Charlotte Cosmetic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Tesco, CBA   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cu2tka-baba, Módosítva: 2012. április 22.

Lelőhely:   Tesco, CBA
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Avokádó olajjal készült tusfürdő, mely gyengéden táplálja a száraz bőrt. A feketeribizli frissítő illata a fürdés után hosszan érezhető marad.

pilleriin

2017. március 29.

Egy kis vegyesboltban vettem, szeretek az alacsony árú termékekkel kísérletezgetni, és éppen valamilyen gyümölcsöset kerestem... Hát azt nem gondoltam, hogy ezzel annyira melléfogok. Életem legrosszabb tusfürdője, mind hatásra, állagra és illatra is. Kiöntöttem, amit nagyon sajnálok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

Albert Andi

2014. február 3.

Hát nem rossz de nem is olyan jó tusfürdő, az illata egy darabig jo de aztán már nem, meg nem is habzik olyan jól ezért csak egy 3-ast kap.Ajándékba kaptam, ezért elhasználom de én nem veszem meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 3.

mercike44

2013. január 4.

Nyáron használtam. nagyon imádtam. isteni az illata, már 1 óra mulva is lehetett érezni a bőrömön *.*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 4.

Cu2tka-baba

2012. április 12.

Először nagyon kellemes volt az illata, de a többszöri használat során egyre inkább mű- és kellemetlen illatúvá vált számomra. Előnye, hogy nem irritálta a bőrömet és egyáltalán nem szárított. Ár érték arányban sztem közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 12.

Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.