Chevignon

Ár:   7160 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: körtevirág, Módosítva: 2013. január 8.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatjegyei: tulipán,kumquat-koktélnarancs,feketeribizli,pünkösdi rózsa,frézia,pézsma,fás jegyek,ámbra

kissagi19

2019. december 24.

A kedvenc illatom, és még nem véleményeztem :)
Energikus, határozott, és különleges illat. 6 éve ismerkedtem meg vele, és még mindig lenyűgöz. A nap folyamán változik, több arcát is mutatja, izgalmas. A kémiámmal csodásan együttműködik, kiegészít,teljesen én vagyok. 1 emberen éreztem az évek alatt, ennyi belefér (patikus csaj). Citrusosságát a kumquat adja, és a tulipánt is kiérzem napközben. A fás alapon szépen harmonizálnak az illatjegyek, nem is nagyon tudom őket elkülöníteni. Amíg kapható lesz, itthon mindig lesz belőle egy üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 24.

A kedvenc illatom, és még nem véleményeztem :)

RitaJudit

2019. október 19.

Mindig az édesebb, gyümölcsös illatok jöttek be, egészen a második terhességemig. Akkorát fordult a gyomrom az addig imádott illatoktól, hogy sorra elajándékoztam. Májusban alkalomra mentünk, és kerestem valami karcosabb, de nőies, magabiztosságot adó illatot. Ez lett a nyertes. Azóta ez az alapillatom, imádom. Nekem a fás illatjegyekkel indít a fejillat, aztán cseng a citrusos illatokon át a ribizlis-virágosig. A nap folyamán változik velem. Szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Ascyra

2017. augusztus 31.

Kolléganőmet megkértem tegnap, hogy egy Chevignont hozzon már be, mert még sosem szaglásztam meg, de valamiért az az érzésem, hogy biztosan nagyon jók az illatok. Ezt a csodát láttam ma, 30 millis kiszerelésében, s úgy tűnik, hogy Ő önmagában egy ÓRIÁS! A tulipánt nem ismertem fel, de nagy lelkesedéssel kiáltottam fel, mikor megláttam az összetevők között. Az egyik kedvenc virágom és a tavasz derekán, amikor édesapám kertjét elöntik a vöröslő mimózaságukkal, bele tudok fulladni a tulipáncsokrokba. Igaz, csak üvegből szagoltam, illetve a kolléganőn, akin enyhén édeskés az illat. De biztos voltam benne, hogy le fog nyűgözni. Laza, magabiztos egyveleg, olyan nőknek, akik utálják, ha valami édes-cuki illatfelhő veszi őket körül. Nem lenyűgözni akarnak, hanem kitűnni, feltűnni és másnak lenni, mint a nagy átlag. Nem hivalkodó, de az biztos, hogy nem marad észrevétlen. Én bőrt is érzek benne, és ez fogott meg leginkább. Valószínűleg a fanyar tónus miatt bújt elő, s bár nincs az összetevők listáján, üvegből szagolva fantasztikus és átható. Kesernyés, fanyar, de van valami a háttérben, ami ezt az egészet kellemesen viselhetővé teszi és nagyon dögössé varázsolja. Fantasztikus illat, s bár én nem tudom magamon elképzelni, de bármilyen laza, kemény és magabiztos nőnek (csajnak) ajánlom. Bátran! Ennyi pénzért egy olyan illatot sikerült kreálni, ami simán felveszi a nagyokkal a versenyt. Sőt..!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Kiragi

2017. április 30.

Számomra AZ illat. Első próbálás után hetekig jártam vissza a drogériába, mindig újra és újra érezni akartam. Második üveggel használom már, mert az első félig telit eltörte szaglászás közben a fiam :) Felfújáskor a kumquat és a fásság érződik, majd egész nap végigkísér a narancs és mellé megérkezik a tulipán a ribizlivel. A nap folyamán változik az illat, ezt imádom benne. Szerintem csodásan eltalálták. Magabiztos, 30 fölötti nőknek való szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 30.

kati7891

2016. április 16.

Először éreznia narancsos illatot a virágokkal, majd pár perc múlva az illatos fás jegyek is jönnek. Hétköznapra tökéletes, nem tolakodó, friss, tartós. Szerintem egyértelműen a vidám illat, engem jókedvre derít! Érdemes megszagolni, kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 16.

miko02

2015. április 22.

Régebben használtam ezt az illatot. Szerettem, de nem bántam, hogy végül elfogyott. Friss, fás illat, de a leszáradása inkább gyümölcsös-virágos. 6-7 órán át tart, ami elég korrekt a kategóriájában.
Nem ajánlom a "kezdő" parfümözőknek, inkább a haladók illata. Emlékszem, elsőre engem sem fogott meg, kellett bő 1,5 év, mire egy tesztelés során "megértettem az illatot". Bár ahogy jött, úgy el is múlt a varázs... :-)
A volt párom használta a parfüm férfi megfelelőjét... Az viszont isteni! :-D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

A volt párom használta a parfüm férfi megfelelőjét... Az viszont isteni! :-D

a12smuk

2014. november 10.

Erről a kis tüneményről egészen megfeledkeztem...... Elhasználtam belőle egy üveggel,nagyon kellemes,friss illata van,nem tolakodó,inkább bőr közeli.A fás jegyei domináltak jobban,közepesen tartós volt rajtam.Nem lett tucatillat.Van kis hasonlósága a Light Blue-val,de számomra ez sokkal viselhetőbb.Fogunk még találkozni egymással,ez biztos :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 10.

kisko

2014. szeptember 15.

Nagyon nagy kedvenc, csodálkozom, hogy nem használják sokan. Valóban a Light Blue család tagja, de inkább egy unokatestvér, mint testvér, sokkal kevésbé citrusos, és a leszáradásais finomabb. Rajtam közepesen tartós. Nagyon könnyen viselhető illat, nem megosztó, nem durva, mindig megdícsérik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

nagygabyca

2014. március 14.

A legjobb!!!Szerelem első szaglásra.Annyira jó és annyira különleges,nem tucat parfüm,nem érzem ezt minden második emberen az utcán.Az ára elég húzós,a 30 ml-es 8 ezer ft körül van a drogériákban,de én most 3x30 ml-t kaptam 14 ezerért a Douglas-ban,mivel akadt egy kis problémám velük,kiengesztelésként kaptam 10 ezer ft kedvezményt.Nagyon örülök neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 14.

hagicica20

2013. augusztus 6.

Igazi Light Blue hasonmás jóval alacsonyabb áron. Egy laikus orr nemigazán különbözteti meg az eredeti ligt bluet és ezt. Én a 100 ml-es teszterért 20 eurót fizettem. Szerintem ár-érték arányban nagyon a top-on van, mert ha azt nézzük, hogy némelyik avonis illat is van 20 euró csak éppen 50 ml-t kapsz és nem 100-at. Szóval megéri beruházni rá, higgyétek el. Mint ahogyan svivko is írta nagyon kiérződik belőle a narancs(olaj), olyan hűsítő formában. Nem ugy mint karácsonykor, hanem ugy mint egy pohár jégkockás narancsos üdítő. Leszáradásában frézia a domináns (ha már tavaly kiszáradt a virágom legalább idén a parfümöm legyen fréziás) és egy csipet rózsa is jelen van. A végén az agyonimádott pézsmás alap. Kifejezett fásságot nemigazán érzek benne, de nemis baj arra ott van a Burberry Body Tender ( eddigi legfinomabb fás illatom :))) Összeségében finom, olcsó, nempont egyedi, de aki népszerű illatot akar kevesebbért annak itt van ez. Bőrömön volt hogy 10 órát is kibírt. (alvás közbeni teszt). Reggel 9-től du. 3-4 ig érezhető. Ami edt létére nagyon jó megfelelő. Viseletét korhoz nemigazán kötném. Szerintem mindenkinek jól tud állni. Tavasztól akár késő őszig is nyugodtan lehet használni. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Linalool, Citronellol, Limonene