Chloé

Ár:   17 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tiziana, Módosítva: 2019. szeptember 10.

Ár:   17 900 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: rózsa, litchi, grapefriut, magnólia, tölgymoha, mósusz, ámbra, cédrus

nesszeszer

2019. szeptember 30.

Én 5*adok neki annak ellenére, hogy nem túl tartós nálam. Nagyon nagyon kellemes, lelket simogató. nem olyan, mint a többi Chloe,kellemesebb.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Tiziana

2019. szeptember 10.

Eltéveszthetetlenül illeszkedik a Chloé vonalba,folytatja a történetet, de ez most egy virágosabb fejezet.
Rózsa grapefruittal, citrusos és friss mint egy kellemes nyári splash.A kezdeti élénkség átvált egy púderesen
lágyabb szakaszba, és kb. 20 perc múlva egyre jobban érezhető a magnólia,
amitől valahogy "felnőttebbé" tartalmasabbá válik az illat.
Azt fajta szappanos,erős tisztaság illatot nem érzem mint az előző Chloékban, ez a mostani jobban lekerekített,
szerintem könnyebben hordható emiatt. A gourmand-okhoz közelít, de csak közelít, nem cukros-édes ragacs!
Könnyű és szép viselet, visszafogott kis tavaszi-nyári fuvallat.Nem túl hosszú életű, úgy 2-3 óra,
de mivel eau de toilette, ez így rendben is volna.Biztonságos választás, nappali viselet, munkahelyen sem üti ki
senkinél a biztosítékot. Very safe choice.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

lágyabb szakaszba, és kb. 20 perc múlva egyre jobban érezhető a magnólia,
amitől valahogy "felnőttebbé" tartalmasabbá válik az illat.
senkinél a biztosítékot. Very safe choice.