Chatler

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2020. december 14.

Giorgio Armani My Way parfüm utánzat

Yubiri

2021. szeptember 24.

Szerettem volna a megszokott parfümjeimtől merőben más illatot vásárolni.
(Alapból nem vásárolok virágos parfümöt, amiben jázmin vagy frézia van, azt pedig egyenesen kerülöm.)
Valami olyan illatot kerestem, ami "száraz", fűszeres, nyers, inkább férfiasabb vonal...
Ebben ezt nem igazán találtam meg... de teljesen más illat, mint amit általában szoktam használni.
Én csak a 30 ml változatot vásároltam, a csomagolása nagyon megnyerő.
Talán a tubarózsa érződik ki belőle a legjobban.
Amennyire nem szeretem a virágos parfüm vonalat, ez nem rossz parfüm, de nem fogom újravásárolni.
A tartóssága kb. 3 óra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

Szerettem volna a megszokott parfümjeimtől merőben más illatot vásárolni.
Én csak a 30 ml változatot vásároltam, a csomagolása nagyon megnyerő.
Talán a tubarózsa érződik ki belőle a legjobban.
A tartóssága kb. 3 óra

Erika80

2020. december 10.

Annak ellenére, hogy nem tartalmaz gyümölcs összetevőket, számomra első "ízlelésre" mégis gyümölcsös-tubarózsás illatú. Később már inkább a tubarózsa és talán a narancsvirág ami uralkodóvá válik. A bőrömön legalábbis ilyenné formálódik. Nőies, elegáns illat. Nekem a Gucci Bloom is beugrik róla, annyira hasonlítanak egymásra. Vagy inkább úgy mondanám sok közös vonásuk van. Példának okáért az is egy tubarózsás, jázminos illat, mint ez, csak ez egy picit mégis másabb, talán mert a citrus is megdobja picit. Tartóssága sem rossz.
Annyira nem különleges az eredeti elgondolás számomra, hogy beszerezzek belőle, így a szimatolgatásra, ismerkedésre, néhanapján való használatra tökéletes lesz ez is. Viszont az ár-érték aránya jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 10.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.