Charlotte Cosmetic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Tesco, CBA   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: betty-ka, Módosítva: 2012. február 10.

Lelőhely:   Tesco, CBA
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál

Vérbőséget okozó mentholt, kámfort és paprika kivonatot tartalmazó ápoló készítmény. Használható a láb, a kéz, a hát vagy akár a homlokbőrfelületén olyan esetekben, amikor a vérbőség által elérhető melegítő hatás kívánatos.

menaon

2018. május 31.

Becsípődött a derekam és mozdulni sem bírtam, ez a termék nagyon éget szinte mar, viszont rendkívül olcsó és használ is, újravevős!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 31.

Melcsi922

2016. július 9.

Csak annak javaslom akinek igen erős fájdalma van,mert nagyon tud égetni a krém.Izomfájdalomra használom,és mindig segít.Alaposan be kell masszírozni,és pár percen belül már "dolgozik" is a krém.Sokkal jobb, mint a fájdalomcsillapítók.Csillagos 5-ös,biztosan újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

nkmagda

2016. június 20.

Szüleimtől kaptam ezt a chilis kiszerelést mert nekem is sokszor fàj a hátam. Koràbban gýógynövényes lóbalzsamot használtam. Ez viszont valóban hatékonyabban szinte azonnal csökkenti a fàjdalmat s pàr nap alatt helyrehozza a fájós derekat. Majd tesztelem narancsbőrre is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

Rita0126

2015. április 14.

Hátamra használtam,nekem nagyon bevált. Egyetlen baj van vele, ha meleg éri a kezelt felületet,annyira éget hogy az valami szörnyű. Ezt leszámítva nagyon hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 14.

trudee

2015. február 23.

500 Ft-ért vettem, igen sokoldalú, én sportolás előtti bemelegítéshez és narancsbőr kezelésre is használom. Viszont az óriási tégely csalóka, mert nagyon kevés kell belőle. Jártam már vele úgy, hogy annyira égetett, mintha nyáron a tűző napon leégtem volna. De egyébként ár-érték arányban jó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 23.

szilvia921

2013. augusztus 25.

Június elején nekem is idegbecsípődésem volt. Szedtem mindenféle gyógyszert rá, kipróbáltam mindenféle kenőcsöt, de semmi sem hatott... Augusztus elején megvettem ezt a balzsamot, és 1 hét alatt rendbe jöttem. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

nicky9

2013. július 23.

Belebotlottam ma egy üzletben, 615 Ft-ért mondom ajándék, így hát megvettem. Hazaértem, bekentem magam (comb, popsi, has), alig éreztem valamit. Később, torna előtt ismét bekentem magam, majd a torna közben valami elindult, hullámokban kezdett égetni, és a végén meg kb grillezni lehetet volna a testemen :) Remélem jó hatással lesz a narancsbőrömre, bár csodát egy krémtől sem várok, de talán hozzájárulhat az eredményhez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

laurinnyo

2013. május 26.

Én a párom hátát kentem be vele. Azt mondta használt neki, viszont nekem utána a kezem még egy napig égett, főleg ha meleg érte (forró víz, zsebben volt, vagy éjjel a takaró alatt, vagy gőz felett...). Úgy múlt el, hogy többször hideg vizet engedtem rá.
Használjuk továbbra is, de gumikesztyűt húzok a kenegetéshez! :)
Én azt hiszem 700Ft-ért vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

Használjuk továbbra is, de gumikesztyűt húzok a kenegetéshez! :)
Én azt hiszem 700Ft-ért vettem.

Gumicukor

2013. május 17.

Igegbecsípődésem volt nem bírtam mozogni vettem tapaszokat semmit sem használt 2 hónapig szenvettem.Sok internetes keresgélés után sok jó véleményt olvastam róla így megvettem kb 1200ft a patikában jó nagy kiszerelésben 3 nap alatt helyre hozta az igegbecsípődésemet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 17.

mustang

2013. március 23.

Nekem nagyon jól elmulasztotta a térdfájásomat, pedig napok óta fájt már. Előtte próbáltam több csodakrémet, egészen eddig, mert ez tényleg használt. Mostanában narancsbőrre használom, meg néha tornázáskor, mert a vérkeringés-fokozó hatása nagyon jó a narancsbőr ellen, és már látszik a javulás is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Piros pigment. (Acid Red 1)