CHI

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eszti012, Módosítva: 2013. július 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

• Egy alkohol-mentes regeneráló hajápoló
  • Tiszta természetes selyemmel, búzával és szója fehérjével koncentrált
  • Rugalmassá teszi, kiegyensúlyozza és hidratáltja a hajat
  • Fokozza a haj csillogását és kezelhetőségét
  • Védi a hajat a hő-formázás ellen
  • Hihetetlenül lágyabb, fényesebb és tápláltabb hajat eredményez

mlnda

2020. október 18.

Mintat vettem belole, de az is boven elegendo volt hosszu honapokig a derekig ero, viszonylag dusnak mondhato hajamra.
Hajmosas utan, a meg nedves hajvegekre kenem fel bosegesen, es ezek utan fesulom csak ki a hajam. Igy kezelhetobb es kevesbe gubancos az amugy szaraz hajvegem.
Amit eszrevettem, hogy valoban kezelhetobb tole a hajam, jobban is csillog, talan meg puhitja is egy kicsit. De egyaltalan nem jobb ez az olaj, mint barmelyik masik tarsa. (Nekem meg mindig a label.m Therapy Rejuvenating Radiance Oil az igazi, eddig meg semmi nem tudta lekorozni.)
Az illata nagyon nem jon be, erosen maszkulinnak erzem. Mintha kicsit borotvahab szeru lenne. De legalabb nem erzodik sokaig.
A hovel szembeni vedelem szerintem elmarad, nalam legalabbis mindenkepp. Ugyanolyan rossz allapotba kerul a hajvegem a heti-ketheti egyszeri hajvasalastol, mint enelkul az olaj nelkul.
Mindent osszevetve azt gondolom, hogy a semminel jobb. Tehat jobb hasznalni ezt, mint egyaltalan semmilyen olajat. De ha ujra be tudom majd szerezni a regi hajapolo olajam, biztos, hogy azt fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.

NikolettaV

2020. május 15.

Életem legjobb hajápolója! Vizes hajon használom, egy kis mennyiséget viszek kb. a hajam közepétől a hajvégekig. Eddig minden hajvégápolótól összeragadt a hajam és zsíros hatást keltett, de ettől egyáltalán nem! Nagyon puha, selymes és ápolt hatást kelt, mindenképpen újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

nagynoemi1313

2020. március 31.

Hajmosás után vizes hajra , de vasalás előtt is használom. Kis mennyiség elég belőle,az illatát imádom. A hajam puha és selymes tőle.Sok olajat kipróbáltam már, de tuti ennél maradok! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

Cyntia

2020. január 6.

Nagyon jó. épp ma néztemhogy mien jo fényes mindig a hajam , nem is értem mitol mert sokmindent nem használok, és utána jutott eszembe hogy már kb 3 eve ezt hasznalom mosás útán :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Kriszta180222

2018. december 16.

Én is mintát vettem belőle, de a derékig érő dús hajamra 2 hónapig elég volt. Első 2-3 használat után nem sok minden változást éreztem az eddigi rutinomhoz képest, de az flakon vége felé határozottan javult a hajam állapota, sokkal puhábbak, fényesebbek még a hajvégeim is, és ami a legfontosabb, hogy még napokkal hajmosás után is. Szerintem újra fogom venni a nagyobb kiszerelést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

julcsa95

2018. augusztus 29.

Legkisebb kiszerelést vettem, egy keratinos kezelés után a csaj mondta milyen csudajó olaj ez, gondoltam oké egyet kipróbálok. Nos a pici már milis minta is nekem a váll alá érő hajamnak csak a legvégére kenve is elég volt hónapokig 2 naponta való hajmosással. Elégedett vagyok vele, igaz számomra nem olyan nagy a változás mert előtte is mindig használtam másmilyen olajakat a végekre és egészségesnek is mondanám a hajam szerkezetét. Ha az összes felhalmozott hajolajam elfogy lehet újra fogom venni nagy kiszerelésben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

eszti012

2016. július 5.

Amerikában a bloggerek közül sokan használják, így megrendeltem iparfümériáról és tényleg nagyon jó. Igazából amit ígér be is tartja és kellemes illata van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol