Best of Beauty 2019

Charlotte Cosmetic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Tesco, CBA   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hibiszkusz, Módosítva: 2012. július 6.

Lelőhely:   Tesco, CBA
Kategória:   Lábápolók

Az igénybevett, repedezett sarok és talp ápolására szolgáló termék. Használhatja a láb egyéb területeire is, amennyiben bőrének állapota ezt indokolja.

Kiszetelés: 100 ml

Bnemrita

2014. augusztus 4.

Nagyon jó kis termék. Kifejezetten olcsó, és hasznos. A teafaolaj a gombáktól véd (na nem a körmöt, csak a bőrt) és szerintem szépen hidratálja is a talp bőrét, a sarkat. Én reszelés után használom. Este. Ár-érték arányban szuper, nagyon tudom ajánlani. 100 Ft-os boltokban szinte mindig van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

nagyerika28

2014. április 19.

Én mindössze 160 Ft-ért veszem újra és újra mert nagyon jó termék!A teafaolajnak köszönhetően sosem kell attól félned hogy a strandon elkapsz valami fránya lábgombát, pedig hajlamos voltam rá,de mióta ezt a krémet használom, nincs ilyen problémám!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 19.

Edit87

2013. november 16.

Kb 300Ft volt, nyár elején vettem, tökéletes nyári lábápoló puhít, sőt én még plusz teafaolajat tettem bele biztos ami biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 16.

lasvegas7

2013. július 6.

már bánom h megvettem,mert semmit nem ér. Amúgy 200ft volt,de annyit is ér!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 6.

már bánom h megvettem,mert semmit nem ér. Amúgy 200ft volt,de annyit is ér!

Dynu

2013. március 19.

Hamar beszívódik, de nekem semmit nem használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

Hamar beszívódik, de nekem semmit nem használt.

trudie

2012. december 21.

Nagyon olcsó, gazdaságos, tényleg kicsit büdös, de szerintem jó, nyáron elengedhetetlen termék! Sajnos elég kevés boltban árulják.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 21.

Dynu

2012. október 2.

Puhít, de nagyon büdös. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

Puhít, de nagyon büdös. :D

trudi1

2012. október 1.

Én nagyon szeretem ezt a krémet! Tényleg puhít, és 300ft-ér szerintem nagyon megéri!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 1.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Urea, Glycerin

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Más néven GMS. Színtelen, szagtalan, édes ízű nedvszívó por, a sztearin sav glicerin észtere. Az emberi szervezetben is előfordul a zsírok lebomlásakor keletkező melléktermékként és megtalálható a zsíros ételekben is.  A kozmetikai iparban olajok emulgeátoraként, oldószereként illetve emollientként használják. Elsősorban testápolók összetevőjeként találkozhatunk vele.