Charlotte Cosmetic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Tesco, CBA   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: betty-ka, Módosítva: 2012. február 10.

Lelőhely:   Tesco, CBA
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál

Vérbőséget okozó mentholt, kámfort és paprika kivonatot tartalmazó ápoló készítmény. Használható a láb, a kéz, a hát vagy akár a homlokbőrfelületén olyan esetekben, amikor a vérbőség által elérhető melegítő hatás kívánatos.

moncsi29

2013. március 21.

Tegnap sokat mászkáltam,és estére iszonyúan megfájdult a lábam.
Hazaértem,egyből bekentem vele,és nagyon hamar elmúlt a fájdalom.
Barátom hátfájására is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 21.

Tegnap sokat mászkáltam,és estére iszonyúan megfájdult a lábam.
Hazaértem,egyből bekentem vele,és nagyon hamar elmúlt a fájdalom.
Barátom hátfájására is kiváló.

sephora

2013. február 11.

A gyógymasszőröm ajánlotta a hátfájásomra, a gerinctorna + masszázs mellett.
Korábban a Richtofit sportkrémmel próbálkoztam, de az hatástalannak bizonyult nálam. A terhességeim alatt és a gyerekek születése után készült ki a hátam még jobban, porckorongsérvem is van.

Én nylon kesztyűben kentem fel vékony rétegben, lefekvés előtt. Kellemesen "éget", a fájdalom érzetet bizonyára ez csökkenti szinte azonnal. Pár órán át tart a hatása, ez idő alatt dolgoznak a hatóanyagok az izmokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 11.

A gyógymasszőröm ajánlotta a hátfájásomra, a gerinctorna + masszázs mellett.

zdoreebaba

2012. december 18.

Nagyon jó a krém, de bátyámnak volt vele egy kis incidense. Pisiléskor megfeledkezett arról, hogy előtte használta és ezután sokáig elbíbelődött a mosdóban. TRAGIKUS! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 18.

mse02

2012. november 24.

Nekem nagyon bevált .
Ne kerüljön szembe vagy bármilyen más érzékeny területre mert iszonyatosan csíp!
Az ára tökéletes, a kiszerelés olyan hatalmas ,egy éve vettem de nem akar elfogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 24.

Nekem nagyon bevált .

drmajoroseva

2012. június 14.

Torna előtt remek, beindítja a vérkeringést. Egy tipp a használathoz, hogy használat után rögtön!!!!!!! le kell mosni, mivel a kezet is el kezdi csípni. A két tartósítószer zavar csak az összetevőkben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 14.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Piros pigment. (Acid Red 1)