Chanel

Ár:   $350   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   2019 márciusig USA, utána Chanel Boutique   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tubereuse, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 18.

Ár:   $350
Lelőhely:   2019 márciusig USA, utána Chanel Boutique

Illatcsalád: fűszeres - virágos

Fejjegyek: rózsabors, koriander, fehér pézsma, bergamott, aldehidek

Szívjegyek: narancsvirág, fehér pézsma, jázmin

Alapjegyek: vanília, méz, fehér pézsma, cédrus, kasmír, flórenci nőszirom

Ár: 2,5ml/ 1.900ft 5ml/ 3.500ft 10ml/ 6.800ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5 vagy 10ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.
Parfümszóróban 🌺 Chanel Les Exclusifs De Chanel 1957 EDP
Ár: 3400/6800 ft + posta/fox , Eladó: riatai
Állapot: 5/10 ml, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyes átvétel, posta, fox

Dark Purple

2021. szeptember 30.

Elegáns, virágos szépség, rajtam csak mértékkel puhul be, de ezt nem rovom fel neki, elvégre egy Chanel Exclusifs illatnak legyen tartása. :D Leginkább tavasszal-nyáron szeretem viselni, hideg időre a fajsúlyosabb parfümöket részesítem előnyben. Csak azért kap négy csillagot, mert az Exclusifs szériából vannak olyan parfümök, amiket még nála is jobban szeretek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

gladiola

2021. március 19.

Szenzációs illat, nálam is kedvenc kategória!
Ajándékba kaptam, de akitől kaptam, szintén beleesett - az ellenkező nemből. Úgyhogy kénytelen-kelletlen (nem ám, örömmel!!) kimértem neki kis parfümszóróba. Aztán ossza be! Többet nem adok! (Nem ám, adok majd, ha kér még)
Nos az első érdemi véleményem: urak is használhatják szerintem. Zseniális illat!
Emellett tényleg van vmi retro beütése: semmiképp nem a mai szirupos vonalat képviseli, viszont tényleg megidéz vmi békebeli, ám általam mégsem ismert hangulatot (50-60-as évek), amit már csak filmeken lát max. az ember.
Nekem is inkább egy friss illat, nagyon friss,talán hűvösnek is nevezhetjük és élesnek és vitathatatlanul elegánsnak is. Nyári illat nekem is és bevallom, hogy néha aromaterápiaként az ágyneműre is fújok belőle, mert imádom forgolódás közben is vagy reggel ébredéskor beszippantani.
Télen nem használnám, nem úgy mint pl. a Chance Eau Vive-t (mert az nagyon bejött hidegben is), pont azért nem, mert van benne él és karc. De nagyon klassz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 19.

Szenzációs illat, nálam is kedvenc kategória!

Timi27

2021. február 6.

Chanel rajongó vagyok, ez már nem vitás :) ez egy friss, elegáns, nagyon szép illat. Abszolút nem édes, vanília sehol sincs rajtam, viszont rózsabors, bergamott , aldehidek, cédrus igen.. Chaneles elegancia.. Első öt közé bekerült nálam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 6.

Tubereuse

2019. április 15.

Update: közel egy havi folyamatos viselése óta el tudom mondani, hogy okozhat meglepetéseket. Egy fás-pézsmás finomság. Amin biztosan sokat szelidítettek, hogy a mostanság divatos “iroda kompatibilis” illat legyen belőle.

Tartóssága a sorban lévő többi társaihoz képest is jó, reggel 2-3 fújás és estig kitart.

—————

Legnagyobb kritikája, hogy a Bois Des Iles, a No. 22. és a Beige trió mixe. Túlontúl elfogult lennék a Házzal, ha azt mondanám nincs benne igazság.

No. 22-ből hozza az aldehidet, rózsaborsot.
Bois Des Iles-ből a pézsmát, és a cédrust. A Beige-ből pedig a rengeteg mézet.

Szerencsére az illat minden egyes rétegébe belecsempészték a pézsmát, így az letompítja - de nem butítja - az illatot egy púderes közegbe.

A Les Exclusifs sorozatban nem Ő lesz az ász, a meghökkentő egyediség. Mégis vonzó, a Chanelek DNS-ét hordozó iriszes elegancia.
Nyár lesz a neki való évszak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

—————

No. 22-ből hozza az aldehidet, rózsaborsot.
Bois Des Iles-ből a pézsmát, és a cédrust. A Beige-ből pedig a rengeteg mézet.

Nyár lesz a neki való évszak.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Hydroxycitronellal, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Eugenol, Citral, Geraniol, Farnesol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.