Chatler

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: mellesleg, az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2020. március 26.

Ár:   2000 Ft

Thierry Mugler Aura parfüm utánzat

Erika80

2020. február 29.

Érdekes illat ez. Az eredetire nagyon hasonlít, de nem 100%-os. Számomra jobb, mint az Aura. Nekem az Aura-ban az üvege az ami jobban tetszik. Az illata -finoman szólva- rejtélyes, érdekes.. nagyon-nagyon furcsán zöld-vaníliás illat. Kétszer próbálkoztam volna vele, de nem barátkoztunk még össze.
Ez az utánzat is egészen érdekes, különleges aromavilág. Valóban zöld, vaníliásan virágos (ill. rebarbarás) és fás.
Szerintem a vagány, de nőies szereléshez illeszkedik a leginkább. Én a hűvösebb időhöz és az átmenetekhez társítanám. Azaz a már lehűlt nappalokkal tarkított ősztől, a még nem túl meleg tavaszi napokig az ő legremekebb időszaka.
Eredetijénél a neveket én pont fordítva adtam volna az Alien és Aura esetében, hiszen ez egy rejtélyes, ismeretlen (illat)világot tükröz. Kb. mint az Avatar c. film. Az Alien pedig inkább egy kellemes aurát von a nő köré ami ellenállhatatlnaul finom, kellemes és vonzó. Rá illene jobban az Aura.
Visszatérve az utánzathoz, valóban nem a legtökéletesebben hozza az eredetit, de azért tetszetős és remek. Tartóssága is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 29.

Ginatural

2019. július 13.

Nagyon finom édeskés rebarbarás zöld illat. Nem tudom megmagyarázni, de engem emlékeztet az avon far awayre ( pedig azt nem is szeretem😂).
Tartóssága lehetne jobb, nem teljesen megegyjező az eredetivel de én nem is feltétlenül amiatt vettem, hanem a rebarbara illat miatt. Nekem így 5*. Bár nem lett volna rossz ha több a hasonlóság az eredetivel. Az eredeti frissebb és zöldebb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

jazmera

2019. május 31.

Muglert utánozni mindig nagy feladat szerintem. Ez szuper kis másolat lett. Eleinte féltem, hogy mit hoznak ki belőle, de nagyon jó lett. Kissé fanyar, virágos, zöld illat, ami rajtam tartós. Ezen meg is lepődtem, mert eredeti parfümök sem bírják rajtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 31.

Leoka

2019. március 7.

Csak rebarbara kedvelőknek :) !
...szeretem a rebarbara illatot, így számomra kellemes az összhatás. Nem sok, nem orrbavágó, nem tömény, mégis érezni. A zöld nagyon jól eltalát szín, mert tényleg igazi zöld az illat. Egy pici vaniliát és tényleg csak egy leheletnyi narancsot lehet benne érezni rajtam.
Egyenlőre pihentetem, megvárom vele a melegebb napokat, most még csak örülök neki. Közepesen tartósnak érzem magamon, ruhán megmarad az illat, de bőrön elég gyorsan eltűnik, bár ez ugye EDT vezió amúgy is...
Az egy csillag levonás a tartósságnak szól...az illat amúgy szuper...

UpDate: közeben az eredetivel is újra összehasonlítottam, némi eltérést mutat sajnos, de ettől függetlenül az illat jó, más, egyedi, csak sajnos nem tartós...:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

Csak rebarbara kedvelőknek :) !
Az egy csillag levonás a tartósságnak szól...az illat amúgy szuper...

mellesleg

2019. március 5.

Sajnos ez most nem annyira jól sikerült másolat lett. Valamennyire hajaz az eredetire, kicsit gyógynővényes illat, de túl szappanossá válik egy idő után és nem is tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.