Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 19.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 1920

Illatcsalád: virágos-zöld

Illatjegyek: zöld jegyek, virágos jegyek, fű, bőr

800 Ft Chanel Les Exclusifs De Chanel Bel Respiro
Ár: 800 Ft / db , Eladó: Kincskereso
Állapot: Teljesen új, gyári 2 ml-s, fújós minta, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás utàn posta, foxi
800 Ft Chanel Les Exclusifs De Chanel Bel Respiro
Ár: 800 Ft/db , Eladó: Kincskereso
Állapot: Vadi új, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás után posta, foxi
Kisangyalcsillag

2019. július 6.

Az egyik legjobb zöld illat, ha nem a legjobb. Mestermunka Chanel módra. ❤ Erőteljes zöld kezdés, ami nagyon bőrközelivé válik. Szillázsa gyenge, de ezek a zöld illatok általában nem is csíkhúzósak, amit én kifejezetten szeretek bennük.
Zöld jellege végig megmarad, ami olyan különleges puha púderességbe szárad le, ami nagyon tetszik az orromnak.
Sajnos a tartóssága nagyon gyenge, de ettől függetlenül max csillag, mert gyönyörű illat❤❤❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

Parfuwoman

2019. április 26.

Rajtam ez nem Cristalle Eau Vert, hanem Coco noir, ami a gyűjteményem része és nagyon szeretem. A hasonlóság 90%-os, nekem a Coco noir sokkal jobban tetszik, abban a bergamott frissé varázsolja az illatot, nem hat olyan porosnak, mint ő. Tartóssága a Bel respirónak viszont nem túl jó, 5-6 óra alatt eltűnt rólam, míg pl. a Beige egész nap kitartóan csücsült a kézfejemen és folyamatosan változott. A Chanel Exclusif line-ból 5 illatot próbáltam eddig: Bel respiro, Beige, No.22,La pausa, Eau de cologne. Egyik sem nyerte el a szimpátiámat, pedig adtam nekik esélyt és persze a bőrömön próbáltam, amúgy én már elég régóta nem használok blattert, mert nem mutatja a teljes képet. Összességében a Beige-t találom kiemelkedőnek: tartós és változik, sokat fejlődik a bőrön. Nem az én korosztályomnak lett kitalálva szerintem a Les Exclusif line, pedig nem szeretem sem a cukorkás, sem a gyümölcsös illatokat és a Coco noir is elég mature, elegáns illat, mégis imádom. Bel respiro a tartósság és az egyediség miatt tőlem csak egy 2*, pláne, ha a Beige-nek is csak 3*-ot adtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 26.

karaibrahimgil

2018. november 10.

Nem gondoltam volna 20-as éveimben, hogy valaha is tetszeni fognak a Chanel illatai. Most, hogy heteken belül krisztusi korba lépek, és anya vagyok, megváltozott bennem valami. Amit pár évvel ezelőtt porosnak és öregesnek találtam volna, mára rabul ejtett. Igaz ez ruházkodásra, sminkre és a parfümökre is. Elkezdtem gyűjteni a Chanel illatait. Ehhez a különlegességhez, pontosabban a Bel Respiro fújós változatához Nina 69 által jutottam hozzá. Aki ismeri és szereti a Cristalle Eau Vert-t, szeretni fogja ezt is, mert nem sokban különböznek egymástól. Habár első kifújásra érezhetően más a kettő, leszáradáskor szinte egynek hatnak. Annak ellenére, hogy a Bel Respiro nem tartalmaz citrusos jegyeket, az Eau Vert pedig bőrt (amit általában megérzek, és nagyon nem szeretek).
Nem tudom, mi van velem, de már úton van a No 19 Poudre, és tetszik a No 5 L'Eau. Ha már a sima No 5 előtt is csodálattal fogok adózni, azt hiszem, végképp elveszek... vagy megérek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Citral, Benzyl Benzoate, Isoeugenol, Farnesol, Eugenol, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.