CHI

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eszti012, Módosítva: 2013. július 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

• Egy alkohol-mentes regeneráló hajápoló
  • Tiszta természetes selyemmel, búzával és szója fehérjével koncentrált
  • Rugalmassá teszi, kiegyensúlyozza és hidratáltja a hajat
  • Fokozza a haj csillogását és kezelhetőségét
  • Védi a hajat a hő-formázás ellen
  • Hihetetlenül lágyabb, fényesebb és tápláltabb hajat eredményez

Ár: 1000 Ft , Eladó: Maci86
Állapot: keveset használt , Helyszín: Debrecen, fizetés: posta
Cyntia

2020. január 6.

Nagyon jó. épp ma néztemhogy mien jo fényes mindig a hajam , nem is értem mitol mert sokmindent nem használok, és utána jutott eszembe hogy már kb 3 eve ezt hasznalom mosás útán :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Kriszta180222

2018. december 16.

Én is mintát vettem belőle, de a derékig érő dús hajamra 2 hónapig elég volt. Első 2-3 használat után nem sok minden változást éreztem az eddigi rutinomhoz képest, de az flakon vége felé határozottan javult a hajam állapota, sokkal puhábbak, fényesebbek még a hajvégeim is, és ami a legfontosabb, hogy még napokkal hajmosás után is. Szerintem újra fogom venni a nagyobb kiszerelést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

julcsa95

2018. augusztus 29.

Legkisebb kiszerelést vettem, egy keratinos kezelés után a csaj mondta milyen csudajó olaj ez, gondoltam oké egyet kipróbálok. Nos a pici már milis minta is nekem a váll alá érő hajamnak csak a legvégére kenve is elég volt hónapokig 2 naponta való hajmosással. Elégedett vagyok vele, igaz számomra nem olyan nagy a változás mert előtte is mindig használtam másmilyen olajakat a végekre és egészségesnek is mondanám a hajam szerkezetét. Ha az összes felhalmozott hajolajam elfogy lehet újra fogom venni nagy kiszerelésben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

eszti012

2016. július 5.

Amerikában a bloggerek közül sokan használják, így megrendeltem iparfümériáról és tényleg nagyon jó. Igazából amit ígér be is tartja és kellemes illata van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol