az ibolya, vanilia és tonka meg pláne. Se nem orientális, se nem virágos. A Coco meg aztán végképp nem jut eszembe róla.
Vagy döglött volt a mintám, vagy csak rajtam viselkedik így ez az illat. Észrevettem, hogy a bőröm hajlamos felerősíteni ezt a fehér pézsma nevű illatjegyet, bár papírzsepire fújva sem volt más.
Eleinte úgy tűnt, hogy a tartóssága még gyengébb, mint a többié a sorozatból. Most nem is lett volna baj. De egy fél óra pihenő után újult erővel vágott orrba az a fránya, erőszakos pézsma, és még órákig nem tágított. Lemosni se lehetett.
Ennél még a hasonló karakterű Les Exclusifs 1957 vagy No.22-es is jobban tetszett, pedig egyik se az esetem. De bennük legalább megvan az a kifinomult elegancia, az a luxusérzés. Az az utánozhatatlan Chanel-stílus. Ennek itt a nyomát nem látom.
Jegelem egy időre a dolgot, de valamikor majd még próbát teszek vele. Nem akarom elhinni, hogy egy Chanel lehet ennyire rossz is.
Addig két csillagot adok. És ez a márkának, a letisztult megjelenésnek és a parfüm színének szól. Sajnálom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 4.

Myrtle

2021. május 28.

Minőségi, kifinomult, luxus nyári kis csoda. Kissé emlékeztet a Dior Escale aux Marquises-re, tengerparti nyaralást és libbenő nyári kelméket idéz, de az egyes összetevők sokkal jobban összeolvadnak, és (ne kövezzetek meg!), szerintem jobb minőségűek is. Miután tudjuk, hogy a csodás franciaországi Grasse-ban és egyéb nagy múltú virágültetvényeken teremnek a Chanel alapanyagai, ezen nem is csodálkozom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 28.

Marcsi66

2021. február 25.

Na ki a király?Természetesen Chanel,nekem oly annyira,h meddő vita lenne csak részemről,ha valaki mást állít,( tudom h a sznobsággal egyenlő,a márka imádata) "De ott egye meg a fene" ahogy az anyám mondta mindig,ez legyen a legnagyobb gondod az életben,,,én ugyanezt vallom,és csakis az ismerőseim,szeretteim véleménye számít,Nagyon együttműködő a bőrömmel,az ízlésemmel ez a parfümház,örülök ennek is,ismerkedés szintjén vagyunk még,.Érdekes h Coco Edp még nincs a kollekciómban,de tervezem h majd lesz,,,Látom már Tubereuse megelőzött,ugyanazt érzem ezzel az illattal kapcsolatban,mint ő.Coco Edp és L' eau elegye,de mégis sikerült az önállóság,Csodálatos friss üde arc,enyhén púderezve,olyan jóravaló ez a szépség,közelebb kell férkőznöm hozzá,h nekem is jusson ,,,ilyesmi hatás,nem túl édes,a púderesség mellett,friss virágok,nagyon enyhe fanyarsággal.
tartóssága is rendben,ajánlom mindenkinek,( ha modern klasszikus vonal bejön)

UP,Mert rózsaszínűbe akarom látni a világot!! és nem FEKETÉBEN! Már egy ideje ezt a színt kívánom csak,pasztelles-rózsa amit szeretek magamon,ilyen jellegű parfümöket is vettem ,Na őt még nem ,továbbra is fújósom van belőle,de ha elfogy MFK Amyris Femme ,ő lesz az utódja,,,,tartósságára panaszkodtak fragin,többen azt is írták jó lenne EDP kiadásban,,,,rajtam mint nagy "vízhiányos" viszont roppant tartós

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 25.

tartóssága is rendben,ajánlom mindenkinek,( ha modern klasszikus vonal bejön)

banyadék

2020. május 10.

Pici minta útján ismerkedem vele. Nagyon finom virágos, nőcis illat. Nekem olyan, mintha a Poudré-t és a Vive-t összekeverték volna, ami egész jó elegyet alkot. Maga az illat ötcsillagos, nekem nagyon tetszik, a tartóssága viszont rajtam kb. egy-két óra és azt is csak én érzem. Szégyen ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 10.

Verona5

2020. május 9.

Sajnos csak blatteren tudtam még megillatolni, azon viszont rendkívül ígéretes gyönyörűség!
Puha, púderes, fehérvirágos, halványrózsaszínű igazi luxus-illat minőségi összetevőkből.
Ezzel nem lehet félrelőni ajándékként sem, mert annyira egyben van, bármikor hordható darabnak érződik.
Remélem, lesz alkalmam személyesen az folyadékhoz is! :)
Addig is megy az öt csillag, nem véletlenek az alábbi vélemények!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 9.

Remélem, lesz alkalmam személyesen az folyadékhoz is! :)
Addig is megy az öt csillag, nem véletlenek az alábbi vélemények!

Chirmook

2020. április 14.

Húú..ez a szerelem nagyon beütööt. Nem szeretem a Chaneleket!!! De erről nem gondolnám, hogy Chanel, olyan szép. Ahogy az írisz nászba lép a narancsvirággal, egy olyan fantasztikusan finom púderes-virágos illat jön létre, amit nem győzők szagolni. Sajnos nem túl tartós (4 óra kb) és a vetítése is eléggé bőrközeli, de régen gyönyörködött az orrom ennyire parfümben. Nagyon minőségi és rendkívül nőies, finom. Irodába vagy olyan alkalomra, mikor nem kell beillatosítani az egész teret, kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 14.

Timi27

2020. január 14.

Kellemes, elegáns, friss, virágos illat, enyhe púderes leszáradással. Nem nagyon szeretem a virág illatú parfümöket, de ez nem túlzóan virágos, nem érzem úgy, hogy egy komplett virágcsokor van rajtam. Szépen simulnak egybe az összetevők, egész nap kellemesen leng körbe. Minőségi, luxus illat, szerintem minden évszakban nagyon jó hordani :) mindig jókedvre derít :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 14.

Kisangyalcsillag

2019. július 19.

Imádom a Chanel ház exkluzív illatait.♥️ Nincs kompromisszum. Az elejétől a végéig tökéletesek. Kifinomultak, ízlésesek, egyszerűen nagyszerűek. Az üvegeik is csodásan letisztultak.
Ez a kis pihe puha virágos szellő is tökéletes. Annyira szépen simulnak egybe a virágok a vaníliával és a pézsmával, hogy szinte hihetetlen. Folyton a csuklómon lógok. Állítólag tavaszi- nyári illat, de szerintem mind a négy évszakban tökéletes választás lehet a mindennapokban. Én legszivesebben minden nap ebben fürdenék... csak ne lenne ilyen drága...😖 Bár, ha a tetemes mennyiséget (125ml) is figyelembe vesszük, máris nem olyan drága. Sok említésre sem méltó mainstream parfüm is ennyibe kerül...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 19.

googles

2019. július 13.

Vadiúj szerzemény, kiegyensúlyozott friss orientális, nyári illat. Imádom. Persze Chanel-sznob vagyok, nem csoda, hogy odavagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 13.

Svetlana

2019. május 11.

Kellemes, finom púderes-virágillat, a maga frissítő voltában. Coco-ra nem emlékeztet, vmi másik parfümre viszont igen, ami ehhez hasonló volt és régebben használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 11.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citral, Coumarin
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200, CI 60730, CI 14700

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.