Chanel

Ár:   24 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: albertinablogg, az összetevőket feltöltötte: Tarzicia, Módosítva: 2022. szeptember 19.

Ár:   24 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Megújult formula!

Ultrakönnyű sminkfixáló púder, amely áttetsző, könnyed fedést és természetesen matt végeredményt ad.

7 árnyalatban kapható

Ár: 16000 , Eladó: vbogii97
Állapot: Kb 3alkalommal próbált, nagyon minimális hiányzik belőle., Helyszín: Baja, fizetés: Átutalással, foxposttal vagy packetával tudom küldeni.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

maniakusminkes

2022. szeptember 8.

Most vettem meg a második dobozt belőle. Egy évig bírta mindennapos használat mellett+ vendégeimnél is használtam sminkhez, ami szerintem nagyon jó ár érték arányban is. (Még egy hónapra való van benne kb)
Ha blenderrel viszed fel igazán matt és egybesimult lesz az egész arc, én ezt szeretem! Ezzel a technikával képes az óriás pórusaim is eltüntetni amiért igazán hálás vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 8.

andiriri

2022. május 2.

Update: Sajnos ez az új formula meg sem közelíti a régit. Csak akkor működik aránylag szépen a bőrömön, ha az épp tökéletes állapotban van, tehát nincs bőrhiba, sehol nem száraz, sehol nem zsíros. Ha nem ilyen “tökéletes bőr-napon” használom akkor kiemeli a száraz és zsíros helyeket, hibákat, pórusokba beül. Sajnálom. Nem is tudom hogy 3 vagy 4 csillagot érdemel.

Magában szoktam használni, mert természetes hatású, mintha nem lenne rajtam semmi. Szépen kiegyenlíti a bőrszínt, tényleg elfedi az apróbb hibákat. Mattít, de nem természetellenesen. Kellemes az illata. Nagyon sokáig elég. Én imádom azt a kis párnácskát, amit mellé adnak, mindig azzal viszem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 2.

Era080

2022. február 12.

Bársonyossá teszi a böröm szépen mattit de nem maszkosit keves kell belole szerintem es termeszetes lesz oriasi kiszereles sokaig eleg lesz gyonyoru a doboza igazi Chanel luxus erzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 12.

Lolychan

2021. november 2.

Csatlakozom az 5*-osok táborához. :) Kellemes, selymes porpúder, ami jól mattít és tartóssá teszi az alapozóm. :) A kiszerelés brutális, nem szégyellem használni, sokáig elég lesz. :) Az ára elég borsos, de szerintem remek befektetés egy ilyen. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 2.

ViktoriaVrd

2021. október 12.

Tokeletes puder. Az ara... Hat az chaneli. :D de azert az erzes karpotol, hogy megiscsak egy high end pudert kenek magamra. Nem azt mondom, hogy ez a mindennapi puderem, de kozben meg nem banom ezt hasznalni az unalmas hetkoznapokon sem, mert akkora kiszereles, hogy nem sajnalom. Szeretnem majd ujravenni, de teljes aron nem biztos, hogy megteszem majd (a jelenlegi darabot itt utottem le szuper aron, nem hasznalt allapotban).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 12.

Boriskajuliska

Korcsoport: >54
2021. július 19.

Sokszor vettem újra, egy időben csak ezt használtam. Szép a finishe, szépen mattít, és ezért a (sok) pénzért még mennyiséget is kapunk, viszont van ami nekem jobban működik. Csak az ára miatt vonok le egy csillagot, de ha véletlen szembe jön kedvezőbb áron lehet hogy újra veszem.

Up.: Eljött a pillanat és újra sikerül barátibb áron hozzájutnom:) 30-as világos sárgás árnyalathoz. Vékonyan csak ecsettel, vastagabban pufnival feltapogatva, majd a felesleget ecsettel lesöpörve használom. Ami jó az jó, kerül amibe kerül visszakapja a csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. július 19.

szofka77

2020. május 21.

Ajandekba kaptam olaszorszagban igaz hasznaltan de imadom. Minosegi es szep eredmenyt ad

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Sophie0517

2020. április 13.

Nagyon imádom. Nekem természetesnek tűnik. Megkérik az árát, viszont hatalmas adag, nagyon sokáig elég lesz. Sima ecsettel használom, de a párnája is szuper puha, csak nekem kicsit sok púdert vesz fel. Sok-sok pontocska. 😍

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 13.

Marcipancica

2019. november 30.

Szeretem, mert nagyon jól fed és tartós, de valahogy számomra nem az igazi. Lehet hogy az árnyalata nem a legjobb számomra, de nagyon "látszik", valahogy maszkos hatást kölcsönöz a bőrömnek. Egyébként szuperül teszi a dolgát, mattít, fixál, de nagyon mesterkélt hatást kelt az én bőrömön. Problémám vele továbbá, ahogy a többi Chanel termékkel is, hogy a neutrális árnyalatok is elég rózsaszínesek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

bugeyes

2019. október 10.

Újabb update: Most már gondolom mindenki hülyének fog nézni, de megint elővettem a kicsikémet, és így hűvösebb időben használva újra szerelembe estem. Azóta végigpróbáltam ilyen-olyan púdereket és volt pár csalódást keltő prémium kategóriájú púderem, úgyhogy elnézést kell kérnem a drágámtól. Még mindig van olyan, amely kicsit jobb, és többet tud, de mindennapokra nagyon szuper ő is.

Ud.: Sajnos le kell húznom szegénykémet, mert mióta összetalálkoztunk, azóta találtam nála sokkal jobbat, pedig elsőre tényleg azt gondoltam, hogy ő lesz a tökéletes. Pár high endes társához képest tapasztaltam, hogy van ennél természetesebb, lágyabb hatást keltő termék. Így az ár-érték arányt mérlegelve le kell vonjak még egy csillagot.

2018. 02. 12.
Szépen fixál, tartóssá teszi a sminket, gyönyörű a finishe - pedig sajnos közel sem hibátlan a bőröm - mégsem kelt természetellenes hatást. 1-2 összetevő láttán nekem is kiugrott a szemem, de az vigasztal, hogy főleg alapozó fölé használom. Annyira szuper a végeredmény, hogy csak nagy nehezen vonok le az INCI miatt egy csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

2018. 02. 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. A truthinageing szerint az összetevő képes növelini a fényvédők faktorszámáti (mindössze 5% Aluminum Starch Octenylsuccinate 40%-al növelheti a Titanium Dioxide fényvédő képességét.) A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.

Ez egy átlátszatlanná tevő, grafitszerű, kristályos segédanyag, melyet kiváló fedése, nedvesség és zsírosság felszívó hatása miatt használnak kozmetikumokban, és kiváló bőrkondícionáló hatásáról sem szabad megfeledkezni. A rúzsokban krémes érzetet és szebb színt ad az ajkaknak.

Szervesanyag, melyet tartósítószerként használnak a kozmetikumokban antibakteriális és gombaölő hatása miatt. Gyakran kombinálják phenoxyethanollal.