Charlotte Tilbury

Ár:   £30   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2018. március 22.

Ár:   £30
Lelőhely:   online külföldről

Forradalmian új kategória a sminkek között. Használható primerként, highlighterként, alapozóba vagy arckrémbe keverve és önmagában is. Kisebbnek láttatja a pórusokat és a finom vonalakat, ragyogóvá teszi a bőrt.

7 árnyalatban elérhető

edeseper

2019. május 3.

Csodálatos termék, de akinek a bőre egy kicsit is hajlamos a zsírosodásra az sajnos felejtse el, mert még az én száraz bőröm is fénylik tőle, mint a diszkógömb.
Egyelőre csak magában használtam, de alig várom hogy a Double Wear-be keverve kipróbáljam, tökéletes lesz fellágyítani az erős matt fedést.
Sokan utálják higiénés okokból a szivacsos applikátorát, én kimondottan szeretek vele dolgozni.
Tartósság rendben, stílusosan a CT púderrel fixáltam :))
Jaj Charlotte DÁRLING, imádlak csak ne lennél ilyen piszok drága :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Tartósság rendben, stílusosan a CT púderrel fixáltam :))
Jaj Charlotte DÁRLING, imádlak csak ne lennél ilyen piszok drága :)))

bobekecske

2018. november 13.

Tényleg csodás. A szín (3) üvegben sötétebb, mint felvitel és eloszlatás után és mivel nem erős a fedése igazából még örülök is, hogy picit melegebb hatásúvá varázsolja az összképet. Mivel nekem kombinált bőröm van, és a highlighterekkel csak csínján bánhatok a tágabb pórusaim miatt, én alapozó alá, primerként használom, kis mennyiséget picit jobban szétoszlatva azokra a területekre, ahova highlightert is használnék. Tehát nem egész arcra, mint egy klasszikus primert. Sok mindent elmond az intenzitásáról, hogy az Estée Lauder Double Wear alapozó alól is kitűnik a fénye. :) Egy matt, erősebb fedésű alapozó alá tökéletes választás: egyrészt sokkal jobban siklik rajta a gyorsabb megkötésre hajlamos alapozó, másrészt finomít a túl egységes maszkhatáson. Amúgy biztos vagyok benne, hogy alapozó fölé, highlighterként is jól működhet, de ezzel még nem kísérleteztem. Ha jobb időszakát élné a bőröm, akkor no makeup sminkként, legfeljebb korrektorral és púderrel kiegészítve is biztos szépen működne - majd update-elek, ha már több tapasztalatom lesz vele.
Maga a fénye inkább hűvösebb árnyalatú (ellenben például a 3-as szín alaptónusával), van egy viaszosnak mondható látszata, a csillámok egyáltalán nem kivehetőek benne. Ismét egy szuperül megkomponált, könnyen használható termék CT-től.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

2018. július 20.

Nem tudnám meghatározni hogy pontosan mi is ez a termék, valóban új kategória, egy primer-highlighter-strobing hibrid. Először csak mintám volt belőle, ami annyira meggyőzött hogy most már egy hete birtokolom az üveges kiszerelést. Használtam már highlighterként (icipici, tűhegynyi mennyiség elég a járomcsont fölé), primerként (itt sem szabad túlzásba esni a mennyiséggel) és alapozóba keverve is (Estée Lauder Double Wear-rel fantasztikus finisht ad), mindenhogy csodálatos a végeredmény, primerként nekem kicsit sok a hatása teljes arcra mert tényleg ezerwattos ragyogást és fényt ad, nekem ez a mindennapokra túlzás, de pl. esti buliba (ha egyszer eljutok majd a gyerekek mellett :-D ) majd alkalmazni fogom. Highlighterként gyönyörű vizes, csillámmentes fényt ad. Alapozóba keverve hasonló a hatása a MAC Strobe Cream-éhez, csak ennek pezsgőszínű a ragyogása (legalábbis a birtokomban lévő 2-es árnyalatnak), a Storbe-é kicsit hűvösebb, és összhatásában ezzel keverve az alapozót kicsit olyan "glamúrosabb", az állaga pedig krémesebb (de nem is lehet őket igazán összehasonlítani mert nem egy termékkategória a kettő). Nem olcsó, de vegyük figyelembe, hogy a 36 eurós árért 30 ml-t kapunk, hasonló termékek nem szoktak ekkora kiszerelésben jönni (pl. a L'Oreal Glow Mon Amour fele ekkora mennyiség, és a ml-re vetített ára nem sokkal kevesebb mint ezé a terméké). Csavarosan záródó kupakkal ellátott üvegben van, a kupakból applikátor nyúlik az üvegbe. Nekem pumpás megoldás szimpatikusabb lenne, mert nem tudom hogy az utolsó ml-ket hogy lehet majd kinyerni az üvegből, de mondjuk annak az ideje még messze van mert tényleg igazán kiadós termék. Nyilván nem must have darab és lehet nélküle élni a mindennapokat és sminkelni, de ha valaki ilyesmi jellegű terméket keres annak bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 20.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol

Squalane eo 1 0

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!