Chanel

Ár:   52 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2019. július 11.

Ár:   52 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Limitált kiadás

Megjelenés éve: 2018

Illatjegyek: aldehidek, bergamott, mandarin, citrom, narancs, lime, keserű narancsvirág, ylang-ylang, rózsa, jázmin, kerti nőszirom, vanília, pézsma, cédrus

5 ml - Chanel N.5 L'Eau Red Edition
Ár: 4.000.- Ft Foxposttal , Eladó: Tarzicia
Állapot: Frissen fújva a saját parfümömből, Helyszín: --, fizetés: Utalás után csak Foxpost
Chanel No 5 L' Eau Red Edition EDT FÚJÓS
Ár: 5 ml 2000 Ft, 10 ml 3500 Ft , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml fújós vagy 10 ml fújós üveg parfümszóróban, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal