Chica Y Chico

Ár:   5000-8000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: Panda, az összetevőket feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2015. július 9.

Ár:   5000-8000 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Foltok, hegek megszűntetésére - innovatív fehérítő és folt kezelő krém, mely Astaxanthin-ban (4%) és Annato olaj-ban gazdag.

Az astaxantin semlegesíti a szabad gyököket, így az erős antioxidáns hatásáról híres E-vitamin is eltörpül mellette és egyedülálló szerkezetének köszönhetően, megvédi a test szerveinek sejtmembránjait.
Az annattót az orleánfa magját körülvevő piros gyümölcshúsból kerül kivonásra.

A krém segít a napfény okozta bőr foltjainak, aknéból visszamaradt sötét foltok és a korral járó sötét bőrtónus enyhítésében, kezelésében.
Hamar felszívódik fényes/zsíros utóhatás nélkül.

+ Folt világosítás.
+ Tónus fehérítés.
+ Sejtjeiben állítja helyre a bőrt.
+ Hidratál.
+ Nyugtat

Stella1993

2019. október 6.

Már a második tubust használom belőle. Én a szeplőim halványítására vettem, de ebben sajnos eddig nem segített (valószínű nem is fog). Ettől függetlenül ez egy nagyon jó krém, szépen hidratál és valamelyest egységesíti is a bőrképet. Egyáltalán nem irritál és nálam nem okozott se pattanásokat, se mitteszereket. Az Ordinary C vitaminos krémjével keverem, mert az csíp önmagában, így nálam megállja a helyét, de nem vagyok biztos benne hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

Bonika12

2019. június 7.

Alap darab a rutinomban! Gyorsan felszívódik, lehúzza a pattanasokat, gyorsítja a pattanások utan visszamaradt piros foltok gyógyulását . Remekül hidratál, nem zsíros, lehet rá sminkelni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 7.

veronka052194

2019. április 16.

Most kezdtem el használni (kb. 1hete)patifoltok, pigmentek halványítására...majd írok:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

EricaKing

2018. május 27.

Én csak egyet használtam el, jól hidratál, lehet rá sminkelni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Én csak egyet használtam el, jól hidratál, lehet rá sminkelni

jomosono

2017. december 22.

Nagyon jó termék,alap darab a rutinomban ,minden bőrtípusnak jót tesz,a 2 % os párjával használom verheteten páros!! 5 csillag!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 22.

Villango

2017. november 1.

Szinte évek óta használom. Hiszek a brutális antioxidáns hatásában :) és bár az én rutinom is sokféle jóságot tartalmaz (hámlasztók, C vitaminos szérum, 50 faktoros fényvédő), meg vagyok győződve róla hogy ő is hozzájárult ahhoz hogy a bőrképem egységes színű, tónusos, 36 éves koromra feszes és sugárzó. Sajnos a mai napig előjön egy két kisebb patti, amiknek a foltjai nagyon nehezen múlnak el, ráadásul kicsit megnyomkodom a friss sebet és "gyönyörűen" meg is sértem vele a hajszálereket a bőrömben......szóval alapozásra szükségem van, na meg korrektorozásra is, de anti agingnek tökéletes, és a foltok is viszonylag gyorsabban múlnak el mint a használata előtt. Én a reggeli C vitaminos szérum fölé és a fényvédő alá teszem, minden nap. Nagyon szép bőrképet adnak így együtt már ami a hidratálást illeti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

aylobi

2017. július 7.

3 tubussal használtam el de a pigmentfoltokon nem használt semmit. A pattanások ugyan úgy kijöttek. Annak ellenére, hogy zsíros a bőrőm szépen beszívodott. Jól hidratál, most a maradékot elhasználom szérumként az antioxidáns tartalma miatt de amit igér nem tart be és azoz képest drága, van ennél hatásosabb termék. A hidratálás miatt kap 4-est.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 7.

HAnita91

2017. április 11.

Nagyon sok jót hallottam róla. Ezért amikor találtam egy magyar oldalt, ahol meg lehet rendelni, rögtön lecsaptam rá. Esténként használom a tonikozás után (kb. heti 3x).
Reggelre selymesen sima és puha lesz a bőröm. Egységesít és lehúzza a pattanásokat. Nem olyan nagy durranás, mint amilyennek hittem, de akkor is egy jó termék. Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Nissira

2017. március 18.

Nekem nem halványitotta a foltjaimat, igaz nem pattanások után visszamaradt foljaim vannak hanem nap okozta foltok. Esténként használtam (nappalra tul zsiros) de nem vettem észre különösebb változást. Nem tul olcsó és csak 30ml igy nem veszem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 18.

clara12

2017. március 8.

Nekem pár nap alatt borzalmas miteszeres lett tőle a bőröm, abbahagytam eltűntek, ismét elkezdtem megint előjöttek, csak Ő lehet a ludas :( Próbálkoztam egy ideig hogy csak kifejezetten a foltokra kenem fel, de persze így is kijöttek a miteszerek és annyira nem halványította a foltokat. Nyakamra kenegettem el, így gyakorlatilag egy túlárazott hidratáló volt nekem :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

Antioxidánsok: Astaxanthin, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Pirosas-narancsos színű karotinoid fajta, mely természetes formában megtalálható bizonyos tengeri növényekben, algákban és halakban (pl. a lazac is ennek a festékanyagnak köszönheti piros színét). Az összetevő erős antioxidáns hatással rendelkezik - a truthinaging úgy tudja, hogy kb. 100-500x erősebb, mint az E-vitamin (bár még nem igazán készültek olyan tanulmányok, melyek kifejezetten az összetevő a bőrre helyileg gyakorolt hatását vizsgálnák). Az astaxanthin képes lehet megakadályozni az UVA sugárzás révén a bőrben bekövetkező oxidatív károsodást (forrás).

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak