Charlotte Cosmetic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Tesco, CBA   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cu2tka-baba, Módosítva: 2012. szeptember 15.

Lelőhely:   Tesco, CBA
Kategória:   Tusfürdők

Relaxáló hatású citromfű kivonattal készült tusfürdő. Kellemes, diszkrét citrus illata kiegészíti a citromfű relaxáló hatását.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Rebel

2013. június 26.

Szeretem a citrusos-frissítő illatokat, főleg a nagy nyári melegben jók. Annyira nem szagolgattam, mikor megvettem, mert rohanásban voltam, nem értem rá. Gondoltam, jó lesz, szeretem a citromfüvet egyébként is. Hát nem jött be. Kifejezetten nem tetszett a szaga, annyira, hogy végül kézmosószappannak töltöttem be, de annak se én használtam el, annyira zavart a szaga, nagyon mű, köze nincs a citromfűhöz, szörnyű.... :S Emellett hihetetlenül híg, használhatatlan. Borzasztóan szárít. Nem ér meg 300 Ft-t se. 1p

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 26.

orsolyanovak

2013. január 10.

Eleve kissé szkeptikus voltam (vagyok) ezekkel a termékekkel kapcsolatban. Hát ez sem vált be, annyira híg, hogy alig bírtam magamra kenni. Ez mondjuk egy tusfürdőnél nem túl praktikus szerintem és éppen elég nagy baj is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 10.