Charlotte Cosmetic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Tesco, CBA   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jkoller, az összetevőket feltöltötte: Adrienn, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Lelőhely:   Tesco, CBA
Kategória:   Lábápolók

Széncinke

2015. szeptember 16.

Én kézre használtam ezt a krémet, imádtam. Erőteljes teafaolaj illata van. Nagyon jól hidratált, egész nap puha volt a kezem bőre igénybevétel esetén is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

Dynu

2013. március 19.

Hamar beszívódik, de nekem semmit nem használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

Hamar beszívódik, de nekem semmit nem használt.

Rege

2012. augusztus 11.

Sajnálom, hogy lerontom a statisztikát, de nekem egyáltalán nem vált be. Pedig szerencsére nem kell vele spórolni, alapos bemasszírozás után a végén már szinte pakolásszerűen alkalmaztam, rá egy bolyhos zokni, de úgyis hamar beszívódott és nem hidratált a bőrömön. Tudom, hogy kifejezetten sarokpuhító krémként hirdetik, de számomra inkább olyan, mintha lábizzadásgátló készítmény lenne, amely szárazon tartja a bőrt - csak én gondolom, hogy a teafaolaj szárít? A teafaillat olyan intenzív, hogy már-már kellemetlen. Nem kétlem, hogy másnak bevált, de az én talpam csak úgy szomjazza a krémet, ennél valami "gazdagabbra" van szükségem. Plusz egy csillag az óriási kiszerelésnek szól, potom áron. Vásárlási info: én az Auchan-ben láttam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

Nicu

2012. július 28.

Jó az illata, nem szárad ki tőle a bőröm. Szerintem nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 28.

Jó az illata, nem szárad ki tőle a bőröm. Szerintem nagyon jó :)

szilvi07

2011. szeptember 17.

Én is ezt használom a sarkamra, én meg vagyok elégedve vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. szeptember 17.

Én is ezt használom a sarkamra, én meg vagyok elégedve vele. :)

sweetnika77

2011. augusztus 17.

Tényleg jó kis termék ,még van belőle otthon egy kicsi ,puhitja a lábat jól eső érzés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. augusztus 17.

jkoller

2011. március 17.

Még csak egy nagy hypermarketben láttam a terméket, de mióta megvettem naponta használom. Nagyon jó az állaga, teljesen felszívódik a bőrben és kiváló az illata is. Megfáradt lábra, sarok-és vagy bőrkeményedéssel csak ajánlani tudom. Az ára a súlya és a minősége viszonylatában szinte az ajándék kategóriát súrolja! Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 17.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Urea, Glycerin

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Más néven GMS. Színtelen, szagtalan, édes ízű nedvszívó por, a sztearin sav glicerin észtere. Az emberi szervezetben is előfordul a zsírok lebomlásakor keletkező melléktermékként és megtalálható a zsíros ételekben is.  A kozmetikai iparban olajok emulgeátoraként, oldószereként illetve emollientként használják. Elsősorban testápolók összetevőjeként találkozhatunk vele.