Cheers Caribbean Gold

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: vidamlanyka, Módosítva: 2013. január 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Szoláriumozás előtti, enyhe bőrpírt okozó, gyorsbarnító krém, mangó és mandarin illatú

Enyhe bőrpírt okozó gyorsbarnító szoláriumkrém. A Mind Eraser szoláriumkrémmel egy pillanatra elfelejthet mindent maga körül. Amikor egy nap elkezdődik nem csak az számít, hogy mit érzel, hanem az is, hogy hogyan nézel ki. Győződjön meg arról, hogy bőre tökéletesen ragyog akár mindennap ezzel a krémmel. A krémben található összetevők segítenek abban, hogy bőre tökéletes ragyogást kapjon.

selyemepi

2013. november 10.

Ajándékba kaptam. Én biztos nem ezt választottam volna. Nem veszek észre semmi változást ettől a krémtől. Egyébként is nehezen barnulok, de ez nekem nem segíti a szoláriumozást. És az illatáért sem vagyok oda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

vidamlanyka

2012. december 30.

A szoláriumban kis csomagban árulják 300 Ft.ért (legalábbis nálunk). Bepirosodik tőle a bőr, de másnapra olyan szép barna leszek mintha egy délután kifeküdtem volna a napra. Kellemes az illata és jól barnít. Én 10 percre szoktam szoliba menni amikor szeretnék egy kis színt kölcsönözni a bőrömnek. Azt vettem észre, hogy ha használom akkor a barnaság is tovább tart.
Nálam abszolút 5/5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.

Nálam abszolút 5/5.