Charlotte Cosmetic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Tesco, CBA   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erus, Módosítva: 2012. május 2.

Lelőhely:   Tesco, CBA
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Aloe testápoló természetes Aloe Vera kivonattal. A test ápolására alkalmas emulzió természetes aloe kivonattal. A bőrt ápolja, hidratálja és selymessé varázsolja.

niki994

2017. június 2.

Pontosan annyi hidratálóképessége van mint ha ásványvízzel kenegetném magam ez nem javít a bőr szárazságán... Az illata se jó felkenés után fehér ragacsos réteg marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Blackerin

2017. január 24.

Nem rossz. Kicsit hosszabb idő kell a beszívódásához nekem az illata is megfelel. Kevesebbet kell felvinni belőle, hogy ne legyen ragacsos érzetű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

dorcus89

2013. október 31.

Ajándékcsomagban kaptam a tusfürdő, arckrém, aloe cool gél mellett. Ezt kezdtem el használni, a tusfürdőt anyu elhasználta. Jól kenhető, nekem gyorsan felszívódott, nem hagyott maga után ragacsos érzést, 15-20 perc után már öltözhettem is és azóta is puha a bőröm. Egyedül ami nagyon negatív az az illata felkenéskor. Olyan mint valami rossz wc illatosító, de később ez az illat szerencsére elillan és marad az aloe vera kellemes, tiszta illata. Meglepően jó termék, és az ára is igen baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

nia12

2013. január 3.

Keveset felvíve is nehezen felszívódó, ragacsos, illata érdekes, nem ezt vártam egy aloe vera-s terméktől, nem tudom hol kapható, de ilyet biztos nem vásárolnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 3.

MissM

2012. október 30.

Elég jól hidratáló testápoló, nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy zsírfényt a bőrön, viszont az illata nekem picit kellemetlen, de meg lehet szokni. Gyógyszertárban vásároltam, picit többet vártam tőle, de nem egy rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 30.

Antioxidánsok: BHT, Chitosan Glycolate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Más néven GMS. Színtelen, szagtalan, édes ízű nedvszívó por, a sztearin sav glicerin észtere. Az emberi szervezetben is előfordul a zsírok lebomlásakor keletkező melléktermékként és megtalálható a zsíros ételekben is.  A kozmetikai iparban olajok emulgeátoraként, oldószereként illetve emollientként használják. Elsősorban testápolók összetevőjeként találkozhatunk vele.

Bőr puhító és sűrítő anyag. Komedogén indexe 5-s, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes kerülni.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.