Charlotte Tilbury

Ár:   €35   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vichy, Módosítva: 2020. március 13.

Ár:   €35

Krémes highlighter/pirosító a csodálatosan ragyogó orcákért. Glittermentes, ragyogásfokozó pigmentekkel rendelkező, könnyedén eldolgozható formula.

6 árnyalatban kapható

ordogtimi1995

2021. augusztus 14.

Pinkgasm árnyalatban vettem meg, minden forintot megér szerintem. Eléggé multifunkcionális termék, pirosító és highlighter is egyben. Gyönyörű szín, tartós, szépen eldolgozható, mindenkinek ajánlom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 14.

dlmkvcs

2021. április 1.

Uhh yeaa.. Miss Tilbury kegyetlen jó kis terméket rakott itt össze. Nekem egy standard champagne árnyalatú highlighterem van, és mesés ragyogást érek el vele! Egyszerűen mesés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 1.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.