Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mczirjak, Módosítva: 2021. november 2.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: viragos-aldehides

Illatjegyek: grassi jázmin, rózsa, ylang-ylang, amber, pacsuli, írisz, neroli

Chanel N°5 Premiere
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Tarzicia
Állapot: 5/10 ml frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Banki utalást követően Foxpost (esetleg posta)
Chanel N°5 Premiere (2008) fújós
Ár: 3 ml 3500 Ft + postaktg , Eladó: Lin
Állapot: Üveg fújósba átfújva, Helyszín: --, fizetés: Utalás beérkezése után postázom

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

mczirjak

2011. augusztus 10.

Fantasztikus! Ezt az illatot tudni kell viselni. Egy igazi "little black dress", melyhez vagy "alkalmas vagy, vagy nem". A bőrömön folyamatosan változik az illatkompozíció. Mintát kaptam, melyet viszonylag hosszú ideig tudtam használni, mert minimális mennyiség is elég. Napjainkban terjed a kisebb kiszerelésű változata is 40ml, mely elérhetővé teszi számomra is, bár így sem olcsó. Eldöntöttem, egyik jövőbeni beruházásom biztosan Ő lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. augusztus 10.

momo

2011. augusztus 8.

Nagyasszonyos illat. Nem lehet csak úgy felfújni, ezt viselni kell. Szelídebb, mint a no5, de nagyon elegáns. Sajnos az ára... Az olyan tipikus Chanel-ár. Ha majd egy picit idősebb (és jobban megfizetett) leszek, beszerzek egy üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 8.