Chatler

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2020. december 18.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Erika80

2021. január 10.

Egy édes illat. Persze ennyiben még nem merül ki a dolog, mert elég finom édesség és elég érdekes az összetevőlistája is. Azaz annak egyik eleme. A popkorn. Szagolgatva az illatot, akár ezt, akár az eredeti változatát, szerintem senki nem mondaná meg, ha nem tudná, hogy van benne ilyen összetevő aromája. Az kivehető esetleg, ha nagyon szimatolgat az ember lánya, hogy egy kis sós karamelles vonal megbújik benne, de én pl. nem feltétlen mondanám a barackosságot sem meg róla. Ami nekem is eszembejut az a Black Opium kávés-mandulás (számomra kakaós is) összetevőjének és az Olympéa sósságának esszenciái egy kis karamellel és egy kis adag virággal. Talán még a kókuszt bele tudom képzelni, de nem kimondottan az jut eszembe amikor megérzem.
Ennyi pénzért szuper termék azok számára, akik szeretik az édesebb kaliberű parfümöket. Tartósságával is elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 10.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.