Chanel

Ár:   26 790- 38 260 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, az összetevőket feltöltötte: raczrenike, Módosítva: 2020. augusztus 3.

Ár:   26 790- 38 260 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 1921

Illatcsalád: virágos-aldehydes

Fejjegyek: aldehydek, citrom, bergamot, ylang-ylang, neroli

Szívjegyek: gyöngyvirág, rózsa, jázmin, írisz

Alapjegyek: cibetmacska, borostyán, vanília, pacsuli, tölgyfamoha, szantálfa, pézsma, vetiver

Chanel No. 5 EDT KERESEM
Ár: megegyezés szerint , Eladó: GuerlainInsolence
Állapot: üvegben, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 18900 , Eladó: Phantomia
Állapot: használt, doboz nélkül, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után Foxpost vagy postán maradó

Habibba

2021. november 7.

Szóval én az 5-ös edp-t használom szinte mindig, ellenben nem akartam betenni a táskámba , szerettem volna olyat, amelyik táskabarát kiszerelésű, praktikus , ( szép!) értitek..

3x20ml-es utántölthető változatban ezt vettem meg, elsőre azt hittem valami gond van, mert bár hasonló a 2, de mégsem ugyanaz( pcr teszt se kell , pipa😂 )

Tisztelettel és szeretettel elhasználom , meg is kedveltem, de az edp helyét nem vette át a szívemben. 5 csillag, mert remek illat, a lakk fekete parfümszórója pedig egy gyönyörűség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 7.

La-Fee

2021. május 7.

Igazi púderes boldog női anyaillat. Lebegek benne. Mély puha párna és selyem. Örök darab 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 7.

gladiola

2021. március 20.

Minőségi szappanillat. Estére, alváshoz szoktam fújni, évszaktól függetlenül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 20.

Minőségi szappanillat. Estére, alváshoz szoktam fújni, évszaktól függetlenül.

Zsedit

2021. január 13.

Eddig számomra a leg-leg Chanel... Szinte bármikor használható, kellemes, magabiztos illat! Néhány éve még messziről került, most abszolút kedvenc! Az aldehidekhez fel kell nőni! S utána...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 13.

Timi27

2020. december 20.

Bár a Chanel No. 5 Epd-t nagyon szeretem, az Edt-t sokáig elkerültem, nem próbáltam ki. De egyszer "utamba került ", és kellemesen csalódtam benne.. vhogy ezt nagyon púderesnek képzeltem el, melyben szinte csak az írisz dominál leszáradáskor, de egy nagyon szép virágos, elegáns illatot produkált rajtam.. Nagyon stílusos, nem túlzó virágcsokor, szerencsére gyöngyvirágot én nem érzek benne, azt nem nagyon szeretem. Citrusosan indít, és egy gyönyörű krémes kellemes virágos illatfelhő lesz a leszáradása.. azóta már van belőle üvegesem is. mindenképp jár neki az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 20.

Kisangyalcsillag

2020. február 7.

Az ötösök közül Ő a kedvencem. ♥️Az edp Édesanyám örök illata, így nekem az az "Anyaillat". Egyszer még csitri koromban magamra fújtam, lemostam... ma már csak nevetek ezen 😅😅😅. Akkoriban Bvlgari Extreme t használtam, ahhoz képest az 5edp egy atombomba volt😅. Nagyon erős volt akkor nekem, de Anyukámon mindig imádtam. Annyira tudta és tudja mindig viselni. Meglehetősen csinos nő Anya és hát fiatalabb korában....A haverjaink mindig azon viccelődtek, hogy meghívnák egy kávéra...😅😅mi meg a Nővéremmel jókat nevettünk, de közben irtó büszkék voltunk Rá, hogy milyen csinos Anyukánk van. 😊♥️♥️♥️ És persze ma is nagyon büszkék vagyunk Rá. ♥️ Szóval az edp az Ő illata. Az enyém inkább az edt. Nem annyira édesen púderes, -inkább kicsit porosan, fásan. De hozza ugyanazt a luxus szappanos, ultra nőies vonalat. Imádom.
Az örök klasszikus számomra kicsit vagányabb formában, ha szabad egy ilyen ikonikus illatra ezt a kifejezést használni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 7.

hadri

2019. március 28.

Maga a BORZALOM: Ajándékba kaptam, próbáltam vele barátkozni, nagyon akartam szeretni. Néha-néha "barátságosabb" arcát mutatta, kellemes púderes illatként bontakozott ki rajtam. De aztán mindig az lett vége, hogy egy-két óra után le kellett mosnom magamról, mert szabályosan hányingerem lett tőle, émelyítő lett, fejfájdító. Pedig vigyáztam, sosem estem túlzásba a használatával. Az összetevői között rengeteget imádok (rózsa, gyöngyvirág, jázmin, írisz, pézsma...), nem tudok rájönni melyik alkotóelem okozhatja nálam ezt az undort, de már ott tartok, amellett hogy magamon egyáltalán nem tudom elviselni, de ha valakin máson megérzem, már attól is rosszul leszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Renike77

2019. január 12.

Chanel-rajongó vagyok, de közülük is ez számomra "a" parfüm. Erős, pacsulis virágillat, mely egyébként megosztó, sokan locsolókölnihez hasonlítják :-). Szerintem köze nincs a locsolókölnihez, nagyon elegáns és nőies illat, igazi kondenzcsík-húzó :-). Aki megérzi az illatát és kicsit is ért a parfümökhöz, azonnal tudja, hogy ez egy Chanel.
Ehhez az illathoz stílus és nőiesség kell. Ha ez a kettő megvan, akkor az illat kortalan ;-).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

Marcsi66

2018. július 9.

Az angyalok is könnyeznek a mennyben,,,,én meg itt földön,mert soha nem próbáltam még,Totál szépség,vörös szőnyeget a lábai elé!!!!!,Azt hittem ugyanaz mint az EDP csak könnyedebb,fél igazság,,,,hasonló illatvilág,óriási titkokkal az EDT,,Olyan fényes mint a tiszta égbolt,krémes luxus szappan,de később púder,a legelegánsabb fajtából,,,,,Eau Premiere trónja inog nálam is,pedig azt imádom

UP.Ha itt nem jutok hozzá,akkor megrendeltem volna:) Érdekes a Premiere nem tetszett a lányomnak,neki túl szappanos,én imádom és továbbra is fogom használni,de ő a szebb ,Sokszor hallom én is h a Chanel nyanyás,na az én gyerekem,most kaptam rajta ezt fújta magára 21 évesen!!! Az h valaki mikor éri el az illatérettségét ezek szerint nincs korhoz kötve,Nekem viszont új parfümként vonul a legjobbakhoz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 9.

Monika5

2018. április 25.

Volt már Chanel Parfümöm, egy Coco Mademoisellel kezdtem majd tértem át a Chanel Allure Sensuellére,a N5 és a kiscsaládja sosem vonzott igazán,bár tudom hogy ő a klasszikus és innen indult el minden, mégsem éreztem magaménak olyannyira, hogy figyelmen kivűl is hagytam a polcokon.Pár nappal ezelőtt bementem a Müllerbe,és szembe nézett velem az Edt..magamra fújtam...nem lettem tőle rosszul,sőt mondtam is magamnak hogy wow ez egész jó,majd mire kisétáltam egy szerelem lett.Minden amit eddig hittem a N5-ről,egy tévedés volt.Ez a parfüm zseniálisan jó!Lehet most értem meg rá..30évesen,de bàtran mondom ez korosztàlynèlküli parfüm,nekem kifejezetten fiatalos és friss,tavasszal-nyáron Isteni,de minden èvszakhoz jól alkalmazkodik és bár elegàns illat mégis eltudom képzelni egy sportos elegàns stílushoz is,a hétköznapokra egyaránt.
Imádás!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Imádás!!

Alkoholok: Alcohol, Cinnamyl Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Amyl Cinnamal, Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Yellow 6, Yellow 5 Lake / CI 19140, Carmine / CI 75470, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Színezék. Lilás piros.