Chevignon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: sofie_sz, Módosítva: 2014. február 25.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: pink grapefruit, őszibarack, körte,

Szívjegyek: frézia, bazsarózsa,

Alapjegyek: ámbra, fás jegyek.

Hajszal

2020. január 12.

Nagyon kellemes, púderes illata van, kár hogy nem elég tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 12.

Nagyon kellemes, púderes illata van, kár hogy nem elég tartós.

mariasoros

2019. május 24.

Ha egy kicsit tartósabb lenne, biztos nagy tételben bevásárolnék belőle. Nagyon jó illat a hétköznapokra, Nívea/Dove, púder, tisztaság, virágcsokor. Csak sajnos rajtam alig érezni, bőrön 1-2 órát. Még így is lehet, hogy ha egyszer nagy akció lesz a DM-ben, akkor megveszem. De biztos, hogy 2-3 újrafújást igényel naponta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

csakmoni

2019. február 24.

Jujj, kellemetlen, gagyi férfiparfüm leszáradását produkálja rajtam, ki lehet kergetni a világból az ilyen illatokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 24.

corsica

2019. február 21.

Páromtól kaptam ajándékba először ilyen parfümöt még kapcsolatunk elején a születésnapomra. Akkor egyből beleszerettem, és a környezetemben még nap vége felé is megjegyezték, hogy milyen finom illatom van.Mikor utána néztem mennyibe is kerül egy ilyen illatszenzáció először kicsit sokalltam. Ennek ellenére nem tudtam rá nemet mondani ,el is használtam már jó pár üveggel. Időközben viszont kaptam több fajta parfümöt is ajándékba így megfeledkeztem róla. A mai napig! Állásinterjúra kellett mennem és valami szolid de egyben elegáns illatot szerettem volna, ekkor jutott eszembe Ő! Sajnos már csak kevés van belőle, így holnap első dolgom lesz venni egyet, mert nekem ő az IGAZI!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 21.

Pajorka

2018. október 23.

Nagyon szeretem, hogy különleges púderes illata van rajtam. Már egy ideje használom, de még senki máson nem köszönt vissza ez a parfüm. Igaz, hogy edt, de ha reggel befújom magam, néha még este is érezni szoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Ferita

2017. augusztus 15.

Rajtam olyan illata van,mint a régi kék pöttyös baba testápolónak. Mindenhol kerstem már azt az illatot és most megvan. Azt hiszem szerelem lesz belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Tundee

2017. április 21.

Ma vettem de már tudom hogy imádom....Baba illatra emlékeztett....Azt hiszem megtaláltam az illatom...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

skin

2016. december 8.

Komfortillat talán így jellemezném. Az eleje még talán izgalmas is ,de ez kb.5 percig tart,majd lecsendesedik és átvált és egysíkúvá válik rajtam . Semmi különös ,csak ott motoszkál az illat mélyén valami zavaró ,kesernyés mellékzönge. Mélyet szippantva bele nálam hányingert okoz. Több drogériás parfümben fellelhető ez a számomra beazonosíthatatlan ,zavaró szag. A tartóssága esetemben 2-3 óra volt .Egy egészen hordható kis illat lenne,ha nem lenne benne ez az összetevő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 8.

Blackxentric

2016. december 7.

Már évek óta szaglászom a dmben. A múltkor a csuklómra fújtam belőle és arra jutottam, hogy nekem ez az illat kell. Egy kedves krémmániástól vettem belőle bő ötven ml-t. Nagyon kellemes az illata, nem éreztem még hasonlót sem. Tartóssága rajtam egész napos. Úgy érzem kedvenc lesz belőle hosszú távon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

mscintia

2016. augusztus 29.

Sok hónapnyi sóvárgás után születésnapi ajándék gyanánt kaptam meg a páromtól ezt a csodát! <3 Régóta szerelmes vagyok az illatába, a drogáriákban állandóan ezt fújkáltam magamra, most pedig végre az enyém. Imádom, imádom, egyszerűen tökéletes illat, komoly, elegáns megjelenést biztosít. Sokáig érzem magamon, szerintem nagyon el lett találva minden egyes komponense. Nem használom túl sokat, csak különleges alkalmakra, hiszen számomra nagyon sokat jelent ,eszembe sem jut elpazarolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.