Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mczirjak, Módosítva: 2021. november 2.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: viragos-aldehides

Illatjegyek: grassi jázmin, rózsa, ylang-ylang, amber, pacsuli, írisz, neroli

Chanel N°5 Premiere
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Tarzicia
Állapot: 5/10 ml frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Banki utalást követően Foxpost (esetleg posta)
Chanel N°5 Premiere (2008) fújós
Ár: 3 ml 3500 Ft + postaktg , Eladó: Lin
Állapot: Üveg fújósba átfújva, Helyszín: --, fizetés: Utalás beérkezése után postázom

Mildi

2013. április 30.

A drága Dorka főnöknőmtől (ő ajánlotta a Krémmániát is) kaptam egy parfümmintát, mert számára túl "nyanyás" volt ez az illat. Hát én azonnal a megszállottja lettem! Nagyon rafinált, kifinomultan szexi és előkelő illat! Érettebb nőkhöz illik, és elegáns öltözékhez. Ugyanakkor modern és szofisztikált. Vettem is egyet, de csak különleges alkalmakra használom. Abszolút a kedvenc illatom.

Update: Azóta se találtam ennél csodásabb parfümöt. Örök kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 30.

Update: Azóta se találtam ennél csodásabb parfümöt. Örök kedvenc!

hajasbaba

2013. április 2.

Anyukám parfümje. Neki annyira jól áll, imádom rajta. Én még túl fiatal vagyok hozzá. Elegáns ruhákhoz, magassarkúkhoz illik:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

lumiukko

2012. szeptember 12.

Nekem ez a kedvenc Chanel parfümöm (3 féle van), de ehhez hozzátartozik az, hogy a páromnak és anyukámnak viszont ez tetszik a legkevésbé a többihez képest. Elég karakteres illat, szóval megértem, ha valakinek nem tetszik, de én akkor is imádom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 12.

amarcord

2012. szeptember 8.

nekem alkalmi parfüm, és feldobja a hangulatomat is, ha rajtam van, finom:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 8.

nekem alkalmi parfüm, és feldobja a hangulatomat is, ha rajtam van, finom:)

moncsi29

2012. május 18.

Nekem ez a parfüm volt a tegnapi nap meglepetése.
Kifújtam belőle,nagyon tetszett.Magamon is kipróbáltam,még jobb volt az összhatás.
Amennyire hadilábon állok a sima ötössel,ez pont az ellenkezője,első perctől imádom.
Ma magamra fújtam(pedig ez is egy tűsarkús illat),mindenki megkérdezte mi ez a csoda rajtam.
Lehet hogy érek az ötösre?:)
Ettől függetlenül a különleges alkalmak illata lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 18.

Nekem ez a parfüm volt a tegnapi nap meglepetése.
Lehet hogy érek az ötösre?:)
Ettől függetlenül a különleges alkalmak illata lesz.

Michelle

2012. március 22.

18 éves korom óta ezt használom, számomra ez "A" parfüm. Nagyon tartós, szerintem egész nap és bármilyen helyzetben viselhető illat, de vigyázni kell az adagolással. Aki először próbálja, érdemes a bőrén kitapasztalnia, tesztcsíkon megtévesztő lehet. Mint az eddigi vélemények mutatják, erősen megosztó. Azonban ha valaki szereti az ehhez hasonló illatokat, életkortól függetlenül a rajongójává válhat.
Frissítés: Pancimancinak igaza van, én is egy kalap alá vettem a kettőt, a figyelmetlenség mellett valószínűleg azért is, mert nem külön illatként gondolok rá, hanem csak egy könnyebb verzióként. Ezt a változatot kb. 4 éve használom, mióta kipróbáltam, jellemzően inkább a tavaszi-nyári időszakban gyakrabban választom, korábban viszont jópár évig csak a klasszikus változatát használtam. Az Eau Premiere talán könnyebb, frissebb, modernebb, de szerintem épp olyan elegáns, mint az eredeti parfüm. A korábban írtakat továbbra is fenntartom, változatlanul nagyon szeretem őket és ha akarnék, sem tudnék választani a kettő közül, csupán a hangulatomtól függ, hogy éppen melyik után nyúlok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 22.

Linca

2011. december 29.

Finom , púderes, elegáns illat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. december 29.

Finom , púderes, elegáns illat!

magnes

2011. november 21.

Nagyon nehezen tudom elhinni, hogy ez ennyi embernek bejön... :S Számomra mindig is egy olcsó kölni hatását keltette, holott a parfümnek eleganciát kéne sugároznia. Magamon nem tudnám elviselni, másokon is csak kényszerből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 21.

momo

2011. szeptember 24.

Kedves bogibooo! Sajnálom, hogy olyan helyzetbe kényszerülök, hogy egy felnőtt embert figyelmeztetnem kell a megfelelő viselkedésre. Ha jól sejtem, ez egy nyílt fórum és ha nekem az a véleményem, hogy ezt az illatot "viselni kell", akkor azt illene tiszteletben tartanod, még ha nem is értesz vele egyet. Ilyen hangnemben minősíteni (lásd "nagyvilági dumák") kifejezetten ordenáré és nem is ide való. Itt a termékeket véleményezzük, nem a felhasználókat. Lehet, hogy felétek "dumálni" szoktak, felénk a véleménynyilvánításnak az ostoba módját hívják így. Sajnálom, hogy ezen az oldalon ilyen becsmérlő szavak is helyet kapnak.
Hogy ne legyen teljesen off: nyári melegben is kipróbáltam az illatot, teljesen jól működik, nem fullasztó, nem kellemetlen, persze a megfelelő adagolásra figyelni kell. A tartósságágával meg vagyok elégedve, a reggeli fújás után még este is körülleng az illat. Minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 24.

bogibooo

2011. szeptember 22.

hát nemtom. én nem hezitálok ennyit hogy "viselni kell" meg "jól kell, hogy álljon", ezek olyan nagyvilági dumák!:) vagy tetszik és megveszed, vagy nem és otthagyod. ennyi. nincs ezen mit szépíteni, bálványozni, ez csak egy parfüm, átlagos illattal.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 22.