Chopard

Ár:   23 530 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 15.

Ár:   23 530 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2018

Illatcsalád: citrusos-aromás

Fejjegyek: bergamott, citrom, gyömbér, mandarin, perilla (shiso)

Szívjegyek: mangó, narancsvirág, uborka, zöld alma

Alapjegyek: fás jegyek, menta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

havana74

2020. január 14.

Rettenetesen sok citrommal indít, hamar szappanillat lesz belőle. Semmi egyéb, szerencsére csak egy gyári minta erejéig ruháztam be erre a Chopardra. A kívánságomat elvette, de nagyon gyenge szegény.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 14.

silence

2019. január 14.

Én csak "DURCI CITROM"-nak hívom 😡🍋 Ugyanis rajtam tényleg így működik......😁
Nagyon DURVÁN CITROMOS indítás után Light Blue szerű, frissen tusolt tisztaságillattá alakul, ez a fázis már kellemesebb, de sajnos nem tart túl soká', max. 2 óra a tartóssága.
A kezdeti erőteljes, szinte zavaró citrusosságot megfejeli a bergamott és a gyömbér aromássága, majd az uborka és a zöld alma fokozza az illat fanyarságát, a mentás-fás alapjegyek pedig szinte férfiassá teszik ezt a kis vidám üvegcsét.
Nem tudom miért, de a Chopard illatok amúgy sem működnek valami jól rajtam 😔
Igazából nyári, kánikulai melegben akár frissítően is hatna ez az illat, lehet, hogy nem most kellett volna tesztelnem a mínuszokban 😕
Mindenestre nyáron teszek még vele egy próbát, de addig csak 2-es.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 14.

Én csak "DURCI CITROM"-nak hívom 😡🍋 Ugyanis rajtam tényleg így működik......😁
Nem tudom miért, de a Chopard illatok amúgy sem működnek valami jól rajtam 😔
Mindenestre nyáron teszek még vele egy próbát, de addig csak 2-es.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citronellol