China Glaze

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2013. október 31.

Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Frissítő és hidratáló körömolaj a száraz körömbőrre. Ötféle hidratáló olajat, rozmaring kivonatot és A, C, E-vitamint tartalmaz.

Kiszerelés: 14 ml

szeplo

2018. január 19.

Lazac színben es narancssárgában van nekem, 2-3x kell átkenni de nagyon jó termék. Nyáron kicsit kiszívja a nap, de én igy is nagyon szeretem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 19.

malvina

2013. december 26.

Engem nagyon meggyőzőtt! Finom, egyáltalán nem tolakodó, inkább citromosba hajló illata van. Az állaga hígabb, de egész gyorsan beszívódik a köröm melletti bőrbe. Néha a körmömre is kenem, ott nem igazán látok változást. Este szoktam használni lefekvés előtt, reggelre hidratált körömágybőr vár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 26.

orchidea8627

2013. december 23.

Szuper!
Nem zsíros, könnyen beszívódó olaj. Tartósan ápolja és puhává teszi a körömágybőrt.
Kellemes citromos-narancshéj illata van és van mellé csomagolva egy kis pipetta is amit rá lehet tekerni kupak helyett ha nem szeretjük az ecsetes verziót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

Szuper!

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.