Chatler

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: HuAnita, az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2018. december 11.

Ár:   1990 Ft
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Christian Dior Addict parfüm utánzat.

Ár: 1500 postánmaradóval , Eladó: dalma92
Állapot: 100ml/-2 fújás, Helyszín: -, fizetés: Utalás után postánmaradó
chleer

2020. február 25.

Eleinte furcsa volt, orrfacsaró és meg kellett szokni.
Igazából rajtam a szantál illat jön elő és nagypapámat a régi ceruzák illatára emlékezteti, csak jóval később kezd a vaníliás illat megmutatkozni.
Vannak kedvenc parfümjeim amit imádok és mások is rajtam, ez a parfüm átkozottul közel van hozzá és csak azért nem max pontoztam mert vannak sokkal nagyobb kedvenceim, amik nálam toplistásak. Viszont a különleges illatvilága megfogott és van, amikor úgy kelek fel, hogy csak ezt viselem el magamon. Hiába szeretem az édes jegyeket, ez a kettő közé esik és inkább kellemesen természetes illatú. Biztosan nem jön mindennap szembe velem és szerintem ehhez az illathoz stílus is kell, nem tucat jellegű. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

Eleinte furcsa volt, orrfacsaró és meg kellett szokni.

Leoka

2020. január 12.

Nem tudom megunni :) Már a 3. üveggel fogy.
Nekem megadja azt az érzést, amit az eredeti nyújt.... jó tudom az összetevőket lehetne vizsgálni, illatot elemezgetni, de egy biztos, még nem jött velem szembe az utcán :) Szerelem :)

2019. január
Különleges, nem megszokott illat. Van benne valami, ami miatt előveszem újra és újra...
Rajtam virágosan nyit, jázmint érzek magamon erősen, aztán rövid időn belül előjön az a bizonyos erős jellegzetes szúrós illat, amit én személy szerint nagyon szeretek. Rajtam viszonylag sokáid érezni az illatot, főleg ruhán, nem megy át férfiasba, inkább púderesként szűnik meg. Nem cukorka illat, és nem pacsuli, ezért nem tartozik a trendi illatokhoz. Nálam télen-nyáron használatban van!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 12.

Nem tudom megunni :) Már a 3. üveggel fogy.

2019. január

Adrienn1024

2019. május 27.

Valamiért engem a kifújáskor szilvás gombóc illatára emlékeztet:-) Aztán narancsot érzek és jázmint.Leszáradáskor lesz vaníliás.Tartósságával elégedett vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

missmisfit

2019. május 19.

Ha Dior Addict másolatra vágysz, ez nagyon jól sikerült. Két teszten is átment nálam. 1. A boltban megszagoltam az eredetit, majd megrendeltem ezt 2 hét múlva. Az emlékeim alapján azonos. 2. Szaglásztam két napig ezt, majd a boltban az eredetit magamra fujtam. Már kifújáskor is azonositottam az eredetiben a hamisat, aztán otthon a kettőt összevetve is nagyon nagynak éreztem a hasonlóságot. Közepesen tartós. Én nagyon odavagyok érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

Erika80

2019. január 14.

Páratlan illat az biztos. Van benne valami érdekesség, valami csavar. Bár nekem az eredeti sem igazán tetszik, nem az én stílusom, de ettől még az utánzatot nem fogom lehúzni, mert szuperül sikerült nekik a koppintás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 14.

lovemiyu

2018. október 4.

Semmihez sem fogható, mély, bújós, csodás illat, ami egy téli estén felmelegít és nagyon csábító. Szerintem akár unisex is lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

Verona5

2018. szeptember 4.

A vanília nem a kedvencem, de ebben a szinte tökéletesre sikerült utánzatban nagyon orrbarát-addiktív módon van jelen a fűszerekkel együtt. Tartós, összetett, az eredetire megtévesztésig hasonlító illat. Nem voltam/vagyok az utánzatok híve, de miután megszagiztam párat, van, ami egészen megtetszett, köztük ő is. Azért óvatosan kell válogatni, nagyon sok a pancsolmány, viszont az Admit It-et nyugodt szívvel ajánlhatom a Dior rajongóinak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

cicaaholdrol

2018. augusztus 18.

Nem vagyok sem édes, sem cukorka illat rajongó. Nem szeretem a szintetikus illatú vanília kategóriát sem. De... az erős alkoholos és bőrös kezdés után valami nagyon finom, szinte enni való vanília marad a bőrön. Kerek illat, nincs hiányérzetem. A tartósságát még tesztelnem kell. Sajnos az eredetivel nem sikerült még közelebbről megismerkedtem, mivel a parfümériákban csak az üres teszter ácsorgott. De megtaláltam ezt, és kíváncsiságból megrendeltem. Nem bántam meg. Szerencsére bőre fújva nem pattogtam ki, nem viszkettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Kremcica

2017. november 7.

Egyedüli, de nagyon jó másolat. Abszolút hozza az eredeti illatot mellékzönge vagy alkohol nélkül. Annyira tartós hogy a legelső fújásnál mikor kipróbáltam utána le akartam mosni (nem azért mert rossz volt, hanem mert a másik kezemen mást próbáltam ki), 2x szappanoztam és mostam le vízzel de még utána is érződött a bőrömön. Sok márkás parfüm nem tud ilyen tartósságot felmutatni. Egyedüli kritika: de az üvege kritikán aluli. Iszonyatosan gagyi. Nyilván nem vártam az eredeti üvegét de a kék üvegre rakott áttetsző műanyag kupak elég vacakul néz ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

mariann33

2017. augusztus 30.

Kb.20 éve volt meg az eredeti,akkor nem voltak vàltozatai csak Addict és kész.A napokban rendeltem mintát,hogy felelevenítsem a régi illatot,bàr jól emlékeztem rá mert igen feledhetetlen.Szemeztem egy ideje ezzel a màsolattal,de nem mertem bevállalni,annyi mellényúlásban áll a pénz.Itt szereztem be végül és megnyugodtam mert teljesen olyan az illat,még talán rartósságra is mint az eredeti.Az eredeti húsz évvel ezelőtti Addict lemoshatatlan volt,de akkoriban szinte minden illatra ez volt a jellemző.
Szóval ez az egyetlen másolat létezik,de legalább nagyon jól sikerült!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Szóval ez az egyetlen másolat létezik,de legalább nagyon jól sikerült!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.