Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi, Módosítva: 2017. október 18.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratáló ajakrúzs.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. március 17.

A 166 kimaradt az előző véleményezésből, most pótolom. Ez az árnyalat is kissé narancsos-pirosas, úgy látszik akkor következetesen ezekhez az árnyalatokhoz nyúltam. Fényes, kiválóan pigmentált rúzs, szívesen viseltem. Mielőtt megválok tőlük, gondoltam, nem árt a kis KM-es emlékkönyvemben megörökíteni a múltat...
Az a fránya Chanel anno beletett két pirosat, amiért nem jár dicséret utólag sem nekik! Felfelé kerekített emiatt a négy csillag...

2017.09.02. 58 Flamenco: narancsos-pirosas színű, fényes, legalább 3 éves, de ma is hibátlan rúzs. Amiért ritkán használom, annak az az oka, hogy számomra tolakodó az íze, mintha parfümöt fújtam volna a számba. Az "íze" az a klasszikus rúzs illat, amit valaha anyukám egyetlen rúzsán még gyerekként éreztem, és azóta is az emlékezetemben van az a rúzs a szép színével és az arany színű külsejével együtt...
A minősége egyébként olyan, ami elvárható ettől a márkától és ezért az árért.
Azért kap tőlem négy pontot, mert nem szeretem a parfümöt a számban érezni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 17.

A minősége egyébként olyan, ami elvárható ettől a márkától és ezért az árért.
Azért kap tőlem négy pontot, mert nem szeretem a parfümöt a számban érezni...

eszterrr95

2019. március 5.

A 154-es Fantastic plum nevű árnyalat volt meg. Már elhasználtam teljesen és szomorú vagyok, hogy már nem gyártják :(
Imádtam. Annyira krémes volt, annyira kényelmes volt az ajkaimnak. A tartósságával én teljesen meg voltam elégedve.
Mai napig keresem a termékhez hasonló bordós-lilás árnyalatot egy pici barnás beütéssel, de vagy túl bordós, vagy túl lilás az árnyalat.
Egyszerűen tökéletes volt ez a szín számomra!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

Egyszerűen tökéletes volt ez a szín számomra!

angyalka1225

2018. szeptember 12.

Hogy hogy hoggy nem véleményeztem még eddig A kedvenc rúzsom?! :) Ma épp ez van rajtam, és feltűnt, hogy erősen fogyóban van, gondoltam, rákeresek, hol, mennyiért adják most (ezer éve vettem). Sajnálattal láttam itt, hogy már nem gyártják.. :( Pedig ha valami, hát ez megérte az árát. (ezt nem sok rúzsra mondtam még, főleg nem a drágábbakra) Kellemes érzés viselni, tényleg hidratál és ez az egyetlen erős színű rúzsom, ami nem idétlenül kopik, hanem lassan, egyenletesen. A Barcelona red árnyalat van meg, ez az a vörös, ami nem sápasztja tovább a fehér bőrömet és mindig jobb kedvre derít már ránézésre és szaglásra is. Remélem, találok még valahol, mert már meguntam mindig újat kipróbálni és pofára esni -főleg a gagyi kopás miatt. (Hadd ne már csak a folyamatosan tükör előtt billegők viseljenek színeket..:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

maruani

2015. október 1.

A 124-es Lotus Rouge árnyalat tulajdonosa vagyok. Könnyű, kellemes viselet, nem nagyon tartós, cserébe szinte elfelejthetem hogy ott van. De ha húszpercenként kéne újrarúzsoznom, az is mindegy lenne. Ez a szín. EZ A SZÍN. Mély, kékes tónusú vörös, amit ha felteszek, azonnal magamra ismerek. Valami instant csodafegyver, mindegy hogy a nyári színemen vagy a télin viselem, nappalra vagy estére (igen, én nappal is képes vagyok mélyvörös rúzst hordani, szólj ha problémád van vele, megbeszéljük), elég ez a rúzs, és össze vagyok rakva. Másnaposan, betegen, a béka valaga alatt - ez az a szín, amitől belenézek a tükörbe és megint embernek érzem magam, amit felteszek, kihúzom magam, és visszamegyek megküzdeni az aktuális szarviharral.
Nem szépnek érzem magam ha hordom, hanem önmagamnak.
tl;dr - nincs smink amit jobban szeretnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 1.

Nem szépnek érzem magam ha hordom, hanem önmagamnak.
tl;dr - nincs smink amit jobban szeretnék.

umpalumpa

2014. december 27.

El is felejtettem, hogy vagy egy ilyen szépségem is. Volt tartósabb variáció is, de ezt a színe miatt választottam (lune rousse), ami veszedelmes. Hétköznap ritkán használom, akkor is vékonyan, csak tapogatva. Alkalomra pedig végzet asszonya lehetek.
Nekem kényelmes, bár lehetne tartósabb.
Friss: Nem tudom hogy csináltam, a karácsonyi evészetet elég jól átvészelte és még utána is maradt szín az ajkamon. Megadom az 5 csillagot. A "lehetne tartósabb" kijelentést visszavonom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 27.

Nekem kényelmes, bár lehetne tartósabb.

Klau$$x

2014. szeptember 6.

Imádom^^nagyon szép a szine és tartos, amint elfogyott már vettem is a másikat

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

Imádom^^nagyon szép a szine és tartos, amint elfogyott már vettem is a másikat

Percoon

2014. szeptember 4.

Valóban nem annyira tartós, viszont szépen egyenletesen kopik cserébe. :) Gyönyörű színek, szép fedés, krémes, könnyen felvihető textúra. Nekem a 166-os Fuego árnyalat van meg, enyhén felütögetve gyönyörű hétköznapokra, viszont egy dögösebb esti sminknek is fel lehet építeni szépen. Egyik legjobb hétköznapi kedvencem, ha kicsit kopik napközben, könnyű kijavítani, nem szárít, bár különösebben nem hidratál még pluszban, nekem már az is elég, hogy egész napos rúzsozás után szép marad a szám, utána éjszakára egy erősebb ajakhidratáló, és másnap kezdőthet újra a móka. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

flora.hegymegi

2014. augusztus 10.

Tudjuk, hogy nagyon drága, de megéri. Gyönyörűek a színei, és nagyon jól fed. Az nem mondom, hogy csókálló, de...szép látvány :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

annanoszvai

2014. június 9.

A 03mas Cashmere, és a 159es Intense plum árnyalat van meg nekem...Az az igazság hogy a színe szép, a csomagolás magáért beszél, viszont nem sikerült különösebben meggyőznie; megbízható termék, kellően krémes, viszont nagyon könnyen törik, és lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 9.

micsodacicalany

2013. április 15.

Szeretem én is, szép a színe (Paparazzi), nem szárít úgy, mint egy tartósabb, pigmentáltabb rúzs, kellemes érzés viselni. A színe megengedi, hogy hétköznapra is használjam, szoktam is. Néha teszek alá ajakápolót, mert ha nem egyenletes a szám felülete, csúnyán kiemeli, de ez minden rúzsnál így van szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lauryl PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0