Charlotte Tilbury

Ár:   $27   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Yndre, az összetevőket feltöltötte: bigdaybeauty, Módosítva: 2020. február 13.

Ár:   $27
Kiszerelés:   1,2 g

Extra tartós, krémes állagú szemceruza.

Madi

2021. február 8.

A textúrája tetszik, könnyen siklik a bőrön, nem karcol akkor sem, ha nagyon kihegyezem és egészen erősen pigmentált. Vízvonalon sajnos semmivel sem marad meg tovább, mint bármelyik hasonló vagy olcsóbb árkategóriás szemceruza, viszont szempillatőbe jó választás. Könnyen satírozható, ha nem szeretsz tust használni, ez jó alternatíva lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

bigdaybeauty

2020. február 25.

Öhm...wow! Sokáig vacilláltam a megvételén, de végül nagyon jó döntésnek bizonyult! Krémes, satírozható, de ha megszárad, nem mozdul, és szuper tartós. Egész napot kibírta, anélkül hogy porral rögzítettem volna, ami sztem szuper eredmény! Barbarella Brown árnyalatban vettem meg, ami egy nagyon sötétbarna, szinte már fekete szín. A szájkontúrt is dicsértem, de ez az állag és tartósság nekem még azt is übereli. Eddigi legjobb CT termékem.

UPDATE: Ceruzatechnikánál gyorsan kell elmaszatolni, mert nagyon hamar megszárad, és onanntól nem mozdul. Ha valakinek több időre van szüksége, akkor ez a termék inkább teljes smink befejezéseként szuper, mint tartós "zselés" szemceruza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 25.

anikoannie

2019. július 20.

A legjobb szemceruza amit valaha hasznaltam kar hogy elhagytam es itthon nem igazan bukkantam meg ra... ugyan borsos ara van es sajnos nagyon hamar elfogy az biztos hogy fennmarad orakig es nem kenodik el! 10/10

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

Yndre

2014. március 30.

Már régen keresgéltem egy nagyon tartós szemceruzát és nagyon meggyőzött a leírása, úgyhogy még a borsos ára (6650Ft) ellenére is megrendeltem ezt a szemceruzát. A színe csodálatosan pigmentált mélyfekete és nagyon krémes az állaga, a bőrre érintkezve rögtön megolvad és szinte siklik. A tartóssága jó, bár azért nem bír ki egy nappalt és egy éjszakát - mint ahogy a leírásban olvasható. Az én vízvonalamról a "hagyományos" szemceruzák 1-2 óra alatt eltűnnek, ez legalább 4-5 órát igazítás nélkül kibír, úgyhogy megadom az 5 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 30.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.