Chanel

Ár:   17 580 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: albertinablogg, az összetevőket feltöltötte: Tarzicia, Módosítva: 2020. április 8.

Ár:   17 580 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Megújult formula!

Ultrakönnyű sminkfixáló púder, amely áttetsző, könnyed fedést és természetesen matt végeredményt ad.

7 árnyalatban kapható

Ár: 9000 Ft (+pk) , Eladó: selmeczireka
Állapot: Alig használt állapotban (dobozában, puffnival), Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy Foxpost, személyes átvétel leírás szerint

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szofka77

2020. május 21.

Ajandekba kaptam olaszorszagban igaz hasznaltan de imadom. Minosegi es szep eredmenyt ad

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

Sophie0517

2020. április 13.

Nagyon imádom. Nekem természetesnek tűnik. Megkérik az árát, viszont hatalmas adag, nagyon sokáig elég lesz. Sima ecsettel használom, de a párnája is szuper puha, csak nekem kicsit sok púdert vesz fel. Sok-sok pontocska. 😍

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 13.

andiriri

2020. február 26.

Magában szoktam használni, mert természetes hatású, mintha nem lenne rajtam semmi. Szépen kiegyenlíti a bőrszínt, tényleg elfedi az apróbb hibákat. Mattít, de nem természetellenesen. Kellemes az illata. Nagyon sokáig elég. Én imádom azt a kis párnácskát, amit mellé adnak, mindig azzal viszem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

Marcipancica

2019. november 30.

Szeretem, mert nagyon jól fed és tartós, de valahogy számomra nem az igazi. Lehet hogy az árnyalata nem a legjobb számomra, de nagyon "látszik", valahogy maszkos hatást kölcsönöz a bőrömnek. Egyébként szuperül teszi a dolgát, mattít, fixál, de nagyon mesterkélt hatást kelt az én bőrömön. Problémám vele továbbá, ahogy a többi Chanel termékkel is, hogy a neutrális árnyalatok is elég rózsaszínesek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

bugeyes

2019. október 10.

Újabb update: Most már gondolom mindenki hülyének fog nézni, de megint elővettem a kicsikémet, és így hűvösebb időben használva újra szerelembe estem. Azóta végigpróbáltam ilyen-olyan púdereket és volt pár csalódást keltő prémium kategóriájú púderem, úgyhogy elnézést kell kérnem a drágámtól. Még mindig van olyan, amely kicsit jobb, és többet tud, de mindennapokra nagyon szuper ő is.

Ud.: Sajnos le kell húznom szegénykémet, mert mióta összetalálkoztunk, azóta találtam nála sokkal jobbat, pedig elsőre tényleg azt gondoltam, hogy ő lesz a tökéletes. Pár high endes társához képest tapasztaltam, hogy van ennél természetesebb, lágyabb hatást keltő termék. Így az ár-érték arányt mérlegelve le kell vonjak még egy csillagot.

2018. 02. 12.
Szépen fixál, tartóssá teszi a sminket, gyönyörű a finishe - pedig sajnos közel sem hibátlan a bőröm - mégsem kelt természetellenes hatást. 1-2 összetevő láttán nekem is kiugrott a szemem, de az vigasztal, hogy főleg alapozó fölé használom. Annyira szuper a végeredmény, hogy csak nagy nehezen vonok le az INCI miatt egy csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

2018. 02. 12.

Glowla

2019. június 9.

2019.06.02. Update
Kapcsolatunk töretlen. Mivel nagyon sok van benne, így még "csak" a második kiszerelés felénél tartok. Szokott utazni: ha vízszintes állapotban sikerül tartani, nem pereg ki belőle (a pufniját nem tartom benne), de ha mégis, vissza lehet ütögetni-forgatni a lenti tartóba.
Újabban stabilabb hatás érdekében púderecsettel felviszek egy réteget és Real Techniques miricle finish sponge-dzsal (pink színű) ütögetem bele a bőrbe. Így valamivel mattabb, és hosszabban tart a végeredmény, bár egy hangyányit kevésbé természetes, mintha csak ecsettel lenne felhordva.

2015.02.20. Ez valami gyönyörű egy természetes agyag!
Pont ott vesz le a sok fényből az arcon, ahol kell. Szándékosan nem írom, hogy mattít, mert meghagyja a bőr egészséges fényét. Azt viszont tartósan. (Illetve nem fogja le annyira a fényét, hogy pár óra múlva az legyen az ember érzése, ez nem olyan, mint startkor volt, javítsunk rá.) Nincs semmi poros mellékhatás. Maximálisan alkalmazkodik a bőrhöz. Nem szárít. Az illata semmi markáns, engem leginkább egy kellemes ápolókrémre emlékeztet.
A pufnijáról nem tudok nyilatkozni, ecsettel használom. Az utazás, azt gondolom, kizárt az ő esetében.
Árnyalatom: 30 naturel - trenslucent 2

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 9.

2019.06.02. Update

2015.02.20. Ez valami gyönyörű egy természetes agyag!
Árnyalatom: 30 naturel - trenslucent 2

DodoSztmkls

2019. április 30.

Update:
Még mindig nagyon szeretem, annyira lágy selyemszerű a fedése, nagyon kényelmes viselet. Egy kis mennyiséget áttettem külön tartóba, ami pici, azt viszem mgammal a táskában, nap közbeni backupnak.:D

20 clair árnyalatban van meg, megbízható kis púder, lágy, szép finist ad.
30gramm, brutál sok! Akinek megteheti a pénztárcája, egy igényes darabot kap. Én akcióban vettem, nem rég, majd jövök update-elni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 30.

Update:

20 clair árnyalatban van meg, megbízható kis púder, lágy, szép finist ad.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. március 17.

Update: Örök élet +2 napig kitart, még mindig nem fogyott el, pedig állandó használatban van. Nem is értem, hogy miért ekkora kiszerelésben forgalmazzák? Fele mennyiségben, barátságosabb áron szimpatikusabb lenne.
+ 1 megjegyzés: nem drágább, mint egy közepes minőségű Maybelline powder, amiből 6 g 2900.-:
Akkor inkább a Chanel-re szavazok!

2018. február 3. Whitemercitől kértem véleményt, hogy melyik púdert ajánlja és a személyes találkozásunkkor kaptamis tőle kipróbáláshoz nem kis mennyiséget, amit ismét köszönök! Nagyon szép eredményt adó termék, teljesen elégedett lennék vele, de odapillantottam az összetevőlistához. Ejnye meg bejnye kedves Chanel, tőlem csak négy a pont - a parabén miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 17.

Akkor inkább a Chanel-re szavazok!

pinkyy

2019. január 28.

Nagyon szeretem, nagyon szép termék. Nagyon könnyű állaga van, télen-nyáron jól működik. És annyira nagy mennyiség, szerintem sose fog elfogyni, pedig elég gyakran használom. A kupakjába szoktam ütögetni egy kis adagot, onnan szedegetem ki az ecsettel, nehogy összekenjem/fertőzzem a luxus poromat :D Nyilván nem egy olcsó darab, de szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Boriskajuliska

2018. szeptember 11.

Sokszor vettem újra, egy időben csak ezt használtam. Szép a finishe, szépen mattít, és ezért a (sok) pénzért még mennyiséget is kapunk, viszont van ami nekem jobban működik. Csak az ára miatt vonok le egy csillagot, de ha véletlen szembe jön kedezőbb áron lehet hogy újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.