Chica Y Chico

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Panda, Módosítva: 2015. május 26.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

A Totarol egy erőteljes, természetes antibakteriális anyag melyet az újzélandi Totara fából (Podocarpus Totara) nyerik ki.
A gél-krém széles spektrumú használatra javasolt ; köszönhetően az antibakteriális kivonatnak és a megszokotthoz képest 3x több anti-oxidáns tartalmának; gyulladásgátló és fájdalomcsillapító hatású, E vitaminnal. Gyengéd a bőrhöz, környezetbarát. Dermatológiailag tesztelt.

Javasolt:
- régóta tartó aknés bőr kezelésére
- UV sérült bőrre
- kiütéses és irritált bőrre
- hormonális és stressz okozta bőrproblémákra

nnneee

2019. november 7.

Évekig kűzdöttem a hatalmas, kinyomhatatlan pattanásokkal az államon és környékén. Semelyik krém nem használt rá, mind jól kiszárította a bőrömet, ágyneműhuzatot tönkretette :(. Míg ki nem próbáltam ezt a krémet. Hihetetlen, de hatott! Én imádtam a zöldborsó illatát. Este felkentem, reggelre látványosan használt a pattanásnak. Kb. 2-3 éjszaka alatt rendbetette a problémás részeket. Több évi szenvedés után megtaláltuk a baj gyökerét, orvosoltuk, pattanások a múlté, így nincs szükésgem erre a termékre többet, de azóta is hálával gondolok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 7.

Bettina96

2019. március 17.

Nem rossz termék, gyorsan beszívódik és kellemes felkenni. Újabban nem is irritál, pedig eddig az alkohol vagy nem tudom, mi kicsit kipirosította a bőröm régen. Kellemes felkenni és mitesszereken javít egy picit nálam, de a gyulladt pattanásokra nem használ. Jó büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 17.

Allics27

2019. február 2.

Ugyanaz a tapasztalatom mint Makk Zsuzsó alattam lévő hozzászólónak. Kellemes krém, talán egy kicsit nyugtat, de egyébként semmi hatása, sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

Makk Zsuzsó

2018. július 30.

Már a fél tubust elhasználtam, de eddig semmilyen hatását nem tapasztaltam a könnyű hidratáláson kívül. Hamar beszívódik, zsenge zöldborsóillata van, rekordgyorsan kifényesedik tőle a bőröm, ezért csak éjszakára használom. Kellemes krém, csak nekem nem javított semmit a bőrképemen, ami alapján amúgy többé-kevésbé én lennék a célközönség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 30.

EricaKing

2018. május 27.

5* nyugtatja a bőrt, lehet rá sminkelni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

5* nyugtatja a bőrt, lehet rá sminkelni

Panda

2018. április 10.

UP.: Egy balul megválasztott arcra való olaj egy éjszaka alatt úgy hazavágta az arcomat, hogy csak pislogtam, mint hal a szatyorban...
Aztán egésznap tanakodtam mihez is kezdjek azzal rettenettel (olyan helyeken árasztottak el kitüremkedő mitesszerek ahol soha korábban) végül ez a régen használt mini csoda jutott eszembe és kerül amibe kerül megveszem alapon munka után el is kotortam érte és meg kellett állapítanom, hogy döbbenetesen jó 'restaurálást' végez még mindig és pont olyan jó, mint amilyen 3 éve is volt :)

2015
Kipróbáltam a márka Molang-ját és Asta-Z 4.0-ját is. Molang vált be a legkevésbé és összehasonlítva a hármat
nekem ez a KEDVENCEM. Először mintát próbáltam ami után epekedve vártam a teljes kiszerelés érkezését.
A bőröm nagyon érzékeny, allergiás vagyok a laktózt és tejfehérjét tartalmazó élelmiszerekre ezen kívül még bizonytalan, hogy mire nem-
Ami nagyon hamar megjelenik az arcomon, nyakamon és mellkasomon kiütés formájában.

Eddig a Tota volt ami a legszebben, leglátványosabban 1 éjszaka alatt szinte teljesen elfogadható szintre hozta az arcomat, egy felelőtlen evészet után.
Sárgás krém-gél épphogy csak érezhető gyógynövényes jelleggel, vékony rétegben szinte azonnal beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, vastagabb pakolásként kis időre van szüksége.
Kombinált bőrnél elég macerás a hidratálás de ez a krém pont azt a közepes szintet hozza , hogy a száraz részek ne legyenek szárazak a problémásak meg ne csillogjanak, fényesedjenek. Úgy vettem észre, hogy segíti a sebek gyógyulását is és egy idő után a sebekből visszamaradt foltok is halványultak.
Smink alá is remek viselet.
Nyilván nem kell azt várni , hogy 5 évvel fiatalabb foltmentesebb arcot varázsoljon- de szerintem amennyire egy krém helyrehozhatja az irritált sérült bőrt ez annyira megteszi, parfüm!!! és tartósítószer nélkül.. Az egész bőrkép szebb lesz tőle. A csomagolása sem a cukiságra, látványra hajaz- gyógyszertári jellegű dobozban ,csőrös egyszerű letisztult kiszerelésben kapjuk kézhez.

e-bay-en illetve wishtrend-nél lehet beszerezni az utóbbinál előfordulnak nagyon kedvezményes ajánlatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

2015

Smink alá is remek viselet.

bbernadett

2017. február 14.

Szerencsére ritkán van pattanásom, de ha előfordul, nagyon hamar leviszi a gyulladást. Illetve - olvastam valamelyik hozzászólásban - apró kis dudor szerű valamik jönnek elő az állvonalban, mintha érdes lenne a bőröm... ezeket is elég szépen lepucolta, érezni még lehet, de már nem látványos. Sajnálom, hogy ilyen drága, mert nagyon hasznos kis krém, de ha elfogy, valószínűleg újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

anabela

2017. január 28.

nagyon jó kis arckrém, kár, hogy ennyire drága, és kicsi kiszerelés. reggelente használom, így hamar elfogy... remek smink alá, jól hidratál, szuper az állaga, megvéd a zsírosodástól. az illata roppant fura, de nem zavar. a gyulladt pattanásokon nem vettem észre, hogy segítene, ennyire nem hatékony sajnos... szívesen újravenném mindig, csak hát problémás a rendelés és az ára miatt. drámai hatást én nem várnék tőle, de arckrémnek szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Funnyface

2016. december 28.

Nemrég teljesen kiborult a bőröm, sorra bukkantak fel a hívatlan vendégek az arcomon. A hormonrendszerem felborulhatott...Végső kétségbeesésem szélén jutott eszembe, hogy van ebből a krémből egy teszterem. Azóta megrendeltem a teljes kiszerelést, annyira elégedett voltam az eredménnyel. Szépen megállította az újabb patik felbukkanását, a meglévők is látványosan gyógyultak mellette. Azóta is használom, amikor kiborul a bőröm. Gyógyszertári krém benyomását kelti a csomagálása, illata és maga krém is. Sárgás színű, vízes-géles állagú termék (mint a ternán kenőcs:). Könnyen eloszlatható a bőrömön, gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros, nehéz érzést maga után. Egy-egy éjszaka erejéig a szárazabb bőrömet is hidratáltan tartja, azonban hosszabbtávon valószínűleg kevés lehet. A bőrömön ezerszer jobban bevált, mint a ciracle pati krémje, sokkal gyorsabban gyógyul a bőröm, és kevésbbé marad piros pigmentfolt utána. Rétegező rutinomban szükség esetén, vékony rétegben használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 28.

lzsoficim

2016. november 14.

Szavakat nem találok :) Pár napja a bőröm fellázadt, s hormonális okokból kifolyólag teljes csapást mért rám. Tele lettem piros gyulladásokkal, s semmi,ami eddig bevált, nem segített rajtam. Majd eszembe jutott h egy rendeléskor kaptam egy ilyen mintát.egy nap kétszer kentem, bőségesen a kritikus pontokra, s másfél-két nap alatt MINDEN eltűnt az arcomról. Se pattanás szerű gyulladás, se piros folt, se seb... Ha újra Wishtrendről rendelek, biztosan lesz a kosaramban egy!

Update:nagyon nehez a szivem,mert megvettem a teljes meretet,s konkretan semmit nem hasznal!Semmi nem jon be abbol,amit a mintan tapasztaltam...nem is ertem,h hogy???

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Totarol
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Biosaccharide Gum-1, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.